Jump to content
bill-mass

Giac.

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους! επειδή ενδιαφέρομαι να αναβαθμίσω το μοτεράκι μου μηπως ξέρει κάποιος να μας πέι γιά το εν λόγω πρόγραμμα?

Link to comment
Share on other sites

το φόραγε κάποιος γνωστός μου σε ibiza cupra 20vt και ήταν ικανοποιητικο, δεν εχω διαβάσει κάπου εδω για τους κινητήρες  tsi. μπορέι να μας διαφωτισει καποιος?? η παμε καρφι για revo..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας! έπειτα απο πολύ σκέψη και αρκετό διάβασμα κατέληξα προς νέα ερυθράια, φυσικά μίλησα και με τους ανθρώπους της giac, αλλα έχοντας στο παρελθόν revo και μιλώντας με τους τεχνικους πήρα την απόφαση και το πρόγραμα μπήκε χωρίς ενδιασμούς. καναμε την δοκιμή και όλα οκ.. μιλάμε για άλλο αυτοκίνητο!!

Edited by bill-mass
Link to comment
Share on other sites

GIAC Που έβαλες στην Αθηνα? Υπάρχει ακόμα αντιπροσωπος?

Εγώ ρεβο κατάλαβα ότι έβαλε...

Στάλθηκε από το SGPT12 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

δεν έβαλα giac revo έβαλα..



Εγώ ρεβο κατάλαβα ότι έβαλε... Στάλθηκε από το SGPT12 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

σωστά!



GIAC Που έβαλες στην Αθηνα? Υπάρχει ακόμα αντιπροσωπος?

Ναι υπάρχει αντιπρόσωπος στην Αθήνα.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ευχαριστήσω όσους δουλεύουν και ασχολόυνται ένεργα για το vwclub.. Η προσφορά σας είναι μεγάλη :goodjob:  :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο δυο μέρες με το πρόγραμα της revo είμαι απόλυτα ικάνοποιημενος. Απο την revo μου είπαν για 37kg ροπή, σε άλλη διάσταση το passat. :gym: .

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για την παράληψει 1,8 tsi BZB-revo stage1 το πρόγραμα δούλευει στα 98 οκτανια. Απο περιφεριακά τίποτα προς το πάρων, ίσως αργότερα. ΥΓ ( ελπιζω να τα εξηγησα σωστά, αν όχι παρακαλω διορθώστε με. Ευχαριστω.)

Edited by bill-mass
Link to comment
Share on other sites

Guest methana

Ωραια μια χαρα

 

Aυτο ειναι μαμα 160PS@5000 και 250Nm@4200

 

Λογικα πρεπει να εχεις φτασει με το revo τα 200+

Link to comment
Share on other sites

Eτσι είναι στην cargate μου έιπαν απο 215-220 ps και 34-35 κιλά ροπή. Ομως όταν βγήκαμε για δοκιμή μου έιπαν οτι είναι στα 37 κιλά η ροπή, αλλά πέρα απο όλα αυτά είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απο το πρόγραμα και απο τους ανθρώπους της cargate.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα πάω κάποια στιγμή για δυναμομέτρηση, και είναι και πολύ καλή η τιμή.   Δυτικά προάστια υπάρχει κάποιο αξιόλογο δυναμόμετρο?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση!  είναι το ίδιο αυστηρά..

Edited by bill-mass
Link to comment
Share on other sites

Guest methana

Του Τσακανικα ειναι αυστηρο με το αναλογο φορτιο

Στον Μαραβελια αν θελει γραφει και αυτο σωστα

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω μέρικα χιλιόμετρα να πατήσει το πρόγραμα σωστά και θα πάω τσακανίκα, Θα επανέλθω με επίσημα νούμερα.  (ευχαριστώ) 

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας! όπως εχω αναφέρει και πιο πάνω το πρόγραμμα της revo stage1 που έχω βάλει δουλευει στα 98 οκτάνια, σκέφτομαι να το γυρίσω setting3 στα 100 οκτάνια.  στο σημείο αυτό θα ήθελα την βοηθειά σας.1)Τί διαφορά κατανάλωσεις θα έχω 2) Γενικότερα ποιά είναι η γνώμη σας.  Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Edited by bill-mass
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ θα επιθυμούσα να κλειδωσει το θέμα καθώς το πρόγραμμα πού έχω βάλει δεν έχει καμία σχέση πλέον. Σας ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.