Jump to content
Guest

Διαγραφη Παιχνιδιου Στο Facebook

Recommended Posts

λοιπον εδω και καιρο παιζω ενα παιχνιδι στο facebook, ξερη. επειδη ετρωγα αρκετο χρονο σ αυτο αποφασισα να το διαγραψω.

επειδη δεν θελω να διαγραψω μονο το παιχνιδι απο τον υπολογιστη μου αλλα και ολα τα δεδομενα του παιχνιδιου, και χωρις να ξερω τον τροπο, εστειλα μαιλ στην εταιρια που το διαχειριζεται να μου πει τον τροπο.

μου απαντησαν οτι ειναι browser παιχνιδι και οτι σ αυτα τα παιχνιδια δεν διαγραφεται το ιστορικο. και επισης μου ειπανε οτι αν δε θελω να παιζω αυτο το παιχνιδι, απλα να μην παιζω.

ισχυει αυτο που μου ειπανε; ειναι δυνατον να μην μπορω να διαγραψω τα δεδομενα του παιχνιδιου;

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως στο είπαν ειναι . Επειδή ακριβως ειναι broswer game τα δεδομένα του παιχνιδιού αποθηκεύονται σε δικούς τους σερβερς και οχι στον υπολογιστή σου . Σε μερικά υπάρχει η δυνατότητα διαγραφής λογαριασμού αλλα αφου είπες οτι ειναι στο Facebook χλωμό το κόβω .

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω Passatouko για το λινκ αλλα δεν ειμαι και τοσο κολημενος με το παιχνιδι η γενικα με το ιντερνετ, μπορω να το ελεγξω

το απεξαρτιση που εγραψα πιο πανω ηταν σχημα λογου

 

απλα δεν μπορω να καταλαβω για πιο λογο δεν γινεται πληρης διαγραφη του καθε παιχνιδιου, εκτος απ αυτο που ειπα πιο πανω

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να το διαγραψεις πηγαινοντας εκει που ειναι τα παιχνιδια,πατας καταργηση και σου βγαζει επιλογη αποσο θυμαμαι διαγραφη και των δεδομενων του και ολα γενικα.

Οποτε δεν στο εμφανιζει καπου,και αν το ξαναεγκαταστησεις (ας το πουμε ετσι) σε συνεχιζει απο εκει που ειχες μεινει.

Link to comment
Share on other sites

το ειχα διαγραψει πιο παλια αλλα οταν το ξανακατεβασα, υπηρχαν ολα τα δεδομενα

οταν πηγα να το σβησω μου εγραφε οτι ενδεχεται να κρατησει τα δεδομενα και για περισσοτερες πληροφοριες να επικοινωνησω με την εταιρια, οπως και εκανα και πηρα την απαντηση που εγραψα πιο πανω

Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστυχως αυτη ειναι η πολιτικη τους. Δεν νομιζω να βγαλεις περαιτερω ακρη Ηλια!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.