Jump to content
kouliss

Εκδρομή Στην Γερμανία

Recommended Posts

Το βραδινό γεύμα στην Αυστρία περιλαμβάνει το εξής:

Noodle soup with vegetable cubes, Grilled chicken filet with herb sauce, Rosemary potatoes and vegetable, Chocolate cake with vanilla ice cream

Σημειώστε ότι μόλις πάμε θα περάσουμε πρώτα απο την κουζίνα για το φαγητό και μετά θα κάνουμε check in. Αυτό θα γίνει επειδή η κουζίνα κλείνει - κανονικά - στις 22:00 αλλά θα παρατείνουν την ώρα για εμάς. Φυσικά και εμείς θα προσπαθήσουμε να φτάσουμε - αν είναι εφικτό - πιο πριν.

Link to comment
Share on other sites

Το βραδινό γεύμα στην Αυστρία περιλαμβάνει το εξής:

Noodle soup with vegetable cubes, Grilled chicken filet with herb sauce, Rosemary potatoes and vegetable, Chocolate cake with vanilla ice cream

Σημειώστε ότι μόλις πάμε θα περάσουμε πρώτα απο την κουζίνα για το φαγητό και μετά θα κάνουμε check in. Αυτό θα γίνει επειδή η κουζίνα κλείνει - κανονικά - στις 22:00 αλλά θα παρατείνουν την ώρα για εμάς. Φυσικά και εμείς θα προσπαθήσουμε να φτάσουμε - αν είναι εφικτό - πιο πριν.

τα γρήγορα αμάξια θα φτάσουν.....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΤΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ????? ΠΟΤΕ ?????

ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ?????? ΠΟΤΕ ?????

Link to comment
Share on other sites

οκ λαθη ειμαστε ανθρωπους κανουμε 8*18=144 χρονια τωρα!

αχ μιμακο μου απο αριθμητικη...!!!!!!!λοιπον για να μην μπερδευτεις μια βδομαδα εμεινε........!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Νεότερη έκδοση του οδηγού μόλις αναρτήθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα να περασετε οσο καλυτερα γινεται.

ΚΟΣΜΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑΣ ΤΩΝ ΑΞΙΟΘΕΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ.

1. ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ (SHOPPING THERAPY): 10.00 - 19.00 (-70% discount)

2. PHAENO : 09.00 - 17.00 (ticket 12e group 10.5e)

3. ΠΛΑΝΗΤΑΡΙΟ : 2 ΠΡΟΒΟΛΕΣ ΒΟΛΙΚΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 26/10 ΣΤΙΣ 18.00 Κ 19.00. (ticket 7e group 6e)

4. MONKEYMAN PARK : 09.00 - 18.00 (SEGWAY RIDE 1/2h 18euro)

ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚAI ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΜΠΥΡΕΣ ΣΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα να περασετε οσο καλυτερα γινεται.

ΚΟΣΜΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!!!!!!!

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΛΕΙΠΕΙΣ????? ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΑ ΚΑΤΑΤΕΘΕΝ!!!!! ΚΡΙΜΑ.....

Το βραδινό γεύμα στην Αυστρία περιλαμβάνει το εξής:

Noodle soup with vegetable cubes, Grilled chicken filet with herb sauce, Rosemary potatoes and vegetable, Chocolate cake with vanilla ice cream

Σημειώστε ότι μόλις πάμε θα περάσουμε πρώτα απο την κουζίνα για το φαγητό και μετά θα κάνουμε check in. Αυτό θα γίνει επειδή η κουζίνα κλείνει - κανονικά - στις 22:00 αλλά θα παρατείνουν την ώρα για εμάς. Φυσικά και εμείς θα προσπαθήσουμε να φτάσουμε - αν είναι εφικτό - πιο πριν.

ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΠΑΙΖΕΙ????????

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ DESSERT ΟΠΟΤΕ ΚΑΘΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΕΚΤΗ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το γεύμα που έχει συμφωνηθεί είναι συγκεκριμένο :(

Link to comment
Share on other sites

Το γεύμα που έχει συμφωνηθεί είναι συγκεκριμένο :sad:

Θα παρουμε πιτογυρα εμεις απ την Ελλαδα ....

Link to comment
Share on other sites

Θα παρουμε πιτογυρα εμεις απ την Ελλαδα ....

και τα κεφτεδακια??? ελα ρε ειχες υποσχεθει...

Link to comment
Share on other sites

και τα κεφτεδακια??? ελα ρε ειχες υποσχεθει...

Τα κεφτεδακια ειπαμε θα ειναι για το καραβι ... Αν περισσεψουν (που δεν το βλεπω μικρα μου κροκοδειλακια!! ) θα τα φαμε εκει ... Απ οτι ξερω εκει κανουν πολυ πικ νικ . Τραπεζομαντιλο ποιος θα φερει ;;;

Link to comment
Share on other sites

το μεγαλυτερο γεγονος τις χρονιας και δυστυχως θα ειμαι απων!!! :cry: :cry: :cry: ευχομαι να περασετε καλα :thumbsup2: :thumbsup2: :thumbsup2:

Link to comment
Share on other sites

5 μερες ακομα,,,, και το ονειρο θα γινει πραγματικοτητα... :D:thumbsup2:

υ.γ της μπλουζες ποτε θα τις παρουμε?

