Jump to content
Mhnotayros

Αλλαγή Κρεμαγιέρας

Recommended Posts

Πήγα σήμερα για service ολο το αυτοκίνητο στην vw και που το σηκώσανε το polo το είδανε.  Θέλει άλλη κρεμαγιέρα.. εκεί την έβαψα είπα... πόσο πάει μια καινούρια από την εταιρία.  Παιδιά ξέρουμε ; εγώ υπολογίζω ένα 300 ευρώ.. κάποιος που να ξέρει και να μου πει που έχουνε καλές τιμές οι αντιπροσωπείες ;

 

Στα μηνύματα που αναρτώνται θα πρέπει να υπάρχει σαφήνεια, λιτότητα, ουσία και να είναι ευανάγνωστα. Να χρησιμοποιούνται Ελληνικά μικρά (πεζά) γράμματα (Ελληνικές γραμματοσειρές - χαρακτήρες) και όχι Greeklish. Επισκέπτης που δεν μπορεί να εφαρμόζει την ελληνική γραφή οφείλει να ενημερώσει τον διαχειριστή προκειμένου να ληφθεί υπόψη το πρόβλημα που παρουσιάζεται, διαφορετικά το μέλος/επισκέπτης μπορεί να αποβληθεί προσωρινά ή μόνιμα. Σε περιπτώσεις επανάληψης της παραβίασης του όρου ενδέχεται η διαγραφή του άρθρου ή της δημοσίευσης χωρίς καμία προειδοποίηση.
Edited by Speedy
greeklish
Link to comment
Share on other sites

Με 300 στην αντιπροσωπεία ισως παρεις καμια φουσκα η κανα ακρομπαρο.

Βρες μια μεταχειρο να κανεις την δουλεια σου.

Αμα παρεις απο αντιπροσωπεια,πηγαινε αγορασε αλλο αμαξι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ποσο παει η κρεμαγιερα δηλαδι ξερεις?

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα και μενα το ειδιο είναι 2000 μοντελο μεταχειρισμένη θα δεχτη η vw να μου βαλει γτ ειναι κιαλλα που πρεπει να αλλαξο

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα και μενα το ειδιο είναι 2000 μοντελο μεταχειρισμένη θα δεχτη η vw να μου βαλει γτ ειναι κιαλλα που πρεπει να αλλαξο

 

Για ποιο λογο να πας στην VW; Πηγαινε σε ενα ανεξαρτητο συνεργειο. Επισης πολυ πιθανον να υπαρχει και aftermarket κρεμαγιερα ή να επισκευαζεται.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Γιατί νομιζα οτι κανουνε πολυ καλες τιμες και πολυ καλη δουλεια τωρα το aftermarket ειναι μια λυση η επισκευη ειναι το θεμα οτι μου εχει πεταξει λαδια παντου και ειπε ο μηχανικος της vw και αυριο περιμενω ολο το κουστουμι για να φτιαχτει. Μπορει να βγαλω την κρεμαγιερα απο την λιστα

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Γιατί νομιζα οτι κανουνε πολλυ καλλες τιμες και πολλυ καλλη δουλεια τωρα το aftermarket ειναι μια λεισει η επισκευη ειναι το θεμα οτι μου εχει πεταξει λαδια παντου και ειπε ο μηχανικος της vw και αυριο περιμενο ολλο το κουστουμη για να φτιαχτει. Μπορι να βγαλο την κρεμαγιερα απο την λιστα

Βαλτός εισαι απο τις αντιπροσωπείες;

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ειδα οτι ειχε το ekonomi και την πατησα :-(

Καποιο συνεργειο τωρα να παω? Ξερεις

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.