Jump to content
dimis_konto

Κωδικος Gti Εμπρος Σποιλερ

Recommended Posts

η τοποθετηση δεν γινεται στην αντιπροσωπεια?μονος μου πρεπει να την κανω?

ειναι απλη διαδικασια φιλε..γιατι να το βαλεις στην αντιπροσωπεια..οι καιροι ειναι δυσκολοι δεν λυπασε να τους δωσεις τοσα λεφτα αερα??

Link to comment
Share on other sites

ειναι απλη διαδικασια φιλε..γιατι να το βαλεις στην αντιπροσωπεια..οι καιροι ειναι δυσκολοι δεν λυπασε να τους δωσεις τοσα λεφτα αερα??

δεν αντιλεγω, απλα για να μην εχω τιποτα παρατραγουδα και μετα πληρωνω αλλα κερατιατικα.Για αυτο το λεω.Επομενως η παραγγελια γινεται απο αντιπροσωπεια και ειναι γυρω στα 4 κατοσταρικα?

Link to comment
Share on other sites

δεν αντιλεγω, απλα για να μην εχω τιποτα παρατραγουδα και μετα πληρωνω αλλα κερατιατικα.Για αυτο το λεω.Επομενως η παραγγελια γινεται απο αντιπροσωπεια και ειναι γυρω στα 4 κατοσταρικα?

οχι γυρω στα 60 εχει του gti του ed30 κανει τοσο οπως ανεφερε μελος που το τοποθετησε

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ για να ξεκαθαρισουμε..αλλο το προσθετο gti και αλλο το gti ed30.για το πρωτο δεν ξερω ποσο εχει γιατι εμενα ειναι gti και το ειχε3 εργοστασιακα.για το gti edition 30 που εβαλα κοστιζει γυρο στα 400 ευρο αγορα και κανα 80αρι βαψιμο.η τοποθετηση το πρωτο γινετε στο ηδη υπαρχον κομματι ανοιγοντας 5 ευθειες εσοχες και 4 τρυπες για κλιπ και βιδακια και για το εντισιον 30 δεν χρειαζεται τιποτα αφου αντικαθηστουμε το ηδη υπαρχων κομματι με το αλλο.στην πρωτη περιπτωση με το προσθετο το αμαξι σας θα ειναι ετσι:

137.jpg

και στην 2η με το edtion 30 ετσι:

0148.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ για να ξεκαθαρισουμε..αλλο το προσθετο gti και αλλο το gti ed30.για το πρωτο δεν ξερω ποσο εχει γιατι εμενα ειναι gti και το ειχε3 εργοστασιακα.για το gti edition 30 που εβαλα κοστιζει γυρο στα 400 ευρο αγορα και κανα 80αρι βαψιμο.η τοποθετηση το πρωτο γινετε στο ηδη υπαρχον κομματι ανοιγοντας 5 ευθειες εσοχες και 4 τρυπες για κλιπ και βιδακια και για το εντισιον 30 δεν χρειαζεται τιποτα αφου αντικαθηστουμε το ηδη υπαρχων κομματι με το αλλο.στην πρωτη περιπτωση με το προσθετο το αμαξι σας θα ειναι ετσι:

137.jpg

και στην 2η με το edtion 30 ετσι:

0148.jpg

και να ρωτησω?ποια η διαφορα απο την μασκα του gti?καυ*α ειναι παντως

και να ρωτησω?ποια η διαφορα απο την μασκα του gti?καυ*α ειναι παντως

α και κατι αλλο που βρηκες τα φρυδακια?

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαινω τι θες να πεις με την διαφορα στην μασκα του gti δεν υπαρχει διαφορα στην μασκα σε gti me gti edition 30..μονο το σποιλερ κατω διαφερει και νομιζω οτι ειναι εμφανεις η διαφορα,τι αλλο εννοεις??τα φρυδακια τα αγορασα απο ενα καταστημα με αξεσουαρ αυτοκινητου πριν καμια 5αρα χρονια περι τα 30 ευρο.ειναι μαρκας ζεντερ.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια οι τρυπες που λετε πως ανοιγονται?ειναι δυσκολες?λετε να παρω σετ να τελιωνω? δεν εχω ιδεα πως φινονται και αν θα ειναι οεμ

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια οι τρυπες που λετε πως ανοιγονται?ειναι δυσκολες?λετε να παρω σετ να τελιωνω? δεν εχω ιδεα πως φινονται και αν θα ειναι οεμ

δεν ειναι δυσκολο εγώ αφού πηρα το κομματι το έβαλα πάνω στο άλλο σημάδεψα και ύστερα με ένα επαναφορτιζόμενο άνοιξα τις τρύπες.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι δυσκολο εγώ αφού πηρα το κομματι το έβαλα πάνω στο άλλο σημάδεψα και ύστερα με ένα επαναφορτιζόμενο άνοιξα τις τρύπες.

τελικά πόσο το πείρες το κομμάτι φιλαράκι μου;;;

Link to comment
Share on other sites

παιδια βιδεσ εχει μεσα?πως ξερεις σε τι υψος θα βιδωσει?

τι χρειαζομαι βιδες τι αλλο?

βίδες δεν έχει μέσα εξτρα αν το μετρήσεις στο δικό σου το κομμάτι και ανοίξεις τις τρύπες σωστα κάθεται ακριβως.χρειάζεσαι ένα επαμαφορτιζόμενο να ανοίξεις τις τρυπες στο δικο σου και τορξ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτο στο αμαξι μονο με κλιπ στεκεται?δεν θελει πολυ συκωμα υο αμαξι ε?με γριλο γινετε....τα κλιπ βγαινουν δυσκολα σαν τον πισω?αν εχετε καποιο οδηγο η τι να προσεξουμε...

Link to comment
Share on other sites

αγορα και τοποθετηση χειλακι +το πανω πλαστικο για να μην ανοιγω τρυπες ασε που το ειχα φασει το μαμα πλαστικο συνολο 120 ευρω στην ετεα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.