Jump to content

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα.Εχω ενα γκολφ 4 16αρι και σκεφτομαι να αντικαταστησω ενα τελικο εξατμισης που ειχα με ενα τελικο group n.Το βλεπω πολυ σπανια σε γκολφ αλλα το ειδα σε ενα φιλαρακι προσφατα και τρελαθηκα και απο το θορυβο που εβγαζε αλλα μου ειπε οτι ειχε και διαφορα στην οδηγηση αρπαζε πιο ευκολα.Αξιζει να το βαλω? Θα ταιριαζει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Εχω ενα γκολφ 4 16αρι και σκεφτομαι να αντικαταστησω ενα τελικο εξατμισης που ειχα με ενα τελικο group n.Το βλεπω πολυ σπανια σε γκολφ αλλα το ειδα σε ενα φιλαρακι προσφατα και τρελαθηκα και απο το θορυβο που εβγαζε αλλα μου ειπε οτι ειχε και διαφορα στην οδηγηση αρπαζε πιο ευκολα.Αξιζει να το βαλω? Θα ταιριαζει?

Το οτι αρπαζει πιο ευκολα ειναι στο μυαλο του φιλου σου και μονο....το οτι κανει πολυ θορυβο(ενοχλητικο για εμενα ειδικα το βραδυ) ισχυει

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχει βγαλει και το μεσαιο καζανακι απο οτι ξερω.Ισως παιζει και αυτο ρολο.Τι θα ηταν προτιμοτερο να κανω? Εχω ηδη αρκετο θορυβο απο το τελικο που εχω αλλα θα ηθελα παραπανω χωρις να μειωσω ομως συμπιεση βαζοντας λαθος τελικο γι'αυτο και ρωταω.

Link to comment
Share on other sites

Εχει βγαλει και το μεσαιο καζανακι απο οτι ξερω.Ισως παιζει και αυτο ρολο.Τι θα ηταν προτιμοτερο να κανω? Εχω ηδη αρκετο θορυβο απο το τελικο που εχω αλλα θα ηθελα παραπανω χωρις να μειωσω ομως συμπιεση βαζοντας λαθος τελικο γι'αυτο και ρωταω.

Το παραπανω απο το ηδη αρκετο κατανταει κουραστικο για τους αλλους

Link to comment
Share on other sites

καμια διαφορα δε θα δεις και θα σε κουρασει πολυ ο θορυβος ειδικα σε ταξιδι.ο φιλος σου λεει οτι αρπαζει καλυτερα για να πεισει τον εαυτο του οτι δεν εκανε κουταμαρα που το εβαλε!αν θες να δεις μισο αμαξι διαφορα βαζεις ολοσωμη και φιλτρο.για 1 αμαξι βαζεις και χταποδι. για 2,5 αμαξια βαζεις και προγραμμα.για να πας στα 3+ αλλαζεις και εκκεντρα.δοκιμασμενα ολα στο 4αρι.

Link to comment
Share on other sites

αμα θες δυναμη αλλαξε μοτερ. με την εξατμιση θα κερδισεις ενα δεκατο του δευτερολεπτου στον γυρο. χρονο θα κανεις? μονο ζαλαδα στο κεφαλι ειναι. αστο ως εχει. ειδικα την group n  που εχουν ολα τα saxoralla και σε περνει τα αυτια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.