Jump to content
doggy

Χρόνια Πολλά!

Recommended Posts

Activious XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

ευχαριστω πολυ Παναγιωτη.να χαιρεσαι το δωρο.αλλη φορα στις εκδρομες να πιανεις δωματιο διπλα μου ,για να ξυπνας το πρωι και να μιλας(διακριτικα οπως παντα),οποτε να σε αρχιζω εγω στα μπινελικια και να κερδιζεις δωρα..... -_-:whistling: :whistling:

Παπαctivious, χρόνια σου πολλά ρε φίλε! ¶ντε και ηγούμενος σου εύχομαι! new_lol.gif

ευχαριστω πολυ φιλε Φανη.....εχεις και εσυ την ευλογια μας........θα μιλησω με τον Εφραιμ για το "ηγούμενος".... tongue.giftongue.giftongue.gif

activious χρόνια πολλά ρε φίλε να τα εκατοστήσεις!!! new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

ευχαριστω πολυ Αλεξη..... :baby::thumbsup::wacko:

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΗΓΟΥΜΕΝΟΣ" ΠΑΤΕΡΑactivious!!! hmmm.gif

Πας να μου φας τη θέση??? rtfm.gif

Θα σε καταραστώ να καίγεσαι αιώνια στην κόλαση με όλες εκείνες τις ανύσηχες και αμαρτωλές... γυναικείες ψυχές!!! upyours.gif

Θα σου άρεσε αυτό?? :baby:

Η σωστή απάντηση είναι όχι! new_grrrr.gif

Όσοι είπαν "ναι" κερδίζουν ένα υποχρεωτικό διήμερο στα Ηλίσια πεδία με ξεναγό τον ίδιο τον Κύριο για να αλλάξουν γνώμη!!! knife.gifknife.gifknife.gifknife.gifknife.gif Δεν σας πιέζει κανείς! knife.gifknife.gifknife.gifknife.gifknife.gif

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΗΓΟΥΜΕΝΟΣ" ΠΑΤΕΡΑactivious!!! hmmm.gif

Πας να μου φας τη θέση??? rtfm.gif

Θα σε καταραστώ να καίγεσαι αιώνια στην κόλαση με όλες εκείνες τις ανύσηχες και αμαρτωλές... γυναικείες ψυχές!!! upyours.gif

Θα σου άρεσε αυτό?? :angry2:

Η σωστή απάντηση είναι όχι! new_grrrr.gif

Όσοι είπαν "ναι" κερδίζουν ένα υποχρεωτικό διήμερο στα Ηλίσια πεδία με ξεναγό τον ίδιο τον Κύριο για να αλλάξουν γνώμη!!! knife.gifknife.gifknife.gifknife.gifknife.gif Δεν σας πιέζει κανείς! knife.gifknife.gifknife.gifknife.gifknife.gif

κατι μου λεει οτι δεν υπαρχει καποιος που θα πει οχι σε αυτο.....ειδα το p.m που εστειλες.ευχαριστω πολυ.......να εισαι καλα ρε Παναγιωταρα......(ή λλιως παπαχουλιο...... :lol: :lol: :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Πολυχρονος Πατερ!

Πες στο αφεντικο να κανονισει να ζησεις καμμια 100αρια χρονακια ακομα, σε χρειαζομαστε να παντρεψεις ολο το club και μετα γινε και Καρδηναλιος!!!! :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Πολυχρονος Πατερ!

Πες στο αφεντικο να κανονισει να ζησεις καμμια 100αρια χρονακια ακομα, σε χρειαζομαστε να παντρεψεις ολο το club και μετα γινε και Καρδηναλιος!!!! :excl:

σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα........

και για τις ευχες και για το καρδηναλιος.... :thumbsup: :thumbsup: :lol::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα........

και για τις ευχες και για το καρδηναλιος.... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup::excl:

activious ή Πατερ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Link to comment
Share on other sites

Λατουσακη (White V GTI) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και ο,τι επιθυμεις ρε μεγαλε new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Υ.Γ. Και οπως ειπαμε.........vogue :angry2::angry2:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ latou

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ activious

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ lilian

Να χαίρεστε όλοι τα γενέθλια σας και να είστε πάντα καλά και υγιείς....Όλα τα υπόλοιπα έρχονται....

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ! ΝΑΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΣΟΙ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ, FACEBOOK ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ :angry2:

ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΛΕΟΝ...... ΚΟΝΤΕΥΩ ΤΑ 30 ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ :angry2: :angry2: :lol: :lol: :)

Link to comment
Share on other sites

Παμε παλι:

Σβησε απ' τη τουρτα το κερακιιιιιι, Λατουσακηηη, Λατουσαααακηη!!! :D

Να τα εκατοστησεις φιλαρακι. Γερος και γρηγορος παντα :D

Link to comment
Share on other sites

Latou πολυχρονος φιλε μου και οτι επιθυμεις με υγεια.Να σε χαιρεται η Ιωαννα!!!!Χρονια πολλα και απο τη Ριτα.

Link to comment
Share on other sites

Thank you Saki :lol:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΑΤΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ BRIDE WARS, ΝΥΦΟΥΛΑ, ή όπως αλλιώς θέλετε!!!

Αλλοι πάνε για τα 30, κι άλλοι ξεστρατίζουν και πάνε για τα 40!!

Γιάννη πολύχρονος και με γερά άλογα πάντα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.