Jump to content
kouliss

Συνάντηση Μελών Αττικής

Recommended Posts

2011-06-26-MembersMeeting@Shisha.jpg

Αγαπητοί φίλοι,

το Hellenic VWClub σας προσκαλεί στην καλοκαιρινή εκδήλωση του στην Αττική το βράδυ της Κυριακής 26 Ιουνίου στις 23:00 στο Shisha Club για να γιορτάσει την συμμετοχή του στον τελικό του Summer Cup του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου των λεσχών αυτοκίνησης. Μια βραδιά που πολλά μπορεί να συμβούν και θα πρέπει να είστε εκεί, μόνοι ή με την παρέα σας και φυσικά το απόλυτο όχημα Volkswagen σας!

Το ραντεβού για την βραδινή εκδήλωση είναι στις 22:45 στη λιμνούλα του Σταδίου Ειρήνης και Φιλίας (εκεί που γίνεται η συνάντηση της Πέμπτης) και στις 23:00 θα πάμε στο μαγαζί! Σημειώστε ότι όποιος αργήσει στην είσοδο θα πρέπει να πει το σύνθημα "κράτηση VWCLUB" για να σας οδηγήσουν στον χώρο μας! Το Δ.Σ. έχει κανονίσει να ισχύει καλύτερη τιμή και πιο συγκεκριμένα το ποτό θα είναι στα 10€ ενώ το μπουκάλι στα 70€ (δηλαδή στα 5 άτομα 14€/άτομο).

Υπενθυμίζουμε ότι στις 20:00 την Κυριακή 26/6 γίνεται ο τελικός του καλοκαιρινού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου με το VWClub εναντίον του CELICA CLUB και θα πρέπει όλοι μας να ενισχύσουμε την προσπάθεια! Δώστε όλοι το παρόν σας! Στις 22:00 θα ακολουθήσει η απονομή και απο εκεί όλοι μαζί θα κατηφορήσουμε για το Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας και το Shisha Club. Πληροφορίες για τον αγώνα θα βρείτε κάνοντας κλικ εδώ!

Φορτίστε τις φωτογραφικές μηχανές σας, φορέστε τα διακριτικά μας μπλουζάκια, καθαρίστε τα οχήματα VOLKSWAGEN και... ελάτε να απολαύσουμε το καλοκαίρι, όλοι μαζί!

Υ.Γ.: Θα υπάρχουν θέσεις στάθμευσης για τα αμάξια μας!

Δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο μέχρι την Πέμπτη 23/6 στις 21:00 για να οργανωθούμε καλύτερα!

Δηλώσεις συμμετοχής ( 9 ) :

  • Doumasj, +3
  • Λευ kouliss (!?)
  • lupakos, +1
  • PanosVR6
  • GraveDigger
  • drifterkauths

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Οι συμμετοχές θα πρέπει να φιξαριστούν μέχρι την πέμπτη γιατί την κυριακή θα υπάρχει event με την Shaya και τον Mark Angelo και πρέπει να ενημερωθεί το μαγαζί...Οπότε παρακαλώ δηλώστε τις συμμετοχές καθώς και τα άτομα που θα έρθουν μαζί σας...

Θα περάσουμε ΤΕΛΕΙΑ όπως μόνο εμείς ξέρουμε...

Και ελπίζουμε και ευχόμαστε να χουμε μαζί μας την κούπα του Summer Cup........

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα για το Shisha, στον αγώνα δεν ξέρω αν θα μπορέσω να παρευρεθώ διότι μάλλον θα έχω δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

συνήθως οι ομάδες που κερδίζουν κούπες πάνε στα μπουζούκια όπου η λαϊκιά αηδώς τραγουδάει τον ύμνο της ομάδας.χαχαχαχαχαχα πείτε στη Saya να τραγουδήσει τον ύμνο χαχαχαχαχα

καλή επιτυχία παίδες και καλή διασκέδαση να εχετε παρέα με την κούπα την Κυριακή.

Edited by Zouperman!
Link to comment
Share on other sites

Μεσα και στα 2+3Εξαλου δεν μπορω να λειψω απο την μπαλα.

Edited by lupakos
Link to comment
Share on other sites

Αγωνας :sword: χωρισ εμενα δεν γινεται :ninja::super: ! οπως και ;):sorcerer: χωρις εμενα! οποτε ολοι :roadrage: στο Shisha :roadrage:

+1

Edited by petrose Melissia
Link to comment
Share on other sites

όλοι οι παίκτες της ομάδας θα είναι κοντά μας φυσικά για μια βραδιά όλο τρέλα..

ΜΗΝ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ !!!!!!!!!!

εγώ δεν ξέρω ακόμα..αναλόγως πώς θα είναι το πόδι μου...

Κλείστηκε ο χώρος για την λέσχη μας... όποιος φθάσει αργότερα από τις 23:00, λέει στην είσοδο το όνομα κράτησης που είναι vwclub και μπαίνει μέσα στον χώρο μας...οι τιμές ισχύουν όπως έχουμε αναφέρει παραπάνω...

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Υπολγιστε κ εμένα (2 ατομα) γι το club...Για τ ποδόσφαιρο δε μπορώ πουθενά να βρω που γίνεται ο αγώνας είτε στο fb είτέ στο εδώ τοπικ...

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια αρκετα κουραστικη μερα κ νυχτα στην τελετη εναρξης των SPECIAL OLYMPICS (οπου ο Κοσμας ετρεχε πανω κατω κ γω ημουν 14 ωρες ορθιος ) ηρθε η ωρα για ξεκουραση... Θα κανω κ γω μια βολτα το βραδυ +1 . Ξερω πως το λεω αργα αλλα δεν μπορουσα νωριτερα....

Link to comment
Share on other sites

Για να μάθουμε πώς τα περάσετε λοιπόν γιατί κάτι άκουσα για σαμπάνιες, ωραίες παρουσίες κλπ

Link to comment
Share on other sites

Ε αφού τα έμαθες, ας μην τα λέμε και δημόσια! :startle:

Το ξενυχτήσαμε όμως πολύ και το πρωί σερνόμασταν!

Άργησε πολύ και η Shaya να εμφανιστεί...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.