Jump to content
Guest Scorpio

Shark Tale Antenna

Recommended Posts

Guest Scorpio

Λοιπόν, επειδή μου έκλεψαν την κεραία machinegun.gifrocket.gifshockgun.gif

λέω για κάτι σαν το BMW style ---> Shark Tale Antenna! :)

05_1_b.jpg

fa_1.jpg

2e_1.jpg

es05.jpg

Έχει κανείς υπόψιν του το πού μπορώ να τις βρώ?

Έχετε να μου αντιπροτείνεται κάτι άλλο?

Ευχαριστώ παίδες!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Πόσο να έχει άραγε? Γιατί δεν ψάχνεις e-bay? Μπαίνει ρε στα αμάξια μας ή πρέπει να πάρουμε κανά Cooper S ή κανά BMW???

Link to comment
Share on other sites

Απ' όσο ξέρω στο Golf V (όπως και στα τελευταία Audi) δεν φαίνεται η κεραία, είναι σαν να μην υπάρχει...

Mike αν λέω μ@λακίες για το V διόρθωσέ με!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
PAIDIA EDO AUTHN THN KERAIA DEN THN AGKOUMPAEI KANEIS   ARA MHN KANETE PEIRAMATA STO CAR SAS

Λες φίλε Μαρίνο?

Πάντως αν είναι για να μπεί να μου ξηλώσουν όλο το ταβάνι και να θέλω σωβατίσματα κλπ να μου λείπει το βύσσινο!!! dead.gif

Αχ να έπιανα τον Π@@στη την ώρα που μου την έβγαζε... :unsure:knife.giffire.gifmachinegun.gifpopeye.gifrocket.gifshockgun.gifupyours.gif

¶ρα μάλλον θα πάω για άλλη κοντίτερη, 5 εκατοστά μήκος, γιατί όταν ανοίγω το πορτ παγκαζ έβρισκε λίγο η αεροτομή στην μαμά κεραία. ¶ρα μετά πιστεύω όλα ΟΚ!!! :angry:

Για αυτές τί λέτε?

CarantennaSilber.jpg

Κάνουν Group Buy και τα ξαδέρφια μας στο Skoda Club:

Skoda Club - Antenna Group Buy

Εγώ έβαλα παραγγελία για 1 μαύρη και 1 ασημένια 5cm

Edited by Scorpio
Link to comment
Share on other sites

Απ' όσο ξέρω στο Golf V (όπως και στα τελευταία Audi) δεν φαίνεται η κεραία, είναι σαν να μην υπάρχει...

Mike αν λέω μ@λακίες για το V διόρθωσέ με!!

Οχι, μια χαρα τα λες :thumbsup: Ετσι ακριβως ειναι...Και καλα που ειναι ετσι,γιατι αλλιως,βαλε βγαλε δεν θα το εκανα και θα μου εκλεβαν την κεραια standard... knife.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
εγω παραγγειλα των 3cm γιατι και η 5αρα πιστευω οτι θα βρισκει στην αεροτομη.εχω την abt την αεροτομη.

Φίλε decibel,

Αυτή την απορία είχα και εγώ και πρίν την παραγγελία πήγα στο αυτοκίνητο, άνοιξα το πορτ παγκάζ και μέτρησα από την βάση της κεραίας μέχρι την αεροτομή και ήταν περίπου 7 εκατοστά. Εγώ έχω την αεροτομή της Mattig.

Link to comment
Share on other sites

Οχι, μια χαρα τα λες :thumbsup: Ετσι ακριβως ειναι...Και καλα που ειναι ετσι,γιατι αλλιως,βαλε βγαλε δεν θα το εκανα και θα μου εκλεβαν την κεραια standard...  knife.gif

Ναι το 5αρι την έχει ενσωματώμενη στο πίσω τζάμι μαζί με τις αντίστασεις για το ξεπάγωμα του τζαμιου!!! Καλό δεν σου πέρνουν την κεραία !!!! :thumbsup:

Edited by pathfinder
Link to comment
Share on other sites

αυτη της bmw ειναι οντως για κινητο αλλα εβγαλαν κατι replikes οι οποιες ειναι universal για ολα τα αυτοκινητα και ποιανουν τα ραδιοφωνα.

anyway scorpio επειδη εγω δεν μετρησα παραγγειλα των 3cm αν και μου αρεσε περισσοτερο η 5cm.δεν πειραζει ομως.ισως στην αεροτομη μου να εβρισκε η 5αρα.

