Jump to content
dimitris.notia

Vw Polo 1.4 Highline 2010

Recommended Posts

ΕΝΝΟΩ ΠΩΣ ΑΝ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΤΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΣ ΕΝΑ ΑΜΞΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΩΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?

ολα πωλουντα και αν εχεις ακομα εγγυηση πωλειται και σχετικα ευκολα!γιατι τοση απογοητευση ομως τι να αγορασεις δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

ολα πωλουντα και αν εχεις ακομα εγγυηση πωλειται και σχετικα ευκολα!γιατι τοση απογοητευση ομως τι να αγορασεις δηλαδη?

ΗΜΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΜΙΝΙ Η' ΒΜW 116 AΛΛΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΝΙ ΗΤΑΝ 500 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟ 1 5000 ΧΕΧΕ...ΜΟΥ ΛΕΓΕ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΜΙΝΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓ Α...ΜΠΟΡΙΕ ΑΝ ΦΤΙΑΧΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ
Link to comment
Share on other sites

ΗΜΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΜΙΝΙ Η' ΒΜW 116 AΛΛΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΝΙ ΗΤΑΝ 500 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟ 1 5000 ΧΕΧΕ...ΜΟΥ ΛΕΓΕ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΜΙΝΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓ Α...ΜΠΟΡΙΕ ΑΝ ΦΤΙΑΧΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ

για μενα ο ομιλος ειναι μεσα στους κορυφαιους κατασκευαστες!παντα ομως με μειονεκτηματα οπως ολοι ομως

Link to comment
Share on other sites

για μενα ο ομιλος ειναι μεσα στους κορυφαιους κατασκευαστες!παντα ομως με μειονεκτηματα οπως ολοι ομως

ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΦΤΙΑΧΘΕΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ..ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ

Link to comment
Share on other sites

ηρεμησε,κουλαρισε,δεν θελω αγχος!ολα θα γινουν.εδω αλλα μελη εχουν σημαντικοτερα προβληματα και τα λυνουν και ειναι μια χαρα.πολυ πεσιμισμος ρε αγορινα!

Link to comment
Share on other sites

ηρεμησε,κουλαρισε,δεν θελω αγχος!ολα θα γινουν.εδω αλλα μελη εχουν σημαντικοτερα προβληματα και τα λυνουν και ειναι μια χαρα.πολυ πεσιμισμος ρε αγορινα!

ΣΤΟ ΠΟΥΛΑΩ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ???ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΟΡΙΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΛΕΣ...ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΜΞΙ ΕΛΕΟΣ..ΧΕΧΕ

Link to comment
Share on other sites

ΗΜΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΜΙΝΙ Η' ΒΜW 116 AΛΛΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΝΙ ΗΤΑΝ 500 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟ 1 5000 ΧΕΧΕ...ΜΟΥ ΛΕΓΕ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΜΙΝΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓ Α...ΜΠΟΡΙΕ ΑΝ ΦΤΙΑΧΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ

Μην γράφεις ΚΕΦΑΛΑΙΑ, είναι κουραστικό.

Το νέο πολο εχει πολλα προβλήματα αλλα το μπαρμπριζ που θολώνει πρωτη φορα το ακουω, Θολώνει το γυαλί?

για μενα ο ομιλος ειναι μεσα στους κορυφαιους κατασκευαστες!παντα ομως με μειονεκτηματα οπως ολοι ομως

Κορυφαίος αλλα με το πολο έκανε μεγαλη μλκ

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

ΣΤΟ ΠΟΥΛΑΩ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ???ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΟΡΙΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΛΕΣ...ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΜΞΙ ΕΛΕΟΣ..ΧΕΧΕ

χαλαρααααα!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΥΣ @@ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΦΤΙΑΧΘΕΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ..ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ

θα σε παρακαλουσα αμα μπορεις να μην βριζεις και να γραφεις με μικρα

πιστεψε με εχω πεσει και εγω σε @@@ μηχανικους που μου φαγανε χιλιαρικα

σε καταλαβαινω απλα λιγο πιο ηρεμα new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

Μην γράφεις ΚΕΦΑΛΑΙΑ, είναι κουραστικό.

