Jump to content
Guest giorgosfsi

Αλλαγη Πίσω Φαναριων mk5

Recommended Posts

Guest giorgosfsi

παιδια ειδα σε αρκετα golfv τα πισω φαναρια μαυρα.

ηταν τελεια

τα περισσοτερα ηταν δουλεια του tsaousis και πηρα τηλεφωνο να ρωτησω και μου ειπαν πως δε τα βαφουναλλα ειναι αλλα φαναρια(δε νομιζω) και πως δε μπορει να τα αγορασει κανεις πανε πακετο μαζι με spoiler εξατμισεις κτλ.....!

ξερει κανεις καπου που να βαφουν τα φαναρια φιμε αλλα προσεγμενη δουλεια οχι σπρει κτλ.

εχω ακουσει οτι τα βαφουν με λουστρο αλλα δε ξερω αν ισχυει

Link to comment
Share on other sites

τα περισσοτερα ηταν δουλεια του tsaousis και πηρα τηλεφωνο να ρωτησω και μου ειπαν πως δε τα βαφουναλλα ειναι αλλα φαναρια(δε νομιζω) και πως δε μπορει να τα αγορασει κανεις πανε πακετο μαζι με spoiler εξατμισεις κτλ.....!

Μην ασχολείσαι με αυτόν τον βλάκα!! rocket.gifrocket.gifrocket.gif

Αυτός για να σου δώσει κανένα αυτοκολλητάκι θα πρέπει να αγοράσεις ολόκληρο αυτοκίνητο πρώτα!! knife.gifknife.gifknife.gifwithstupid.gifwithstupid.gifwithstupid.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gif

Δυστυχώς για το βάψιμο των φαναριών δεν έχω ιδέα :):unsure::unsure:

Edited by Spy
Link to comment
Share on other sites

Guest giorgosfsi

το εχω δει σε πολλα αυτοκινητα με μαυρα φαναρια.αλλα τα golf poy ειδα πολυ προσεγμενη δουλεια.οπως και μερικα Α3.

ειδα καπου που που λανε σπρει για φαναρια αλλα μου φενεται θα βγει πολυ προχειροδουλεια

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειδα σε αρκετα golfv τα πισω φαναρια μαυρα.

ηταν τελεια

τα περισσοτερα ηταν δουλεια του tsaousis και πηρα τηλεφωνο να ρωτησω και μου ειπαν πως δε τα βαφουναλλα ειναι αλλα φαναρια(δε νομιζω) και πως δε μπορει να τα αγορασει κανεις πανε πακετο μαζι με spoiler εξατμισεις κτλ.....!

ξερει κανεις καπου που να βαφουν τα φαναρια φιμε αλλα προσεγμενη δουλεια οχι σπρει κτλ.

εχω ακουσει οτι τα βαφουν με λουστρο αλλα δε ξερω αν ισχυει

yparxoun k ayta

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου, το εχεις σκεφτει καλα...?

Ειναι δυσκολο να βρεις τη σωστη ισσοροπια μεταξυ καλαισθησιας και καγκουριας στο συγκεκριμενο θεμα...

Edited by moho
Link to comment
Share on other sites

Guest giorgosfsi

ναι το ξερω οτι ειναι δυσκολο και γιαυτο δε κανω καμια βιαστικη κινηση αλλα ψαχνω να δω τι παιζει.

αλλα δε ξερω που να ψαξω στο tsaousi που ειδα εφαγα ηττα.

theoq γαματα ρε συ που τα βρηκες ειδικα τα μαυρα πολυ ψαγμενα!!!

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι εχω ακουσει απο αλλους, υπαρχουν στο εμποριο σκουρα φαναρια. θελει λιγο ψαξιμο. Για δες και στο www.ebay.com , κατι μπορει να βρεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα πρότεινα αντί να κάτσεις να τα περάσεις με σπρέυ που όντως θα φαίνεται πρόχειρη δουλειά γιατί δεν παιρνάς μεμβράνες από επάνω. Πιστεύω οτι το αισθητικό αποτέλεσμα θα είναι πολύ καλύτερο. Η γνώμη μου είναι αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Στο Burnout του προηγούμενου μήνα είδα στο drago accesories (23-24η σελίδα) διάφανα φανάρια (Φάση Lexus) για τα 5αρια μας αλλά εκεί το άφησα θα προσπαθήσω να σας στα σκανάρω και όλας. Στο www.dragocsa.gr δεν δουλεύει το link για να τα δούμε αν κάποιος έχει πληροφορίες ας μας πει.

Link to comment
Share on other sites

Lexus πιστευω θα χαλασουν πολυ την αρμονια και την ομοιογενεια του πισω μερους....

Τα λλα ομως που ειναι σαν (μπαρουτο)καπνισμενα και παρεθεσε ο φιλος Theog ειναι αρκετα ομορφα...Ειναι περιπου οπως του IV που απλα σκουραιναν λιγο...

Εκεινα του Τσαουση που ειναι καταμαυρα ειναι λιγακι απαραδεκτα...Ειναι σαν καγκουρικα που βλεπω στο δρομο... :baby:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
yparxoun k ayta

Τα φανάρια που πόστερς φίλε είναι απίστευτα όμορφα. A myst have!!! Καθόλου καγκούρικα και πάααααρα πολύ όμορφα.

Εγω θα πρότεινα αντί να κάτσεις να τα περάσεις με σπρέυ που όντως θα φαίνεται πρόχειρη δουλειά γιατί δεν παιρνάς μεμβράνες από επάνω. Πιστεύω οτι το αισθητικό αποτέλεσμα θα είναι πολύ καλύτερο. Η γνώμη μου είναι αυτή.

