Jump to content
grnemo

Αυτόματο Άνοιγμα Πορτμπαγκάζ

Recommended Posts

Καλησπέρα,

Συγκλονιστική ερώτηση, νυχτιάτικα και μπορώ να πω ότι έχω χάσει τον ύπνο μου, το μυαλό μου. Η απάντηση της θα με λυτρώσει και θα μπορέσω να συνεχίσω τη ζωή μου.

Ορίστε λοιπόν: Η πόρτα του πορτπαγκαζ, θα έπρεπε να ανοίγει αυτόματα, μιας και ξεκλειδώνει από το κλειδί ή μήπως κάνω κάτι λάθος; λείπει κάτι;

:goodjob: Mπράβο μου. Τα κατάφερα. Μοιράστηκα τον προβληματισμό μου. :laugh:

The true story: μετά από 2 χρόνια, τώρα μου γεννήθηκε η απορία, και η αλήθεια είναι ότι χάζευα κάτι βίντεο στο youtube και μου έκανε εντύπωση :p

Cheers + thx :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Συγκλονιστική ερώτηση, νυχτιάτικα και μπορώ να πω ότι έχω χάσει τον ύπνο μου, το μυαλό μου. Η απάντηση της θα με λυτρώσει και θα μπορέσω να συνεχίσω τη ζωή μου.

Ορίστε λοιπόν: Η πόρτα του πορτπαγκαζ, θα έπρεπε να ανοίγει αυτόματα, μιας και ξεκλειδώνει από το κλειδί ή μήπως κάνω κάτι λάθος; λείπει κάτι;

:goodjob: Mπράβο μου. Τα κατάφερα. Μοιράστηκα τον προβληματισμό μου. :laugh:

The true story: μετά από 2 χρόνια, τώρα μου γεννήθηκε η απορία, και η αλήθεια είναι ότι χάζευα κάτι βίντεο στο youtube και μου έκανε εντύπωση :p

Cheers + thx :thumbsup:

οχι,οταν πατας το κουμπι πρεπει απλα να ξεκλειδωνει το πορτπαγκαζ,για να ανοιγει μονο του που εχεις δει στο utube,(οπως και εγω :goodjob:) πρεπει να κανεις πατεντα...πρακτικα ειναι αχρηστο αφου δεν ανοιγει τελειως αλλα τελος παντων...

Link to comment
Share on other sites

οχι,οταν πατας το κουμπι πρεπει απλα να ξεκλειδωνει το πορτπαγκαζ,για να ανοιγει μονο του που εχεις δει στο utube,(οπως και εγω :thumbsup:) πρεπει να κανεις πατεντα...πρακτικα ειναι αχρηστο αφου δεν ανοιγει τελειως αλλα τελος παντων...

Thx! Χρειαζόμουν έστω και μία απάντηση για να ηρεμήσω!!! Cheers :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.