Jump to content
kouliss

Συνάντηση Μελών Αττικής

Recommended Posts

DALUZ-1.jpg

Αγαπητά μέλη,

Το Hellenic VWClub σας καλεί στην Χαλκίδα, στο beach club DALUZ, στην παραλία Αλυκές Δροσιάς, την Κυριακή 17 Ιουλίου, για να κάνουμε όλοι μαζί απολαυστικές βουτιές και να διασκεδάσουμε!

Το ραντεβού είναι για τις 10:15 το πρωί της Κυριακής στα διόδια (1α ) Αφιδνών. Η αναχώρηση θα γίνει αυστηρά στις 10:45 με προορισμό την παραλία, όπου θα μας περιμένουν θέσεις στάθμευσης και χώρος για να αράξουμε στο beach club DALUZ.

Εφοδιαστείτε με τα απαραίτητα … και το χαμόγελο σας! Μια συνάντηση με πολύ … νερό!

Υπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να έλθετε μόνοι ή με την δική σας παρέα! Φυσικά θέλουμε να φέρετε μαζί σας και τα VOLKSWAGEN οχήματα σας για να τα θαυμάσουμε!

Δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο και αριθμός ατόμων που θα σας συνοδεύουν. Είναι απαραίτητο να μας ενημερώσετε έγκαιρα ώστε να μπορέσουμε να εξασφαλίσουμε χώρο για όλους μας, μια και την Κυριακή η παραλία θα είναι γεμάτη!!!!

Συμμετοχές ( 17 ) :

  • doggy
  • doumasj+3
  • Λευ kouliss+2
  • skaraviaios_potassas
  • lupakos
  • ta6ape
  • passatebos +1
  • timosmkii+
  • nikkosnet
  • Maggie
  • svouras
  • giannisGOLF

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Μεσα κ γω +1 !! Αλλα για τους γνωστους λογους δεν θα ερθω διοδια θα με βρειτε εκει να σας περιμενω μαζι με τη γνωστη συμμορια !!!

Κουμπαρεεεε βαζω το κρεας κ τα καρβουνα Σαββατο βραδυ να φερεις πορτοκαλαδα ....... ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΑΚΟΜΑ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

ααααα σουπερ εκδρομη! καλα να περασετε και καλες βουτιες... :startle:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το κανονησατε που φευγω αυριο για βαρναβα;;;;κριμα ρε γμτ κ το στρατοπεδο που ημουν ηταν 10 λεπτα απο το daluz.....

Καλα να περασετε παιδια εγω δυστυχως μια μερα πριν θα εχουν τελειωσει οι μερες προσαρμογης....ριχτε κ μια βουτια για εμενα!!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το κανονησατε που φευγω αυριο για βαρναβα;;;;κριμα ρε γμτ κ το στρατοπεδο που ημουν ηταν 10 λεπτα απο το daluz.....

Καλα να περασετε παιδια εγω δυστυχως μια μερα πριν θα εχουν τελειωσει οι μερες προσαρμογης....ριχτε κ μια βουτια για εμενα!!

εμεις θα παρουμε απουσια αφου την παρασκευη ξεκινα το πρωτο επεισοδιο διακοπων οποτε καλες βουτιες!

passatembos παρε τον κουμπαρο σου και τον αλλο κουμπαρο κ ελατε κατω για κοψιδια!

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

δυστυχως λογω εργασιας δεν θα μπορεσω να παρευρεθω :blink: ...καλα να περασετε! ριχτε και καμια βουτια για μενα που θα δουλευω.. :ahappy:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το κανονησατε που φευγω αυριο για βαρναβα;;;;κριμα ρε γμτ κ το στρατοπεδο που ημουν ηταν 10 λεπτα απο το daluz.....

Καλα να περασετε παιδια εγω δυστυχως μια μερα πριν θα εχουν τελειωσει οι μερες προσαρμογης....ριχτε κ μια βουτια για εμενα!!

Καλά, συνήθως γράφουν το ποιοί θα έρθουν. Εσύ γράφεις, και λες ΔΕΝ έρχομαι για τους Χ Ψ λόγους!!! Επομένως, σε όσα θέματα δεν γράφεις, θα σε θεωρούμε μέσα!!!! χαχαχαχα!!!! Καλό πήξιμο στα σύνορα.... των δήμων!!!! ΒΥΣΜΑΑΑΑΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εμεις θα παρουμε απουσια αφου την παρασκευη ξεκινα το πρωτο επεισοδιο διακοπων οποτε καλες βουτιες!

passatembos παρε τον κουμπαρο σου και τον αλλο κουμπαρο κ ελατε κατω για κοψιδια!

Φιλαρακι ποσες φορες θα στο πω ;;; P A S S A T E B O S !!!! Χωρις 'm' κ 'p' ... Αντε πια μ εχετε σκασει, ολοι λαθος με γραφετε ... Κ τωρα στο θεμα μας που να ερθουμε ;;; Κοψιδια ακουω !!!!!! Τωρα που εχω αδεια ειμαι ανοιχτος σε ολες τις προτασεις .....

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΟ ΤΟ VW CLUB!AN KAI MEΛΟΣ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..ΛΟΓΩ ΧΡΟΝΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ GOLFAKI MOY!ΠΛΕΟΝ ΤΟ TURBAKI MOY MK3 EINAI ΣΤΟ ΓΚΑΡΑΖ.ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΕΚΕΙ..

Link to comment
Share on other sites

Mέσα και εμείς, αρκεί να καταφέρω να ξυπνήσω σε μια νορμάλ ώρα. Θα τα καταφέρω όμως πιστέυω. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ελπίζω εκείνη την ώρα να ετοιμάζομαι για μπανάκι αλλά από Ιόνιο μεριά κ για λίγες μέρες! Παιδιά καλά να περάσετε κ η 3η μου παρουσία σε συνάντησή του club (1η bowling 2η Shisha - μια χαρά η παρέα σας) ελπίζω ακόμη καλύτερη αν κ δυστυχώς δε θα είναι αυτή τη Κυριακή!

Υ.Γ.: Αναμένω με προσμονή νέα για την εκδρομή στη Γερμανία!

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και γω.......αρκει καποιος να με ξυπνησει κατα τις 9.00!!!!! :):p:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεεεεεεεεεεε εσεις οι απο πανω , ακουτε ;;;;;;;;;;; Βαλτε κ καμια φωτο απο την Κυριακη !!!! Απο οσα βεβαια προλαβατε γιατι φυγατε και νωρις .... Αυτος που εμεινε μεχρι αργα κ ξερει ποιος Νικος ειναι οταν γυρισει να ανεβασει τα βιντεακια.. Εγω εφυγα 23:30 με μεγαλη δυσκολια κ οχι λογο ποτου ... ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ !!!!!!!!!!!

Υ.Γ Ηταν κανονισμενο να φαει κ ο Ντουμας μπουγελο αλλα μας την εκανε κ εφυγε χωρις να τον παρουμε γραμμη ... Next time mr Doumasj ....!!!

Edited by passatebos
Link to comment
Share on other sites

Γαμώτο είχα καιρό να μπώ στο club κ τώρα κοίταγα τα email μου κ το είδα...

Θα ερχόμουν σίγουρα...κρίμα,next time! Βάλτε καμιά φωτό παίδες!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.