Το νέο πολο εχει πολλα προβλήματα αλλα το μπαρμπριζ που θολώνει πρωτη φορα το ακουω, Θολώνει το γυαλί?

ναι θολωνει σε καποια σημεια μεχρι την μεση περιπου και τωρα μου θολωνει με την διαφορα θερμοκρασιασ και ξερω τα πλαινα οταν το αιρκοντισιον χτυπαει πανω τουσ(αυτο βεβαια τοχει κανει 4 φορεσ μεχρι τωρα)

Link to comment
Share on other sites

θα σε παρακαλουσα αμα μπορεις να μην βριζεις και να γραφεις με μικρα

πιστεψε με εχω πεσει και εγω σε @@@ μηχανικους που μου φαγανε χιλιαρικα

σε καταλαβαινω απλα λιγο πιο ηρεμα new_iloveyou.gif

δε νομιζω πως εβρισα καποιον...απλα ανεφερα ποσο ασχετοι ειναι και μη επαγγελματιες διοτι φιλε μου και μενα οι δουλεια μου εχει να κανει με πελατες και ξερω πως

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίος αλλα με το πολο έκανε μεγαλη μλκ

ε δικαιολογειται!!!ειχε καιρο να κανει τοσο μεγαλη...

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω πως εβρισα καποιον...απλα ανεφερα ποσο ασχετοι ειναι και μη επαγγελματιες διοτι φιλε μου και μενα οι δουλεια μου εχει να κανει με πελατες και ξερω πως

οχι απλα οι λεξεις πχ μακακας κλπ κλπ θα ηταν καλο να αποφευγονται.

σε καταλαβαινω απολυτα ξερεις ποσο πολυ θα ηθελα να τους χαρακτηρισω και εγω αλλα δν το κανω

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ

αυτο εννοει ο πανος επομενος ας μπουν τα @@@ οπου χρειαζεται

Link to comment
Share on other sites

βρε μπας και ειναι βουλωμενοι τιποτις αεραγωγοι;βαλε τερμα τον ανεμιστηρα και τραβα οξω στο πισω φτερο στην ενωση περιπου με τον προφυλαχτηρα.ακουμπησε ενα χαρτι Α4 και δες αν κουνιεται.

Link to comment
Share on other sites

αυτο εννοει ο πανος επομενος ας μπουν τα @@@ οπου χρειαζεται

αααααα συγνωμη οκ ημουν αφοσιωμενος στους μαλ...εεε σε αυτους,,,χεχεχεε..τωρα αστειυομαι..τελοσπαντων θα κανω αυτο που πρεπει,,και βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

βρε μπας και ειναι βουλωμενοι τιποτις αεραγωγοι;βαλε τερμα τον ανεμιστηρα και τραβα οξω στο πισω φτερο στην ενωση περιπου με τον προφυλαχτηρα.ακουμπησε ενα χαρτι Α4 και δες αν κουνιεται.

Και οταν βουλωνουν οι αεραγωγοί θολωνουν τα τζάμια και θελουν άλλαγμα?

Link to comment
Share on other sites

Και οταν βουλωνουν οι αεραγωγοί θολωνουν τα τζάμια και θελουν άλλαγμα?

επειδη δουλευω αυριο θα σας αφησω...πραγματικα δε ξερω και θα κανω υπομονη,,,σας καληνυχτωω διοτι πρεπει να κοιμηθωωω..ευχαριστω αν ειστε εδω αυριο ξαναμιλαμε..φιλια δημητρης

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως στα νεα μοντελα η vw παντα ειναι τραγικη ειται λεμε για Golf 5-6 ειται για το νεο POLO...

Κουραγιο αλλη φορα να ξερεις..οτι καλυτερα να περασει ενας χρονος...και να το παρεις.

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως στα νεα μοντελα η vw παντα ειναι τραγικη ειται λεμε για Golf 5-6 ειται για το νεο POLO...

Κουραγιο αλλη φορα να ξερεις..οτι καλυτερα να περασει ενας χρονος...και να το παρεις.

exeis dikio...kala de boreis na fadasteis ti mou apantisan?oti einai fusiologiko na tholwnoun....milame taxw parei twra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.