Jump to content
g13fragias

Θελω Να Διναμοσω Το Polo 6N 16V 101Ps

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους. το αμαξι μου φοραει 1 τελικο της remus και μια απλη φιλτροχοανη. ετσι το αγορασα το αμαξι. εδω τωρα χρειαζομαι τις γνωσεις σας μιας και ειμαι νεος στο κοσμο του αυτοκινητου. τι ειναι καλιτερο βαρελακι η σκουπα?? αγορασα και 1 χοιροποιητο χταποδι 8α δουλεψει με τον εργοστασιακο καταλιτη? θα θελα να μου πρωτεινεται τις γνωσεις σας. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το βαρελάκι χρησιμοποιείται ευρέως στο polo 6N και έχει αποδείξει ότι αποδίδει.Το χειροποίητο χταπόδι δεν έχει πρόβλημα να δουλέψει με τον εργοστασιακό καταλύτη αλλά δεν νομίζω να κερδίσεις κάτι αν δεν αλλάξεις ολόκληρη την εξάτμιση με μια μεγαλύτερης διατομής.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους. το αμαξι μου φοραει 1 τελικο της remus και μια απλη φιλτροχοανη. ετσι το αγορασα το αμαξι. εδω τωρα χρειαζομαι τις γνωσεις σας μιας και ειμαι νεος στο κοσμο του αυτοκινητου. τι ειναι καλιτερο βαρελακι η σκουπα?? αγορασα και 1 χοιροποιητο χταποδι 8α δουλεψει με τον εργοστασιακο καταλιτη? θα θελα να μου πρωτεινεται τις γνωσεις σας. ευχαριστω

 

μπορεις να πας στο κλασικο φπε και θα δεις αρκεη διαφορα στο δρομο.

σκουπα στο 6ν δεν μπαινει.

βρες ενα βαρελακι και φτιαξε σωληνα να περνει αερα απο μπροστα.

εξατμιση απο χταποδι και πισω με καταλυτη 200αρη με 2 καζανακια και Φ48.το χταποδι δυστυχως δεν χρειαζοταν να το αγορασεςι μιας και το εργοστασιακο επαρκει για μεχρι 130 αλογα.

απο εκει και περα το προγραμμα ειναι στο χερι σου που θα το βαλεις

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να πας στο κλασικο φπε και θα δεις αρκεη διαφορα στο δρομο.

σκουπα στο 6ν δεν μπαινει.

βρες ενα βαρελακι και φτιαξε σωληνα να περνει αερα απο μπροστα.

εξατμιση απο χταποδι και πισω με καταλυτη 200αρη με 2 καζανακια και Φ48.το χταποδι δυστυχως δεν χρειαζοταν να το αγορασεςι μιας και το εργοστασιακο επαρκει για μεχρι 130 αλογα.

απο εκει και περα το προγραμμα ειναι στο χερι σου που θα το βαλεις

οταν λες φπε? ειμαι λιγο ασχετος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.