θα δειξει οταν τις παραλαβουμε.

Link to comment
Share on other sites

Paidia epidi kai ego psaxnomoun gia kereoula, alla den mou kolage sto mati to xroma (mple skouro me otidipote allo pano) pige o brother kai mou agorase apo tin Honda kai idietera apo to CRV tin keraia! einai gyro sta 10-13cm xontroula kai einai koukli sto amaksi kai apo apodosi idia me tin mama! gia skeutiteto! osoi pistoi tha tin deite tin kiriaki!

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ SCORPIO ΕΧΕΙΣ 2 ΕΠΙΛΟΓΕΣ

1ον.ΚΛΕΒΕΙΣ ΚΑΙ C MIA KEΡΑΙΑ

2ον.ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΟΝΤΗ 7-8 CM ΜΑΥΡΗ

ΜΕ 5-6 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΗΓΟΣ.

ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΛΕΨΑΝΕ ΤΗ ΜΑΜΑ.

ααααααααΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΩ?

ΘΕΛΩ 1000 ΕΥΡΩ :D:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
ΦΙΛΕ SCORPIO ΕΧΕΙΣ 2 ΕΠΙΛΟΓΕΣ

1ον.ΚΛΕΒΕΙΣ ΚΑΙ C MIA KEΡΑΙΑ

2ον.ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΟΝΤΗ 7-8 CM ΜΑΥΡΗ

      ΜΕ 5-6 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΗΓΟΣ.

ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΛΕΨΑΝΕ ΤΗ ΜΑΜΑ.

ααααααααΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΩ?

ΘΕΛΩ 1000 ΕΥΡΩ :wub:  :thumbsup:  :wacko:  ;)  :thumbsup:

Θα πάρω την 2η επιλογή...

Δεν θα την πάρω από βενζινάδικό αλλά από το Group Buy του Skoda club----> post-30-1105945140_thumb.jpg η μαύρη post-30-1105945187_thumb.jpg και η ασημένια!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρω την 2η επιλογή...

Δεν θα την πάρω από βενζινάδικό αλλά από το Group Buy του Skoda club----> post-30-1105945140_thumb.jpg η μαύρη post-30-1105945187_thumb.jpg και η ασημένια!!!

Καλά ρε τρελέ Γρηγόρη, αυτό δεν το είδες????

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=352&st=0

Γκαβομάρα???!!! ;);)

Όχι ότι αλλάζει κάτι, ούτως ή άλλως και τα 3 clubs θα κάνουν κοινή παραγγελία, απλά μου έκανε εντύπωση που δεν το είδες!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Καλά ρε τρελέ Γρηγόρη, αυτό δεν το είδες????

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=352&st=0

Γκαβομάρα???!!! ;)  ;)

Όχι ότι αλλάζει κάτι, ούτως ή άλλως και τα 3 clubs θα κάνουν κοινή παραγγελία, απλά μου έκανε εντύπωση που δεν το είδες!!! ;)

Χαχαχαχα, εγώ είχα κάνει την παραγγελία προτού γίνει το δικό μας Group Buy... B)

Link to comment
Share on other sites

Guest golfepi

Στο Golf V οι κεραίες είναι στο πίσω τζάμι, αν ανοιχτεί από μεσα το πορτ-μπαγκαζ έχει δύο εξόδους, που βέβαια συνήθως χρησιμοποιούμε μόνο την μια.. Όσο για το "καρχαριάκι" υπάρχει και μαμά μάλιστα για Golf V και μπαίνει με παραγγελία μαζί με το εργοστασιακό NAVI. (Το έχω δει και είναι ωραίο). Τώρα για να το βάλεις μετά θα το σκεφτόμουνα πολύ γιατί πρεπει να τρυπήσεις την οροφή.. Εγώ χρειαζόμουν TV-Antenna και πάλι δεν τρύπησα γιατι... ε, δεν λέει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.