Jump to content
giannispolo

Zimmerman δισκόπλακες μακριά- Αποδεδειγμένη κακή ποιότητα κατεργασίας

Recommended Posts

Ρωγμεσ παιδια, γιαυτο μακρια, δε με φοβιζει αλλα δε θα ξαναβαλω thumbsdown.gifprotest.gifprotest.gif

photo soon

stay tuned music.gif

Ότι πληρώνεις παίρνεις, νόμος

Edited by giannispolo
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να το επιβεβαιώσω και εγώ αυτό.

Ένας φίλος μου δούλευε σε αποθήκη που φέρνει αμορτισέρ ελατήρια κ.α...και Zimmermann και μου είχε πει πως τους είχαν γυρίσει πίσω κάποιους δίσκους με ρωγμές στις τρύπες.....

αυτα

επιδη σιγουρα θα υπαρχουν και ατομα που δεν εχουν ρωγμες στους δισκους καλύτερα είναι όποιος έχει προσωπική εμπειρία, να γράψει και τα χαρακτηριστικά των δίσκων (μαμά διαστάσεις η όχι) , όπως και τα χαρακτηριστικά του αυτοκινήτου (επίσης μαμά η όχι)

και φυσικά το τρόπο που οδηγεί.

όλα αυτά έχουν σχέση μεταξύ τους

γιατι ολους μας ενδιαφερει αυτος ο τομεας και θα μας βοηθησει ολους στην καλυτερη επιλογη των φρενων μας.

Link to comment
Share on other sites

ρωγμες εχει τυχει να παρουσιασουν και Brembo ομως-παντως για τους Zimmerman δεν εχω ακουσει τιποτα καλο περαν της τιμης <το φτηνο το κρεας το τρωει ο σκυλος>

;)- σε δοκιμη των 4Τ ειχαν βγει μακραν τελευταιοι,εγω δεν θα τους εβαζα ΠΟΤΕ

Link to comment
Share on other sites

Καλα που εβαλα παλι μαμα δηλαδη! Οχι οτι ειναι ΟΙ δισκοι αλλα τουλαχιστον τους ξερουμε.

Για τους Sparco εχει ακουσει κανεις τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

ειναι φασον,η Sparco βγαζει αρκετα τετοια προιοντα πχ φιλτροχοανες που δεν ειναι δικα της οπως και η Omp

μακρια απο Galfer γιατι σφυριζουν η' εχουν κακη επεξεργασια στο φινιρισμα <σε αλλα 2 group Vag τους πεταξαν μετα απο οδυσσεια προβληματων> ομοιως και National

Brembo <χρυση σειρα> και θα εισαι πανευτυχης (!)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φοράω zimmerman Φ345 χωρίς τρύπες και έχει σκουριάσει η πατούρα που πατάει η ζάντα.

Τρελή ξενέρα.

Στα Φ312 που φορούσα είχα τρυπήσει το μαμά δίσκο και 20.000 δεν μου έβγαλε τίποτα, χώρια που δεν κατέβηκε καθόλου.

Οι μαμά δε συγκρίνονται!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.