Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Αττική

Recommended Posts

ελπιζω να το γραφω στο σωστο μερος αλλα εχω 1 απορια

την επομενη κυριακη 9/12 εχει το προγραμμα kartday αλλα που?

Link to comment
Share on other sites

Νίκο μέχρι το πρωί θα τα έχετε όλα :D

Θα ανοιχθεί θέμα :)

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να το γραφω στο σωστο μερος αλλα εχω 1 απορια

την επομενη κυριακη 9/12 εχει το προγραμμα kartday αλλα που?

αρκει να μας κανει καλο καιρο.....

Link to comment
Share on other sites

το πολύ πολύ αν χιονίζει όπως μου πε ο BAD BOY στο msn μόλις τώρα να κάνουμε καρτ με αλυσίδες....φάση θα χει.... :huh: :huh: :mellow:

Link to comment
Share on other sites

το πολύ πολύ αν χιονίζει όπως μου πε ο BAD BOY στο msn μόλις τώρα να κάνουμε καρτ με αλυσίδες....φάση θα χει.... :huh: :huh: :mellow:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::lol: Ακριβως ετσι φιλε Γιαννη!!!!

δεν κολωνουμε πουθενα οπως και τα vw μας ΠΑΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΑ <_<

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να το γραφω στο σωστο μερος αλλα εχω 1 απορια

την επομενη κυριακη 9/12 εχει το προγραμμα kartday αλλα που?

το πολύ πολύ αν χιονίζει όπως μου πε ο BAD BOY στο msn μόλις τώρα να κάνουμε καρτ με αλυσίδες....φάση θα χει.... :huh: :huh: :mellow:

<_<:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

σωπα ρε που θα κατσω να βαλω αλυσιδες. οσο παει και οπου παει μασανε τα vw????????????? εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε δεν μασανε!!!!!!!!!!!!!! [ με βλεπω να τρωω καμπανες ]

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για το ενδιαφερον σας παιδια στην επομενη συναντηση θα ερθω σιγουρα για να γνωρισω την τρελοπαρεα απο κοντα .... (αρκει να μην δουλευω)

Link to comment
Share on other sites

τα μάθατε τα νέα ???/

5 ευρω το παρκιν στο do it στην βάρκιζα!!!!!!!!

πηγα την κυριακη που μας πέρασε

Όταν γίνεται χαμός από κόσμο, τότε το χρεώνει το parking. :cry:

new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαστε και στην μια συναντηση μας κει το χρεωνε.....

Link to comment
Share on other sites

μονο που τωρα εβαλαν κουβουκλιο και μπάρες που ανεβοκατεβαίνουν!!!!!!!

και εξαργυρωνεται το παρκιν δευτέρα εως παρασκευή μόνο με καφε ενω το σ/κ πληρώνεις κανονικά

παρόλα αυτα τώρα ειναι χειμώνας και δέν πατάει ψυχή εκει........ και πάνε να βγάλουν τα σπασμένα απο

το πάρκιν.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ας μου κρατησουν καμμια 10αρια [ειρωνικα το λεω]. Δεν φτανει που οταν εχουμε meeting κατεβαζουμε μιση κομωπολη μας χρεωνουν και το παρκινγκ!!! fire.giffire.giffire.gif Αντε γεια αντε γεια upyours.gifupyours.gif

Link to comment
Share on other sites

τα μάθατε τα νέα ???/

5 ευρω το παρκιν στο do it στην βάρκιζα!!!!!!!!

πηγα την κυριακη που μας πέρασε

[/quot

ρε παιδια που ειναι το do it :)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια που ειναι το do it B)

στην Βαρκιζα :)tongue.gif

αφηστε το do it και πειτε ιδεες για συναντησεις ;)

Link to comment
Share on other sites

στην Βαρκιζα :Dtongue.gif

αφηστε το do it και πειτε ιδεες για συναντησεις :D

Τι λετε για ιπποδρομο 5 του μηνοσ και εκει βλεπουμε παμε βολτα λιμανακια η αραζουμε η παμε για καφε βλεπουμε εκει τι λετε... βλεπω να μαζεβονται συχνα club εκει προχθες ηταν το rx8club και το smartclub . :D

Link to comment
Share on other sites

τι λετε για ballux??πολυ ωραιο μαγαζι

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

παιδες πηγαιναμε συχνα πυκνα εκει αλλα τελικα το βγαλαμε απο το προγραμμα λογω χαλιας συμπεριφορας εκ μερους του καταστηματος

Link to comment
Share on other sites

σωστός ο χρήστος από πάνω αλλά ΄σοον αφορά το πάρκιγκ του do it πριν βγει το θέμα για την συνάντηση θα επικοινωνήσουμε εμείς με το κατάστημα και θα δούμε....αλλιώς θα αλλαχτεί το μέρος......αφήστε το πάνω μας...ο υπεύθυνος θα επιμεληθεί του θέματος.....

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.....

Link to comment
Share on other sites

σωστός ο χρήστος από πάνω αλλά ΄σοον αφορά το πάρκιγκ του do it πριν βγει το θέμα για την συνάντηση θα επικοινωνήσουμε εμείς με το κατάστημα και θα δούμε....αλλιώς θα αλλαχτεί το μέρος......αφήστε το πάνω μας...ο υπεύθυνος θα επιμεληθεί του θέματος.....

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.....

Στο κατω κατω εμεις εχουμε και το μαχαιρι και το πεπονι. Εκεινοι θα χασουν!!!!! Σωστοοοοοοοοςςςςς????????

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε για ιπποδρομο 5 του μηνοσ και εκει βλεπουμε παμε βολτα λιμανακια η αραζουμε η παμε για καφε βλεπουμε εκει τι λετε... βλεπω να μαζεβονται συχνα club εκει προχθες ηταν το rx8club και το smartclub . :)

Πολλη καλη ιδεα

Link to comment
Share on other sites

Πολλη καλη ιδεα

παιδια τι λετε για 9 με 9 μιση το βραδυ ιπποδρομο το σαββατο εγω θα ειμαι εκει παντωσ οποισ θελει ερχεται εχω ενα ασημι πολο6ν2......... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.