Jump to content

Recommended Posts

Μιχαλακη το αμαξι είναι όλα τα ευρο μου ελεγες αν αξίζει να βάλεις 18αρια

ειδες που το αμαξι σου είναι τερας τωρα?

Αντε γιατρε κανε κανα κονε ξερεις εσυ που για το μοτερακι για να ολοκληρωθεί

και η μετατροπή σου αντε να βλέπουμε 5αρια να rocket.gifrocket.gifrocket.gif

Link to comment
Share on other sites

:D γεια σου φιλε mike! νεο μέλος στο club! δεν ξέρω αν με θυμάσαι, είχα έρθει στην τελευταία συγκέντρωση του club στο carrefour πριν λίγες μέρες, με το γκρί golf απο λάρισα ! σχετικά μαμά το έχω βέβαια ακόμα, αλλα πήρα πολλές ιδέες απ΄το δικό σου για το δικό μου!! τι να πω, απλα μοναδικό το golfάκι σου!!με επεμβάσεις εκεί που χρειάζεται το εκανες να ξεχωρίζει το αμάξι!! μπράβο και .. keep up the good work!!

ΥΓ. γιατι σε λενε γιατρό? ιατρική σπουδάζεις? συναδελφος?..

Link to comment
Share on other sites

ωραιό το γκολφάκι σου φίλε , να το χαίρεσαι, οι ζάντες και μτο διπλό τελικο ειναι ολα τα λεφτα

Γιαννη ψαξε λιγο στις φωτογραφιες απο το Καρπενησι, να δεις τις ζαντες του Μιχαλη πως ειναι πλεον. B)

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

Πολύ καλό το look Μιχάλη, το είδα και στην εκδρομή..... πολύ καλή επιλογή οι 18άρες και ο ουρανός, με γειές!!!!!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη ψαξε λιγο στις φωτογραφιες απο το Καρπενησι, να δεις τις ζαντες του Μιχαλη πως ειναι πλεον. B)

Αν εννοείτε τις μαύρες ζάντες πιστεύω οτι είναι η μέγα κακογουστιά κ ειλικρινα απο το Μιχάλη δεν το περίμενα αυτο. :D

Συγνωμη Μιχάλη αλλα πρέπει να σου λέω κ τι δε μου αρεσει thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

κ εγω το ειπα οτι με χαλασε ,πριν ηταν τρελα καλυτερο!περι ορεξεως βεβαια αφου αρεσει στο μιχαλη δε μας πεφτει λογος απλα λεμε κ τη γνωμη μας

Link to comment
Share on other sites

Nαι ρε σεις, αποψεις ειναι αυτες.

Η διχρωμια παντως σκοτωνει, ειναι απιστευτα ομορφο και αγριο τωρα το αμαξι. Εξαλλου ολοι σε ασημενιες ζαντες κυκλοφορουν, και ουρανο στο χρωμα του αυτοκινητου :D

Link to comment
Share on other sites

παιδια εννοειται...Το αμαξι δεν μπορει να αρεσει σε ολους...Εννοειται...Γουστα ειναι αυτα...Με το ζορι δεν γινεται τιποτα...

@ Kath : Να σαι καλα, και που να το δεις πλυμμενο και χωρις αυτοκολλητα που ηταν μονο για εκεινη την μερα

@ Τεο : Φιλε ετσι ειναι, η κακογουστια καποια στιγμη θα βγει στην φορα, δεν μπορεις να την κρυβεις για παντα :D

Aς ποσταρω μερικες φωτογραφιες, με το οπως ειναι το αμαξι...

med_gallery_78_308_47941.jpg

med_gallery_78_308_73653.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φιλε εγω θα πω οτι ειναι αρκετα καλο αλλα βεβαια να συμπληρωσεις το βαψιμο με το μπροστινο μερος του καπο και πισω με το πορτ παγκαζ μονο αυτα και θα γινει τσιτα ρε!!!!και βεβαια βαψε και τα φαναρια με σκουρο βερνικη να δειχνουν φιμε λιγο!!ελπιζω να μην λεω υπερβολες εεε?

Καλη συνεχεια φιλε!!!!!

Μοntoya.

Link to comment
Share on other sites

Τα πισω φαναρια ειναι ηδη smoked look.

Για τα μπροστινα δεν ειναι και τοσο ευκολο να γινει και θα χασει σε αποδοση.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι τα στικερ κι εγω τα ξηλωσα...Ηταν απλα για διαφημιση χορηγου... :D

Καπου εδω σταματανε οι μοντες στο γκολφακι...

Κουραστηκα, αυτο ηταν μαλλον :)

Link to comment
Share on other sites

Mιχαλη?????????????

.............................................

..............................................

..............................................

...........................Γιατι δεν σε πιστευω??????

:D:):baby::lol::whistling::whistling::whistling::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Το παρόν τόπικ κλειδώνει, εφαρμόζοντας πλέον τους κανονισμούς για την συγκεκριμένη κατηγορία. Θα γίνει ολοκληρωτική καθαριότητα στο τόπικ αυτό (όπως θα γίνει και σε όλες τις παρουσιάσεις) και αν ο δημιουργός του θέλει να κάνει κάποια ενημέρωση για το αυτοκίνητό του, θα πρέπει να ειδοποιεί κάποιον από τους τοπικούς ή γενικούς διαχειριστές να το ξεκλειδώνουμε, να κάνει την ενημέρωσή του και κατόπιν θα ξανακλειδώνει.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.