Link to comment
Share on other sites

το μεγαλυτερο γεγονος τις χρονιας και δυστυχως θα ειμαι απων!!! :cry: :cry: :cry: ευχομαι να περασετε καλα :thumbsup2: :thumbsup2: :thumbsup2:

παναγιώτη, αυτή η εκδρομή είναι το μεγαλύτερο γεγονός ever....από τότε που ιδρυθήκαμε!!!! :D :D :D :D

5 μερες ακομα,,,, και το ονειρο θα γινει πραγματικοτητα... :D:thumbsup2:

υ.γ της μπλουζες ποτε θα τις παρουμε?

την πέμπτη στο ΣΕΦ από τον lupako και τον κοσμά...να τις πλύνετε και να τις φορέσετε όλοι το σάββατο για να ναι αισθητή η παρουσία μας παντού...

ΓΕΡΜΑΝΙΑ.....ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ...!!!!!

Link to comment
Share on other sites

παναγιώτη, αυτή η εκδρομή είναι το μεγαλύτερο γεγονός ever....από τότε που ιδρυθήκαμε!!!! :D :D :D :D

την πέμπτη στο ΣΕΦ από τον lupako και τον κοσμά...να τις πλύνετε και να τις φορέσετε όλοι το σάββατο για να ναι αισθητή η παρουσία μας παντού...

ΓΕΡΜΑΝΙΑ.....ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ...!!!!!

Γιαννη θα ειναι ετοιμο κ το μπουφαν μου την Πεμπτη ;;; Αντε να τις παρουμε γιατι εχω να πλυνω 10 μπλουζες τουλαχιστον .............

Link to comment
Share on other sites

μπουφαν? θελω και εγω...

γιαννη υπαρχει περιπτωση να εχεις μαζι σου την πεμπτη? αν ναι θελω 1 μπουφαν L και 1 χωρις μανικια L...

αν δεν εχεις δεν πειραζει, μου τα φερνεις οταν γυρισουμε απο την γερμανια...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το βράδυ θα αναρτηθεί νεότερη έκδοση του οδηγού της εκδρομής και θα είναι η τελευταία!!

Σημειώστε ότι μέσα στο χώρο του εργοστασίου της VOLKSWAGEN ρητά απαγορεύεται η λήψη φωτογραφιών και βίντεο. Επίσης δεν επιτρέπεται η είσοδο κινητού τηλεφώνου με ενσωματωμένη κάμερα!

Αντίγραφο του οδηγού θα παραλάβετε κατά την έναρξη του ταξιδιού μας.

Link to comment
Share on other sites

Να περασετε τελεια παιδια!!!Μακαρι να μπορουσα να ερθω και εγω αλλα για κακη μου τυχη δεν θα εχω τελειωσει απο τις στρατιωτικες μου υποχρεωσεις......

Θελω να δω πολλες φωτογραφειες!!Να περασετε σουπερ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοσΗ του οδΗγού αναρτήθΗκε πριν λίγο!

σΗμειώστε ότι Η ώρα συνάντΗσΗς στα διόδια ελευσίνας είναι στις 12:45 για να κάνουμε τις απαραίτΗτες προετοιμασίες! Φυσικά το ντεπόζιτο σας θα είναι γεμάτο!!!

επίσΗς τα οχήματα έχουν χωριστεί σε 3 γρουπ ως εξής:

lupakos A1 CHRISMHT A2 ramos A3 georgedj A4 passatebos A5 doumasj B1 MRD TUNING B2 κοσμάς B3 kostas mk5 B4 ta6ape B5 λευ kouliss C1 marseic C2 beetle1980mexico C3 jimtic C4 Golfaki 4 C5

κάποια απο τα ρούχα τα έχω ήδΗ παραλάβει και θα είναι διαθέσιμα και απο αύριο εΦόσον μου στείλετε ΠΜ μέχρι τις 17:00 ώστε να βρεθούμε στο σεΦ στις 21:00. αλλιώς Η παραλαβή θα γίνει τΗν ΠέμπτΗ το βράδυ στο σεΦ στις 21:30.

σΗμειώστε επίσΗς ότι καλό είναι τα ρούχα, που αΦορούν τΗν γερμανία, να Φορεθούν κυρίως κατά το ταξίδι και στο εργοστάσιο για να κάνουμε αισθΗτή τΗν παρουσία μας. Φυσικά μπορείτε να χρΗσιμοποιήσετε και οποιοδήποτε άλλο αξεσουάρ (μπλούζες, μπουΦάν, καπέλα κλπ).

αυτά προς το παρόν! από τΗν Παρασκευή το βράδυ θα αρχίσουν να ανεβαίνουν ΦωτογραΦίες απο τΗν προετοιμασία!

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ ΚΑΚΩΝ ΜΑΝΤΑΤΩΝ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΑ ΣΤΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΩΝ ΚΑΡΑΒΙΩΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ.(ΣΥΝΕΧΙΣΗ ΤΗΣ ΑΠΕΡΓΙΑΣ). ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΛΥΣΗ ?????

http://www.marinetraffic.com/ais/gr/ LINK ΤΗΣ ONLINE ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΡΑΒΙΩΝ.

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΑΝΕΚ ΟΤΙ Η ΑΠΕΡΓΙΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.