1ον: Αν το κάνεις με το σωστό σπρέυ δεν θα γίνει καθόλου προχειροδουλειά!!! Γίνονται πολύ ομορφα!

2ον: Να βάλεις ζελατίνα σε μία τέτοιαο επιφάνεια είναι πολύ δ΄θσκολο, κυρίως γιατί έχει αρκετές καμπύλες! Θα γεμίσει τσακίσματα!

Link to comment
Share on other sites

Τα φανάρια που πόστερς φίλε είναι απίστευτα όμορφα. A myst have!!! Καθόλου καγκούρικα και πάααααρα πολύ όμορφα.

1ον: Αν το κάνεις με το σωστό σπρέυ δεν θα γίνει καθόλου προχειροδουλειά!!! Γίνονται πολύ ομορφα!

2ον: Να βάλεις ζελατίνα σε μία τέτοιαο επιφάνεια είναι πολύ δ΄θσκολο, κυρίως γιατί έχει αρκετές καμπύλες! Θα γεμίσει τσακίσματα!

Σωστόοοςςς

Link to comment
Share on other sites

Εχει η In.Pro νομιζω...

Αυτριο θα εχω τηλεφωνο να παρεις :cry:

Οκ...?

Τα μαυρα φαναρια τα πισω πειτε μια τιμη...

Θα κανουν ομορφα σε γαλαζιο...? Ή οχι...?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παρε τηλεφωνο Tarantula,εχω τον καταλογο της, και μεσα εχει angel eyes για το πενταρι...

O καταλογος ειναι στο αμαξι, και επειδη εχει χινοσει παρα πολυ, και εχει παγο θα παω αυριο πρωι... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το θεμα εμφανιση το εψαξα παρα πολυ, αυτη ειναι η γνωμη μου:

ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ!

Το αυτοκινητο θα φρεναρει καλυτερα με αυτα τα φαναρια? tongue.giftongue.gif:cry::cry:

Η απαντηση ειναι οχι φυσικα.Ετσι λοιπον με αυτο το σκεπτικο βαδιζω εγω και καθοριζω την τυχη του δικου μου γκολφ!! Χαχα...

Προσωπικη αποψη σαφεστατα και χωρις καμια προσθεση να επιβαλλω την γνωμη μου κτλ κτλ για να μην παρεξηγηθω. :cry:

Link to comment
Share on other sites

επειδη ετυχε να το ψαξω και εγω το θεμα με τα πισω φαναρια lexus και πηγα σε ενα καλο και γνωστο μαγαζι της περιοχης μου για να ρωτησω τιμες κλπ. ,ο τεχνικος μου προτεινε να μην βαλω lexus στο golf διοτι λεει μεσα σε ενα χρονο θα παρουν υγρασια απο μεσα και δεν αξιζουν τα χρηματα.ναι μεν αλλαζουν την εμφανιση η προσθετουν ομορφια αλλα ειναι αναξιοπιστα σα ποιοτητα μου ανεφερε..οσο για τα μαυρα ακομα δεν βρηκα κατι.δυστυχως οσοι ειμαστε εκτος αθηνας δεν εχουμε τοσες επιλογες σε συνεργεια κλπ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια sos αγνωστος με χτιπησε και μου εσπασε το πισω φαναρι!!!

που θαβρω ιμητασιον και αν βρω ειναι καλυτερο ??

θα εχει διαφορα με το αλλο??

αν παω στη vw ποσο κανει περιπου??

thanks!

Link to comment
Share on other sites

Ακούστε τι κάνει η αγαπητη μας vw!!! Η εν λόγω κυρία συνεργαζεται με 4-5 εταίριες που φτιαχνουν φανάρια και που τα οποια εχουν διαφορα μεταξυ τουσ!!!! :)

αυτο γιατι ρωτησα σημερα για καινουριο και μου ηπαν να ξηλωσω αυτο που εχω για να δω τι μαρκα ειναι!!

το εκανα!! η διαδηκασια αυτοματοποιημενη θα ελεγα!!

μονο 2 βηδεσ με παξημαδι εχει!!!

γιατι αν βαλω αλλη μαρκα θα εχει διαφορα στο χρωμα και στο μεγεθοσ και ισωσ να μην κουμπωνει καλα!!!!

58 ευρω εχει καινουριο!!! thumbsdown.gifthumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

fani παρε τα lexus και παρε ενα σπρευ που φιμαρει φαναρια και φιμαρε τα ελαχιστα.θα ειναι γαμω.ετσι ειναι τα πρωτα των φωτογραφιων.αλλωστε το λεει.painted rear lights.και ειναι καραμπαμ οτι ειναι τα lexus φιμαρισμενα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει να βοηθησει κανεις; για led ψαχνω (μαυρο-ασπρο θα ηταν οτι επρεπε λογο οτι το αμαξι ειναι ασημι)

καμια φωτο παιζει; μαρκα (να ειναι αξιοπιστη)

τιμες, απο ποιο μαγαζι;

αν εχει ξανανοιξει το θεμα στειλτε μου την σελιδα

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκο , ότι υπάρχει με LED , ειναι εδώ... ;)

Golfofanara

Δεν νομιζω να έχει βγει κατι αλλο...

Εμένα όλα μαρεσουν , οποτε ειναι θεμα γουστου απο κει κ περα τι θα διαλεξεις.

Παντως , επειδη κ το δικο μου ειναι ασημι , δυο φαναρια πιστευω θα βαζα.

1. R32

ή

2. οπως ειναι στην εικονα το τριτο ζευγαρι ή το τελευταιο.

:lol:

post-1467-1176915230_thumb.jpg

Edited by -Mario-
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.