Jump to content
taxiathens2

Exousiodotimeno Service Xania

Recommended Posts

Απο πλατανιά παίρνεις την παλία εθνική οδό προς Χανιά.Περνάς το Villa Mercedes ανάβεις αλάρμ και σταματάς οπου βρεις δεξιά.Βρήσκεις μια κρεπερή Ροξάνη δοκιμάζεις για να γλυκαθείς και παίρνεις άλλη μια πακέτο.Συνεχήζεις περίπου 5-8 χλμ φτάνεις Δαράτσο και στο αριστερό σου χέρι θα βρεις το εξουσιοδοτημένο συνεργείο.Σε φτιάχνουν και επειδη θα δείς τη λυπητερή , τρως και τη 2η σου κρέπα να ερθεις στα καλά σου.γενικά παίρνεις την παλια εθνική οδο απο πλατανιά προς χανιά και θα το δείς στο αριστερό σου χέρι

Link to comment
Share on other sites

Απο πλατανιά παίρνεις την παλία εθνική οδό προς Χανιά.Περνάς το Villa Mercedes ανάβεις αλάρμ και σταματάς οπου βρεις δεξιά.Βρήσκεις μια κρεπερή Ροξάνη δοκιμάζεις για να γλυκαθείς και παίρνεις άλλη μια πακέτο.Συνεχήζεις περίπου 5-8 χλμ φτάνεις Δαράτσο και στο αριστερό σου χέρι θα βρεις το εξουσιοδοτημένο συνεργείο.Σε φτιάχνουν και επειδη θα δείς τη λυπητερή , τρως και τη 2η σου κρέπα να ερθεις στα καλά σου.γενικά παίρνεις την παλια εθνική οδο απο πλατανιά προς χανιά και θα το δείς στο αριστερό σου χέρι

ευχαριστω φιλε το αστειο της υποθεσης ειναι οτι βαλανε το αυτοκινητο στον εγκεφαλο και μου ειπαν πως δεν βρηκαν καπια βλαβη ενω το λαμπακι του αεροσακου αναβε ακομα φανταζομε οτι κανεις διακοπες μου ειπε καπιος υπευθηνος δεν εχουμε χρονο να το κοιταξουμε γιατ ισως χρειαστη ανταλακτικο αν το ψαξουμε και τωρα με τα καραβια καταλαβενεις οταν πας στην αθηνα φτιαχτο με κουφανανε τελικα ανοιξα μονος μου την πισω ταπετσαρια και ειδα πωσ ειχε κοπει ενα καλωδιακι της ζωνης ασφαλειας βραστα εξυπερετιση μηδεν λες και σου κανουν χαρη

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.