Jump to content
skaraviaios

Weekly Night Out @Αττική - Αγ. Στέφανος - 20/9

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

Ο καιρός, αποφάσισε να συμβαδίσει με την ημερομηνία και να ξεκινήσει να φθινοπωριάζει!

Μια από τις καλύτερες περιοχές της Αττικής για να πιούμε ένα ζεστό ρόφημα, ή ένα ποτό είναι ο Άγιος Στέφανος!

Σας προσκαλούμε λοιπόν να έρθετε στο καφέ Saint Etienne και να τα απολαύσετε μαζί μας!

Ελάτε να λύσουμε απορίες γύρω από τα εργοστασιακά ή βελτιωμένα VW σας, αλλά και ότι άλλο σας απασχολεί!!!

Η προσέλευση στο πάρκινγκ του μαγαζιού θα ξεκινήσει από τις 21:15 μέχρι τις 22:30 που θα μπούμε στο μαγαζί!!!

Χάρτης περιοχής:

http://www.ploigos.g...80a71b5d80c3fc2

(Χέλμου 26-28, Άγιος Στέφανος)

Δηλώστε συμμετοχή με το γνωστό τρόπο: nickname + αρ. ατόμων.

Συμμετοχές:

  1. skaraviaios
  2. Passatebos
  3. svouras
  4. Παντρεμένος (GOLFAKI4)

Edited by skaraviaios_potasas
Link to comment
Share on other sites

Μπορω νσ περιμενω στη ρενω οσα μελη θελουν να ανεβουμε μαζι.θα περιμενω μεχρι τις 21:15.η ρενω βρισκεται στην εθνικη πριν την αττικη οδο

Link to comment
Share on other sites

κ εγω μεσα μαλλον.... Αμα ειναι να το κλεισουμε για τη ρενω.... οσοι θελουν να ερθουν εκει κ θα ανηφορισουμε 9:15 ολοι μαζι. Εγω θα περιμενω πανω στην εθνικη οδο, οχι μεσα στη ρενω...

Edited by Sotiris_golf
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους και μια συναντηση στα βορεια!Γραφτε +MasterMindD 8)

Link to comment
Share on other sites

Μπορω νσ περιμενω στη ρενω οσα μελη θελουν να ανεβουμε μαζι.θα περιμενω μεχρι τις 21:15.η ρενω βρισκεται στην εθνικη πριν την αττικη οδο

παιδια εγω το ακυρωνω για αυριο κατι προεκυψε και δεν θα τα καταφερω

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Και γω θα ειμαι,να σας ενημερωσω οτι στο μαγαζι θα υπαρχει ενα event εκπληξη..φροντιστε να μην το χασετε!

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

Μπορει να ερθουμε και εμεις παιδια!!

Οσοι μενουμε απο δω μερια θα συναντιθουμε ΣΕΦ η κατευθειαν στο μαγαζι??

Μερικοί είπαν για τις 21.15 στην παλιά Renault πάνω στην Εθνική....

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Να διευκρινισω οτι δεν υπαρχει προσυναντηση πουθενα στο προγραμμα,η συναντηση ειναι απ ευθειας στο μαγαζι παιδες!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.