Jump to content
stef-tsi

Τα Φωτα Σας Για Τις Autostrata

Recommended Posts

αλανια γεια σας. Εδω και καιρο εχω φαει σκαλωμα με την autostrata την medusa AUTOSTRATA_MEDUS_4c07ae3de2f57.jpg

Παω σε 2-3 μαγαζια και την βρισκω απο 1000 ως 1200 την 17αρα και μου λενε επισης πως δεν ταιριαζει στο καρε του golf. Aυτοματως λοιπον το ξεχναω.

Παω προχθες σε εναν αλλον και την βλεπω στην βιτρινα και τον ρωταω και μου λεει πως μπαινει και παραμπαινει σε golf πλακα μου κανεις? Μου λεει επισης πως τις 18αρες μου τις δινει 800 ευρω.

Μηπως αυτος ο ανθρωπος με κοροιδευει? Παιζει η ζαντα να ειναι μουφα? Τοσο μεγαλη διαφορα στην τιμη ειναι δυνατον? Και επισης μηπως οντως δεν ταιριαζει το καρε και ο τυπος κανει τιποτα μαϊμουδιες για να την βαλει πανω μονο και μονο για να πουλησει?

Εσεις τι γνωμη εχετε για τις ζαντες σας αρεσουν? Στους φιλους μου που τις δειχνω γελανε αλλα εμενα μ αρεσουν πολυ

Link to comment
Share on other sites

αλανια γεια σας. Εδω και καιρο εχω φαει σκαλωμα με την autostrata την medusa

Παω σε 2-3 μαγαζια και την βρισκω απο 1000 ως 1200 την 17αρα και μου λενε επισης πως δεν ταιριαζει στο καρε του golf. Aυτοματως λοιπον το ξεχναω.

Παω προχθες σε εναν αλλον και την βλεπω στην βιτρινα και τον ρωταω και μου λεει πως μπαινει και παραμπαινει σε golf πλακα μου κανεις? Μου λεει επισης πως τις 18αρες μου τις δινει 800 ευρω.

Μηπως αυτος ο ανθρωπος με κοροιδευει? Παιζει η ζαντα να ειναι μουφα? Τοσο μεγαλη διαφορα στην τιμη ειναι δυνατον? Και επισης μηπως οντως δεν ταιριαζει το καρε και ο τυπος κανει τιποτα μαϊμουδιες για να την βαλει πανω μονο και μονο για να πουλησει?

Εσεις τι γνωμη εχετε για τις ζαντες σας αρεσουν? Στους φιλους μου που τις δειχνω γελανε αλλα εμενα μ αρεσουν πολυ

Πάρε τηλέφωνο και ρώτα τους :

Αντιπροσωπία Αθήνας 210-5787415

Αντιπροσωπία Θεσσαλονίκης 2310-759755

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλέφωνο και ρώτα τους :

Αντιπροσωπία Αθήνας 210-5787415

Αντιπροσωπία Θεσσαλονίκης 2310-759755

thanks man. αυτο θα εκανα ετσι κι αλλιως αυριο αλλα ειπα να ρωτησω κι εσας

Link to comment
Share on other sites

Πάντως με το σχέδιο που έχουν θα θες στο πλύσιμο μισή ώρα καθάρισμα για κάθε ζάντα!! new_lol.gif

Μιλάω εκ πείρας από παρόμοιο σχέδιο σε προηγούμενο αυτοκίνητο!

Τα 1000 - 1200 πάντως για 17άρα Autostrata είναι πάρα πάρα πολλά φίλε, δεν θα τα έδινα με τίποτα! :)

Με 800 ευρώ παίρνεις τις κορυφαίες 17άρες ΜΑΚ XLR (=πανέμορφες & πανάλαφρες) και με 1000 ευρώ παίρνεις 17άρες ΟΖ Ultraleggera που είναι υπεράνω σύγκρισης σε ποιότητα - βάρος. Και οι 2 εννοείται έχουν καρέ και οφσετ για Golf.

Ψιλοχλωμό πάντως να μην έχει καρέ και η Autostrata, αν δεν έχουν καρέ για το πιο εμπορικό μοντέλο της Ευρώπης, που περιμένουν να πουλήσουν στα ΚΙΑ?? :o

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.