Jump to content
Sjxristos

Golf Gt Να Βάλω Κατα Καταλύτη Από Gti ?

Recommended Posts

Έχω βάλει downpipe Φ63,5 ελευθέρας :p !!! Και σκάφτομαι να βάλω τον καταλύτη από το GTi (γιατί χωρίς το μεσαίο που το είχα για δυο μέρες ακουγόταν σαν 3saxoralla new_sugkrotima.gif:p μαζί ;-) και τώρα που το έβαλα ξανά το έχει πνίξει πολύ λόγο του ότι είναι το ένα καζανάκι κοντά με το άλλο )θα κάνει ή να ψάξω κάτι σε ανοξείδωτο?

Όποιος ξέρει ας βοηθήσει και αν υπάρχει και καταλύτης εύκαιρος από κάποιον ακόμη καλυτέρα!!

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει downpipe Φ63,5 ελευθέρας :whistling: !!! Και σκάφτομαι να βάλω τον καταλύτη από το GTi (γιατί χωρίς το μεσαίο που το είχα για δυο μέρες ακουγόταν σαν 3saxoralla new_sugkrotima.gif:) μαζί ;-) και τώρα που το έβαλα ξανά το έχει πνίξει πολύ λόγο του ότι είναι το ένα καζανάκι κοντά με το άλλο )θα κάνει ή να ψάξω κάτι σε ανοξείδωτο?

Όποιος ξέρει ας βοηθήσει και αν υπάρχει και καταλύτης εύκαιρος από κάποιον ακόμη καλυτέρα!!

Ευχαριστώ!!!

φιλε μου παντως εαν θελεις εγω εχω καταλυτη απο GTI V EDITION 30 σαν καινουργιος μονο με 2000 χιλ.

Edited by Speedy
Κεφαλαία
Link to comment
Share on other sites

O καταλύτης του gt170 είναι τεραστίων διαστάσεων, οπότε η αντικατάστασή

του, ακόμη και για τα αυτοκίνητα που έχουν πρόγραμμα, κρίνεται περιττή.

Δες ΕΔΩ

Edited by tounasL
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι δεν παίζει κ μεγάλο ρόλο αλλά έχω πάρει ένα downpipe 63.5 ελευθέρας κ μου αρέσει!!! Απλά ρωτώ αν καταλύτης από Gti θα κάνει ή θα είναι χειρότερα??

Φίλε gti.v.bill πόσο το δίνεις?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι δεν παίζει κ μεγάλο ρόλο αλλά έχω πάρει ένα downpipe 63.5 ελευθέρας κ μου αρέσει!!! Απλά ρωτώ αν καταλύτης από Gti θα κάνει ή θα είναι χειρότερα??

Φίλε gti.v.bill πόσο το δίνεις?

ελα φιλε μου δινω ολη την εξατμιση απο edition 30 απο εμπρος μεχρι πισω 450 euro που εχει μολις 2000χ σαν καινουργιος. http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/parts/view/810559/ η τον καταλυτη μονο του στα 300 euro

Edited by Speedy
Κεφαλαία
Link to comment
Share on other sites

ναι 63.5 ειναι και νομιζω οτι ο φιλος βασιλης σου την δινει σε τιμη κιντερ-δωροεκπληξη...πολυ καλη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.