Jump to content
Demian

Τη Γνωμη Σασ Plz

Recommended Posts

Σκεφτομαι σοβαρα την αγορα του παρακατω:

http://cgi.ebay.com/XTRONS-TD717G-CAR-HD-DVD-PLAYER-BLUETOOTH-TV-SD-GPS-USB-/120714778424?pt=UK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_Car_Audio_Players_PP&hash=item1c1b295738

Για αυτα που παρεχει μια χαρα φαινεται..θα παιξει ομως στο γκολφακι μου;;

(ΜΚ5 TSI 140hp του 2007)

Link to comment
Share on other sites

2DIN ειναι..

ε και επειδη ειναι 2 din τι συμαινει οτι μπαινει.

Τελος παντων απο μενα ΟΧΙ.

Αυτο ειναι universal μηχάνημα κάκιστης κατασκευής, για να πιάσει υποτίθεται οσο μπορεί περισσότερους πελάτες-κατοχους οποιουδήποτε αυτοκίνητου, οτι νάνε, με λίγα λόγια.

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολη επιλογή. Από τη μία προσφέρει πολλά σε χαμηλή τιμή κι από την άλλη αναλαμβάνεις ένα ρίσκο ως προς την αξιοπιστία.

Αν σ ενδιαφέρουν όλες οι λειτουργίες (TV,GPS κλπ) χτύπα το.

Αν θες κάτι σε 2-DIN για κυρίως για ήχο,εικόνα πήγαινε σε κάτι επώνυμο.

Προσωπικά έχω δώσει κάτι παραπάνω και πήρα JVC σε 2-DIN και δεν το έχω μετανοιώσει εδώ και δύο χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Αφου θελεις κινεζικο και φτινο παρε αυτο

http://www.e-wells.com/book.asp?id=551

ειναι δοκιμασμενο και δεν εχει κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Αφου θελεις κινεζικο και φτινο παρε αυτο

http://www.e-wells.com/book.asp?id=551

ειναι δοκιμασμενο και δεν εχει κανενα προβλημα.

νικο αν εξαιρεσεις τη πηγη ενας φιλος μου εχει 1 din μια πολυ καλη kenwood!τι αλλο θες για να κανεις το αμαξι να χοροπηδαει απο τον ηχο?να ακουγεται και εξω παρα πολυ δηλαδη;p το μπασο πορτ παφκαζ μπαινει?με 500 εβρο το κανεις αυτο?

θες μπασο ενισχυτη και μετα τι απο ηχεια?

Link to comment
Share on other sites

νικο αν εξαιρεσεις τη πηγη ενας φιλος μου εχει 1 din μια πολυ καλη kenwood!τι αλλο θες για να κανεις το αμαξι να χοροπηδαει απο τον ηχο?να ακουγεται και εξω παρα πολυ δηλαδη;p το μπασο πορτ παφκαζ μπαινει?με 500 εβρο το κανεις αυτο?

θες μπασο ενισχυτη και μετα τι απο ηχεια?

Αν θες κατι παραπανω απο μια πηγη, τι ποιο απλο? δες την υπογραφη μου :thumbsup:

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Αν θες κατι παραπανω απο μια πηγη, τι ποιο απλο? δες την υπογραφη μου 8)

Ποσα θες περιπου για ενα δυνατο συστημα?πηγη εχω δηλαδη ενισχυτη πισω γουφερ και μετα 4 ηχεια μεσα κ τουιτερακια φτανουν?θα πολυ δυνατο ηχο?

επισης αν σε αμαξι αλαξω μονο μαμα ηχεια μπρος πισω με καλυτερα θα χω πιο δυνατο ηχο?

Αν θες κατι παραπανω απο μια πηγη, τι ποιο απλο? δες την υπογραφη μου 8)

Ποσα θες περιπου για ενα δυνατο συστημα?πηγη εχω δηλαδη ενισχυτη πισω γουφερ και μετα 4 ηχεια μεσα κ τουιτερακια φτανουν?θα πολυ δυνατο ηχο?

επισης αν σε αμαξι αλαξω μονο μαμα ηχεια μπρος πισω με καλυτερα θα χω πιο δυνατο ηχο?

Link to comment
Share on other sites

Ποσα θες περιπου για ενα δυνατο συστημα?πηγη εχω δηλαδη ενισχυτη πισω γουφερ και μετα 4 ηχεια μεσα κ τουιτερακια φτανουν?θα πολυ δυνατο ηχο?

επισης αν σε αμαξι αλαξω μονο μαμα ηχεια μπρος πισω με καλυτερα θα χω πιο δυνατο ηχο?

Ρωτας κατι πραγματα για τον ηχο, σαν να ρωταω εγω ποιο ειναι το ποιο δυνατο αυτοκινητο, αν μπορεις να μου απαντήσεις σε αυτο θα σου απαντησω και εγω για τον ηχο.

Link to comment
Share on other sites

Παρτω και αν δεν σου αρεσει το σπρωχνεις και χανεις κανα 50αρικο +++ και υσηχαζεις, τουλαχιστων εγω ετσι ειχα κανει το 2007, ειχα παρει ενα κινεζικο, δεν μου εκατσε καλα και το πουλησα...

Απο την τιμη υπολογισε οτι επειδη ειναι απο κινα μπορει να χρεωθεις και τελωνειο, δεν ξερω τι παιζει... ψαξτο, η συσκευασια ειναι περιπου 60χ60...

οπως ειπε και ο νικος δεν τεροιαζει ακριβως στο 5αρι, θα χρειστεις και πλαισιο +20€

http://www.studiosound.gr/product_info.php?cPath=23_46_488&products_id=1795

δεν εχω σκαλωμα με τον ηχο αυτη τη περιοδο..αρα μου κανει..οντως εχει δικιο με τη βαση.Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.