Jump to content
sodimitris

Να Μαζευομαστε Εμεις Απο Αργολιδα Και Πελοπονησσο Γενικα

Recommended Posts

λοιπον παιδια ακουστε η μαλλον διαβαστε προσεκτικα!

απ οτι εχω καταλαβει ειστε 3-4 εγω εχω νταλαβερι με αργος οποτε κ εγω 5.

για να γινει επισημη συναντηση πρεπει να υπαρχει ενας ανθρωπος που θα το τρεχει ολο αυτο.

αυτος ο ανθρωπος πρεπει να ειναι εγεγραμμενο μελος (αφου μιλαμε για επισημα σαν κλαμπ).

εγω σε συννενοηση με το δσ της λεσχης μας μπορω να το ξεκινησω.αρχικα με εμας τους 4-5

και υστερα βλεπουμε.εχω μιλησει για το θεμα σας και εχω το οκ αν ασχοληθω τουλαχιστον αρχικα.

οποτε επειδη αυτες τις 10 μερες λογω του γαμου μου τρεχω

θα κανονισουμε μια προσυναντηση μετα τις 15 σεπτεμβρη(μαλλον 21-23)να γνωριστουμε ,να μαθετε τα

κριτηρια που απαιτει το καταστατικο της λεσχης και αν ολοι ειμαστε συμφωνοι να ξεκινησουμε τις

επισημες συναντησεις στον νομο αλλα και γενικα στην πελλοπονησο.

αναφερω πως αν επιθυμειτε να ενταχθει στις επισημες εκδηλωσεις της λεσχης πρεπει να ακολουθησουμε

μια στανταρ διαδικασια.αυτα για τωρα και μετα τον γαμο μου θα το τρεξω ακομα πιο πολυ και ισως μεσα στον σεπτεμβρη

κανουμε και την 1 επισημη

να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι

Link to comment
Share on other sites

παλικαρια καλησπερα λοιπον και παλι στις επαλξεις και θετω το εξης ερωτημα....

ποσοι ειμαστε απο που ειμαστε ετσι ωστε να βρουμε ενα σημειο που βολεβει την πλειοψηφια.

μεσα στον μηνα θα εχουμε μια πρωτη επαφη!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΕΝΤΕΛΟΣ ΠΙΣΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ....ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ......ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΣΤΟ FB ΠΙΣΤΕΥΩ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ....ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ Η ΕΣΤΩ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ

 

 

 

edit:γραφουμε με μικρα γραμματα και οχι με κεφαλαια,συμφωνα με τους κανονες του forum...

επισης μπορεις να γραψεις και σε ενα απο τα πιο κατω θεματα...

 

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=522

 

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=19874

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.