Jump to content
passatebos

Weekly Night Out - Αττική - Πέμπτη 07/02, 21:00, Secret Meeting @ Λ. Αθηνων Α.Β. Βασιλόπουλος (Σημείο Προσυνάντησης)

Recommended Posts

Φίλοι και φίλες,

 


Ώρα για το Secret Location Weekly Night Out Meeting του Φεβρουαρίου. Αυτή την Πέμπτη 07/02 λοιπόν το ραντεβού μας ορίζετε με σημείο προ-συνάντησης τον ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ στην Λ. Αθηνών (συμβολή με Οδυσσέως, Χαΐδάρι) με ώρα προσέλευσης τις 21:00 με 21:30 και ώρα αναχώρησης τις 21:35 (όρκο δεν παίρνουμε!).

 

Αφού βρεθούμε όλοι μαζί, μέσω μιας άκρως μυστικής διαδρομής θα πάμε σε ένα γνώριμο και χαλαρό μέρος για το καφεδάκι μας ή το ποτάκι μας.

 

Δεν ξεχνάμε τα απαραίτητα όπως : PMR, περίπου κανα 20ρακι βενζίνη και 5 ευρώ για τα διόδια!!!!


Όπως πάντα πρωταγωνιστής και σε αυτό το Secret Location Weekly Night Out Meeting θα είναι το πρώτο νέο μέλος που θα φτάσει στο σημείο προ-συνάντησης. Αφού φτάνοντας στον τελικό προορισμό θα γίνει βιντεοσκόπηση και παρουσίαση του VW οχήματος του!!!


Σας περιμένουμε όλους, μόνους ή με την δική σας παρέα! Με το βελτιωμένο ή το εργοστασιακό VW σας! Όντας παλιό ή νέο μέλος! Φορώντας τα αξεσουάρ της λέσχης πάντα!!!

 


Για την καλύτερη οργάνωση μας δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό πλέον τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο +αριθμός επιπλέον ατόμων.


Π.χ:

 


Passatebos + 1

 

Υπενθυμίζουμε ότι :


- Εφεξής και μέχρι την Πανελλήνια Συνάντηση στην Καστοριά θα δίνονται ξεχωριστοί λαχνοί ενίσχυσης της λέσχης αξίας 2 ευρώ. Οι λαχνοί αυτοί θα συμμετάσχουν σε ξεχωριστή κατηγορία δώρων στην κλήρωση
που θα γίνει στην διάρκεια της κεντρικής εκδήλωσης. Τέτοιους λαχνούς μπορούν να πάρουν ακόμη και όσοι δεν έλθουν στην εκδρομή. Μπορείτε να επικοινωνείτε στην Αθήνα με τον Παναγιώτη (PanosVR6).

- Κυκλοφόρησαν αναμνηστικά ημερολόγια για το νέο έτος αξίας 3 ευρώ. Όσοι επιθυμούν να το προμηθευτούν θα πρέπει άμεσα να επικοινωνήσουν με τον Γιάννη (lupakos).

- Μπορείτε να μας βρείτε στα πιο δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png

 

 

Με εκτίμηση,

εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub


 

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Θα βρισκομαι στο σημειο συναντησης κανονικα,θα σας περιμενουμε ολους κ ολες και ιδιαιτερα το νεο μελος που θα φτασει πρωτο και θα βιντεοσκοπηθει μετα.. για μια ομορφη κ ιδιαιτερη βραδυνη βολτα..μην τη χασετε παιδια!!

Link to comment
Share on other sites

Οκ μέσα,κ θα ήθελα ο Λουπάκος να μου κρατήσει ένα ημερολόγιο,τοίχου φαντάζομαι πως είναι έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται μέσα και εγώ +2-3 άτομα.

 

 

Υ.Γ Γιωργο(Vr6)..........20ράκι βενζίνη στο micra είναι 200 χιλιόμετρα.....δεν πιστέυω να πάμε τίποτα εδώ δίπλα? :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Οκ μέσα,κ θα ήθελα ο Λουπάκος να μου κρατήσει ένα ημερολόγιο,τοίχου φαντάζομαι πως είναι έτσι?

