Jump to content
panos7424

Black Headlights

Recommended Posts

Τελικά έκανα παραγγελία τα Hella χωρίς ομίχλης και μου βγήκε 280 έουρος μαζί με τα μεταφορικά. Αύριο (δηλαδή σήμερα το πρωί) θα πάω να τα πάρω. Το πρόβλημα είναι ότι πρέπει να κατεβάσω τον προφυλακτήρα και βαριέμαι... Έχει και ένα κρύο, ποιος τρέχει? Μάλλον τα βλέπω κανά μήνα στο garage και τα περνάω αργότερα. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανα παραγγελία τα Hella χωρίς ομίχλης και μου βγήκε 280 έουρος μαζί με τα μεταφορικά. Αύριο (δηλαδή σήμερα το πρωί) θα πάω να τα πάρω. Το πρόβλημα είναι ότι πρέπει να κατεβάσω τον προφυλακτήρα και βαριέμαι... Έχει και ένα κρύο, ποιος τρέχει? Μάλλον τα βλέπω κανά μήνα στο garage και τα περνάω αργότερα. tongue.gif

Απο πού?????????

Περιμένουμε καμιά φώτο............ tongue.gif

Καλορίζικα......καλοφόρετα!!!!!!!!!

Cu

Edited by MARINE
Link to comment
Share on other sites

Απο πού?????????

Περιμένουμε καμιά φώτο............ tongue.gif

Καλορίζικα......καλοφόρετα!!!!!!!!!

Cu

Φίλε μου, μένω μόνιμα Μυτιλήνη και τα φώτα αγοράστηκαν από ένα μαγαζί με ανταλλακτικά αυτοκινήτων. Απλά ο ιδιοκτήτης τυχαίνει να φέρνει κατόπιν παραγγελίας Hella. Από περιέργεια των ρώτησα και μου είπε τιμή και επειδή μου φάνηκε σχετικά νορμάλ έκανα παραγγελία. Δεν τα παρέλαβα ακόμα λόγω κακοκαιρίας. Όταν τα περάσω θα σας πω να δείτε photo στο garage.

Link to comment
Share on other sites

Τα φώτα τα πήρα σήμερα αλλά ξενέρωσα για 2 λόγους. Πρώτον γιατί είναι γύφτοι και δεν βάζουν λάμπες μέσα και δεύτερον γιατί είναι Made in Slovakia. Γρηγόρη τα κουτιά τους είναι ίδια με τα δικά σου... Όταν τα περάσω στο κάρο μου θα ανεβάσω και ανάλογη photo. tongue.gif

gallery_769_312_8155.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραία είναι …… καλορίζικα , καλοφόρετα .

Τι χρώμα είναι το car ?

Ξεφτίλα ρε παιδιά , για να αλλάξεις ένα φανάρι να κατεβάζεις ολόκληρο προφυλαχτήρα .

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Ωραίος Πάνο! Καλορίζικα!!!

Θα γίνει κουκλί το car σου τώρα... hearts.gifhearts.gif

Γιατί ξενερώνεις ρε σύ? Λάμπες και τα ΟΕΜ να πάρεις δεν έχουν μέσα (ούτε τα κωλοφάναρα είχαν).

Το Made in Slovakia είναι γραμμένο στο κουτί ή επάνω στα φώτα?

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος Πάνο! Καλορίζικα!!!

Θα γίνει κουκλί το car σου τώρα... hearts.gifhearts.gif

Γιατί ξενερώνεις ρε σύ? Λάμπες και τα ΟΕΜ να πάρεις δεν έχουν μέσα (ούτε τα κωλοφάναρα είχαν).

Το Made in Slovakia είναι γραμμένο στο κουτί ή επάνω στα φώτα?

Ευχαριστώ Γρηγόρη. Να'σαι καλά ρε φίλε. Το Made In Slovakia είναι γραμμένο στα κουτιά σε ένα αυτοκόλλητο κάτω από τον κωδικό τους. Τα πίσω Hella που έβαλα ήταν plug and play με λάμπες. Σε 5' τα είχαμε περάσει... Αυτά εδώ έχει μανούρα η υπόθεση. Πρέπει να βγάλω τις λάμπες από τα παλιά, να βγάλω το μασκάκι, να ξεβιδώνω βίδες, κατέβασμα προφυλακτήρα, σύνδεση τα καινούρια, ρύθμιση της δέσμης. Την ερχόμενη βδομάδα βρίκαμε δουλειά! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Γενικά τα καινούρια φανάρια δεν έχουν λάμπες. Κι εμένα τα FK δεν είχαν εκτός από τις ψείρες στα Angel eyes. Τα πίσω μου όμως που είναι in-pro είχαν λάμπες.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ξεφτίλα ρε Μάνο?

Ρε Κώστα δεν τον έχω βγάλει ποτέ για να δω τη φασαρία θέλει . Μου ακούγεται κάπως , για να βγάλεις το φανάρι κατέβασμα ο προφυλαχτήρας , θα μπορούσε να είναι πιο απλό όπως άλλα αυτοκίνητα , 2 βίδες από πάνω και κουμπωτό από κάτω .

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Απλά ΓΑΜΑΤΑ!!!! worthy.gif:worthy:worthy.gif:worthy:worthy.gif

Πάνο μπορείς να το βγάλεις από μια οπτική γωνία να φαίνονται και τα πίσω λίγο από το πλάι? tongue.gif

ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩ Με έφτιαξες τώρα και με τρώει το χέρι μου :)

Link to comment
Share on other sites

Απλά ΓΑΜΑΤΑ!!!! worthy.gif:worthy:worthy.gif:worthy:worthy.gif

Πάνο μπορείς να το βγάλεις από μια οπτική γωνία να φαίνονται και τα πίσω λίγο από το πλάι? tongue.gif

ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩ Με έφτιαξες τώρα και με τρώει το χέρι μου :D

AFOU SE TRWEI TO XERI KALO EINAI AUTO FILE MOU GRHGORH ANTE NA SE DOUME KAI ME TA KAINOURIA SOU MATAKIA

PANO H GOLFARA SIGA SIGA GINETE SUPER GOLFARA

Link to comment
Share on other sites

Scorpio: Αν σε τρώει το χέρι σου Γρηγόρη να το βάλεις στην τσέπη tongue.gif Ψάξε τα μαγαζιά να βρεις καλύτερη τιμή από μένα. Αν και τεχνικά δύσκολο αυτό που ζητάς με τη φωτογραφία θα το προσπαθήσω... Δεν έχω και ψηφιακή, την τύχη μου. Με το κινητό παλεύω!

GOLFR32: Ευχαριστώ Μαρίνο. Να΄σαι καλά. Ξέρεις τι έχει συνέχεια. Αφού ξεκίνησα, να τελειώσει η δουλεία ολοκληρωμένη! :D

Link to comment
Share on other sites

Scorpio: Αν σε τρώει το χέρι σου Γρηγόρη να το βάλεις στην τσέπη tongue.gif Ψάξε τα μαγαζιά να βρεις καλύτερη τιμή από μένα. Αν και τεχνικά δύσκολο αυτό που ζητάς με τη φωτογραφία θα το προσπαθήσω... Δεν έχω και ψηφιακή, την τύχη μου. Με το κινητό παλεύω!

GOLFR32: Ευχαριστώ Μαρίνο. Να΄σαι καλά. Ξέρεις τι έχει συνέχεια. Αφού ξεκίνησα, να τελειώσει η δουλεία ολοκληρωμένη! :D

XERO KAI PERIMENO NA KAMAROSO THN GOLFARA SOU

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.