Jump to content
GOLFAKI 4

Weekly Night Out @Αττική - Πέμπτη 17/1/13 Kitchenbar Άλιμος

Recommended Posts

Η παρέα μας ολο και μεγαλώνει και η τρέλλα μας διαδίδεται ολοένα και περισσότερο!

Οπότε πιστοί στις εβδομαδιαίες μας συναντήσεις αυτην την Πέμπτη 17/1/13 θα κανούμε για αλλη μια φορά αυτό που ξέρουμε καλύτερα.....πανικό!!!!!

Το μαγαζί που θα μας "ανεχτεί" αυτην την εβδομάδα ειναι το KITCHENBAR στον Άλιμο, (Λ.Ποσειδώνος 3)!!!
Εκεί, θα σας περιμένουμε απο τις 21.30-22.00 στο parking του μαγαζιού οπου και θα παρκάρουμε τα κότερα της ασφάλτου μας και ύστερα ολοι μαζι παλιά και νέα μελη θα ανέβουμε να απολαύσουμε οτι τράβαει η όρεξη μας!ΟΛΟΙ είστε ευπρόσδεκτοι οι παρέα μας είναι ανοιχτή για τον καθ'ενα!

Όπως πάντα οι έχοντες αξεσουάρ της λέσχης τα φορούν.

Δηλώστε συμμετοχή ( nickname + άτομα) για την καλύτερη οργάνωση μας!
Προς διευκόλυνση σας σας παραθέτω χάρτη της περιόχης http://goo.gl/maps/eunx7

Edited by GOLFAKI 4
Link to comment
Share on other sites

εκτος απροοπτου θα περασω κι εγω μια βολτα. εχω καιαιαιροοοοο να σας δω :)

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΗΘΕΛΑ Κ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΧΩΡΙΟ!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΗΘΕΛΑ Κ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΧΩΡΙΟ!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ! :drinks:

Σε παρακαλω κοπελια δεν θα λεμε τα ιδια .. ΓΡΑΦΕ ΜΕ ΜΙΚΡΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ !!!!!!!

Εσυ χωριο κ γω στη δουλεια .. Δεν μπορει δεν μπορει καπου θα συναντηθουμε (που ελεγε κ ο Μηλιωκας)...

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

Ευελπιστώ να περνάτε καλά, μιας και εγώ, λόγω ανωτέρας βίας (το τουτού πήγε για το "lifting" του!!! ) δεν έχω αυτοκίνητο αλλά από την άλλη Πέμπτη θα μας δείτε ανανεωμένους εμένα και τον golfούλη μου!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

παρευρεθη ολος ο καλος κοσμος....αλλη μια εκδηλωση τελειωσε και αλλη μια ξεκιναει...καλη συνεχεια στη επομενη ,χαρηκα που τα ειπαμε..μας πηρε και ωρα και ξεχαστηκαμε να φυγουμε...3ωρια χαλαρα κλεισαμε....οταν περνας καλα....ο χρονος φευγει σφαιρα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.