Jump to content
doggy

Χρόνια Πολλά!

Recommended Posts

Guest CLSFox

Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα σε όλους και ειδικά σε όσους είχαν την ονομαστική τους γιορτή αυτές τις μέρες!

(και είστε και πολλοί!!! :D )

Link to comment
Share on other sites

Κοσμά χρόνια πολλά!

Πάντα ευτυχισμένος να είσαι!

Σε ευχαριστούμε που στηρίζεις το vwclub διακριτικά αλλά σταθερά!

ΕΣΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΑΤΟΜΟ!!!

new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοσμάκο, αν και τα είπαμε και τηλεφωνικά εχθές:

Χ Ρ Ο Ν Ι Α Π Ο Λ Λ Α ! ! ! ! !

Να είσαι πάντα καλά, με υγεία πάνω απ'όλα για να μπορούμε να σε πήζουμε να μας φτιάχνεις μαγικά πράγματα στη σελίδα μας!

Κακά τα ψέματα σου χρωστάμε πάρα πολλά!

Αν και δεν έχεις δίπλωμα, αν και δεν οδηγείς... κι όμως έχεις δώσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ για το VWCLUB και συνεχίσεις να δίνεις και στο χρωστάμε αυτό.

You are THE MAN!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

χρονους πολλους στους εορταζοντες

γιανναρες ολου του φορουμ να χαιρεστε το ονομα σας

πιο πολυ ομως στο doumasj k vivpolo

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε gravedigger vivpolo doumasj (καλος πολιτης νεο...) και σε ολους τους υπολοιπους Γιαννηδες Γιαννες Φωτεινες Φανηδες κλπ κλπ που γιορταζουν αλλα και σε αυτους που εχουν γενεθλια...

Οτι επιθυμειτε...!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν Χρόνια Πολλά στον Θεοφάνη (Gravedigger), να είναι πάντα καλά και με υγεία και με το καλό να απολυθεί από τον στρατό και να γυρίσει στην ενεργό δράση του VWClub

Επίσης Χρόνια Πολλά και καλά στον -πάνω απ'όλα- προσωπικό φίλο, Γιάννη ή αλλιώς γνωστό και ως doumasj ο οποίος και αυτός όντας φαντάρος, μας έχει λείψει πολύ από την ενεργιτικό του VWClub...

¶ντε με το καλό να επιστρέψεις Γιαννάκη!

Τέλος vivpolo Χρόνια Πολλά και σε εσένα Γιάννη, με υγεία και καλή επιτυχία στην εξεταστική tongue.gif

Χρόνια Πολλά και σε όλους τους άλλους εορτάζοντες που έχουμε

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Με την σειρά μου να ευχηθώ κι εγώ χρόνια πολλά στους πολλούς Γιαννάδες του club και κυρίως στον vivpolo τον οποίο δεν μπορώ να βρω στο τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε ρεμάλια τόσο καιρό δεν είχα δει τις ευχές σας.....Με συγκινήσατε πάλι.....

Ευχαριστώ πολύ όλους μα πάνω από όλα τον πρόεδρο που αν δεν είχε την ιδέα αυτή εδώ για το στήσιμο της σελίδας τώρα δεν θα μιλάγαμε όλοι εμείς.....Σου χρωστάμε πολλά doggy....

όσο για το ότι σας έχω λήψει και με θέλετε κοντά σας το ξέρω....μα και σεις να ξέρετε ότι μπορεί να μαι μακρυά σας αλλά η σκέψη μου είναι κάπου εκεί.....δίπλα σας....

Όταν έρχομαι ξέρετε ότι είμαι κοντά σας γιατί οι ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΓΑΠΕΣ δεν ξεχνιούνται..............!!!!!!!!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

happy birthday στους εορταζοντες γρηγοριδες κ μαργαριτες

κ στο κωστα που εχει γενεθλια κωστακη να εισαι πολυχρονος

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα παιδια!!

Γρηγορηδες και Μαργαριτες πολυχρονοι!!

Κωστα να τα χιλιασεις ρε φιλε!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όοοολους τους εορτάζοντες!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Μαργαρίτα μου! Να σε χαιρόμαστε

Χρόνια πολλά και σε όσους γιόρταζαν ή γιορτάζουν και τους έχω ξεχάσει... :rolleyes::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.