Jump to content
xrigolfakias

Πλυστηκα Φαναριων

Recommended Posts

καλησπεριζω το forum.  εχω μια ερωτηση για οποιον ξερει.  θελω να βαλω πλυστηκα στα φαναρια.  αυτα σηκονονται με ρευμα και μετα πεταει νερο η σηκονονται με την πιεση του νερου? (ξερω οτι περνουν εντολη απο τα φωτα οταν ειναι αναμενα.)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το εχω.

Θελεις μοτερ υαλοκαθαρηστιρων απο r 32.

Θελεις σωληνα νερου που περναει απο την εμπρος τραβερσα , τα πιτσιλιστηρια και οτι αλλο.....

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το εχω.

Θελεις μοτερ υαλοκαθαρηστιρων απο r 32.

Θελεις σωληνα νερου που περναει απο την εμπρος τραβερσα , τα πιτσιλιστηρια και οτι αλλο.....

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

τα εχεις αλλαξει η ετσι ηταν μαμα το golf?

Link to comment
Share on other sites

.. Και σύνδεση με το υφιστάμενο παγούρι ή με ξεχωριστό, και σύνδεση με τον εγκέφαλο καθώς σηκώνονται με ρεύμα..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

.. Και σύνδεση με το υφιστάμενο παγούρι ή με ξεχωριστό, και σύνδεση με τον εγκέφαλο καθώς σηκώνονται με ρεύμα..

Sent from my iPhone using Tapatalk

σηκωνονται με ρευμα.   αυτο ηθελα να μαθω. ευχαριστω chrispant

δωράκι της μετατροπής

δηλαδη φασαρια πολυ. οποτε κοιταω μεταχειρισμενα και βλεπουμε. ευχαριστω Δημητρη

Link to comment
Share on other sites

και επανερχομαι στο θεμα. βρηκα καποιον που τα εχει βαλει αργοτερα αυτα. χριαζομαστε ενα παγουρι 5.5 λιτρα το οποιο εχει πανω εσθητηρα για τη σταθμη, 2ο μοτερακι για τα φαναρια. 2 πιτσιλιτηρια τα οποια οπως μου ειπε σηκωνονται με την πιεση του νερου, οχι με ρευμα, το λαστηχο και καλωδιωση με το ρελε. αυτα αν θες τα συνδεεις και με τα φωτα, αν θες, οχι.

Edited by xrigolfakias
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, χρειάζεται το μεγάλο παγουράκι και ενεργοποίηση και με vagcom θα βλέπεις και αν αδειάζει. (σχετική ένδειξη κοντέρ)

 

Επειδή αρκετός κόσμος δεν έχει Facebook, βάλε τις φωτογραφίες στο Vwclub ώστε να μπορεί να τις δει οποιοσδήποτε.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, χρειάζεται το μεγάλο παγουράκι και ενεργοποίηση και με vagcom θα βλέπεις και αν αδειάζει. (σχετική ένδειξη κοντέρ)

 

Επειδή αρκετός κόσμος δεν έχει Facebook, βάλε τις φωτογραφίες στο Vwclub ώστε να μπορεί να τις δει οποιοσδήποτε.

ok. θα μαθω πως ανεβαζω και θα βαλω

Link to comment
Share on other sites

Σκςφτομουν κι'εγω να το κανω αλλα ηθελε πολυ φασαρια και φυσικα πολυ χρημα.

Με φρεναραν καποιοι φιλοι μου που το εχουν και μου εξηγησαν τον τροπο λειτουργιας,με τα φωτα αναμενα ψεκαζεις τα τζαμια 2 φορες και τη τριτη εχεις κανει το φρεσκοπλυμενο αμαξι σκ@τ@.

Τελικα εβαλα μονο τα καπακια της πλυστικης με το σκεπτικο θα το δουν πολλοι,θα το καταλαβουν λιγοι. :db:

Link to comment
Share on other sites

Σκςφτομουν κι'εγω να το κανω αλλα ηθελε πολυ φασαρια και φυσικα πολυ χρημα.

Με φρεναραν καποιοι φιλοι μου που το εχουν και μου εξηγησαν τον τροπο λειτουργιας,με τα φωτα αναμενα ψεκαζεις τα τζαμια 2 φορες και τη τριτη εχεις κανει το φρεσκοπλυμενο αμαξι σκ@τ@.

Τελικα εβαλα μονο τα καπακια της πλυστικης με το σκεπτικο θα το δουν πολλοι,θα το καταλαβουν λιγοι. :db:

Σωστή η σκέψη σου φίλε μου αλλά 1ον ήθελα να έχω πλυστκά και 2ον εννοείται ότι όταν ψεκάζεις είναι μέρα βροχερή και το αυτοκίνητο έχει γίνει κώλος από τον μπροστινό! Οπότε δεν σε ενδιαφέρει αν λερωθεί Epsiloniotakappa3CC0nualpha0407_zps11c5c

Edited by xrigolfakias
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.