"Γιαννη" το ημερολογιο τοιχου ειναι , αλλα μη περιμενεις να πιανει κανα τετραγωνικο μετρο , σε λογικα πλαισια παντα !!!!

 

Εννοείται μέσα και εγώ +2-3 άτομα.

 

 

Υ.Γ Γιωργο(Vr6)..........20ράκι βενζίνη στο micra είναι 200 χιλιόμετρα.....δεν πιστέυω να πάμε τίποτα εδώ δίπλα? :laugh:

Ο VR6 ειναι Παναγιωτης (PanosVR6) , 200 χλμ ειναι η Πατρα !!! εδω τοπικα θα παμε ... Ελα και δεν θα χασεις !!!

Link to comment
Share on other sites

"Γιαννη" το ημερολογιο τοιχου ειναι , αλλα μη περιμενεις να πιανει κανα τετραγωνικο μετρο , σε λογικα πλαισια παντα !!!!

 

Ο VR6 ειναι Παναγιωτης (PanosVR6) , 200 χλμ ειναι η Πατρα !!! εδω τοπικα θα παμε ... Ελα και δεν θα χασεις !!!

 

Ναι πάνος,μπερδέυτηκα :whistling:  :whistling:

 

Τοπικά,πάμε μια πάτρα για καφεδάκι και πίσω :baby:  :baby:  :baby:  :baby:

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

χαχαχα αντε να παμε πατρα στα μερη μου ...μεσα και εγω αυτην την φορα :-))) +1

. Αντε να σε δω και να μην το πιστεψω..συμμετοχη βλεπω συνεχεια αλλα δεν σε βλεπω..χαχαχα...:p αντε με το καλο να ρθεις σε περιμενουμε beckman! Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Guest methana

χαχαχα θα ερθω πανο αυτην την φορα γτ ολο λεω οτι ερχομαι και ολο κατι τυχαινει :-)

 

. Αντε να σε δω και να μην το πιστεψω..συμμετοχη βλεπω συνεχεια αλλα δεν σε βλεπω..χαχαχα... :p αντε με το καλο να ρθεις σε περιμενουμε beckman!

 

Eγω αμα δεν τον δω δεν το πιστευω ελα και στο γυρισμο θα κανουμε φιλικο πατημα....!!!! Εγω εσυ και ο Passatoukos :p :p

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε και εμάς γιατι εκεί που μένουμε δεν εχει έρθει ακόμα το ρεύμα ποσο μάλλον η σύνδεση του Internet ! !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Βάλτε και εμάς γιατι εκεί που μένουμε δεν εχει έρθει ακόμα το ρεύμα ποσο μάλλον η σύνδεση του Internet ! !!!!!!!!!!!

Χαχαχαχα...γιατι που μενετε εσεις πουλακι μου σε κανα ακριτικο νησι???χαχαχα...πως τα λεεεεες!

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε και εμάς γιατι εκεί που μένουμε δεν εχει έρθει ακόμα το ρεύμα ποσο μάλλον η σύνδεση του Internet ! !!!!!!!!!!!

Μανταμ αν κοιτουσες καλυτερα θα εβλεπες οτι ηδη εχει αναφερθει η παρουσια σας!!!! Μαλλον λογω ελλειψης ρευματος δεν βλεπεστε καν εκει μεσα οι δυο σας και δεν σε ενημερωσε ο ομορφαντρας σου !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eγω αμα δεν τον δω δεν το πιστευω ελα και στο γυρισμο θα κανουμε φιλικο πατημα....!!!! Εγω εσυ και ο Passatoukos :p :p

 

 

Eγω αμα δεν τον δω δεν το πιστευω ελα και στο γυρισμο θα κανουμε φιλικο πατημα....!!!! Εγω εσυ και ο Passatoukos :p :p

χαχαχα οκ ρε γιαννη θα ερθω φιλε μου..αν δεν ερθω θα κανει σεισμο..χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ενδεχομενως να δωσω και εγω το παρον.

Στάλθηκε χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Ελα να μαζευομαστε γι αποψε..εχουμε κ βιντεοσκοπηση ετσι;;;μην ξεχνιομαστε..;)ποιο νεο μελος θα ειναι ο τυχερος..;για να δουμε..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.