Jump to content
apithanos

Golf 4 - Πρόβλημα Με Τις Ταπετσαρίες Πόρτας Και Ουρανού

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους!!

θελω να φτιαξω την οροφη απο το golf και θα δειτε παρακατω στην φοτο οτι μαζι με την κολλα βγενει και κατι σαν χαρτονι.αυτο ειναι οντος χαρτονι?αν το βγαλω θα πιασει η κολλα?post-28822-0-98181000-1454679317_thumb.j

Ευχαριστω!!!

post-28822-0-72371700-1454679485_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Να μην το κανεις μονος σ φιλε,το χαρτονι αυτο π λες λογικα ειναι για ηχομονωση της καμπινας..να το πας σε καποιον π να γνωριζει.Αν κανω λαθος και γνωριζει καποιος αλλος οκ!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by g_pavlid
Link to comment
Share on other sites

Να μην το κανεις μονος σ φιλε,το χαρτονι αυτο π λες λογικα ειναι για ηχομονωση της καμπινας..να το πας σε καποιον π να γνωριζει.Αν κανω λαθος και γνωριζει καποιος αλλος οκ!

Sent from my iPhone using 

σε ευχαριστω φιλε!δεν μπορω να το παω γιατι δεν υπαρχουν τα χρηματα αυτη την εποχη.επιδη μου εβαλε νερο και το εφτιαξα πρωσπαθω οτι μπορω να κανω και εγω.

ευχαριστω παντος! :good:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα να μην σε πάρω στο λαιμό μου επειδη ειμαι επίσης κάτοχος ενός τέτοιου golf μια φορά που ρώτησα έναν ταπετσιερη με καλό όνομα μου είπε ότι στην πόρτα δεν μπορεί να κολλήσει την ίδια ταπετσαρία και μου είπε να βαλουμε αλλη.Τώρα για τον ουρανό μηπως ειναι το λεγόμενο σφουγγάρι που με τον καιρό ξεράθηκε?Ο ουρανός σου κάποτε ήταν μαλακός όταν τον επιανες,βασικά ας μας πει κάποιος που ξέρει εγώ δεν το έκανα το άφησα έτσι γιατί μου ζήτησε πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε!

Το υφασμα στην πορτα θελω να το αλαξω αλλα πως βγαζω το κοματι που ειναι πανω το υφασμα.οπως φενετε στην φωτο εχει τα κλιπσακια απο πισω και μαλον ειναι λιωμενα η με κολλα.

Ο ουρανος ειναι μαλακος.θα πιασει η κολλα πανω στο αφρολεξ αν το βγαλω οπως φενετε στην φωτο?

Link to comment
Share on other sites

Η ξεραμένη κόλλα ταπετσαρίας και μόνωση είναι, πήγαινε σ΄έναν ταπετσέρη γι΄αλλαγή - επισκευή.

 

Υπάρχει αντίστοιχο θέμα για Golf 5, που μπορείς να το συμβουλευτείς. :thumbsu:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=54902

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Η ξεραμένη κόλλα ταπετσαρίας και μόνωση είναι, πήγαινε σ΄έναν ταπετσέρη γι΄αλλαγή - επισκευή.

 

Υπάρχει αντίστοιχο θέμα για Golf 5, που μπορείς να το συμβουλευτείς. :thumbsu:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=54902

διλαδη αυτο που βγενει σαν χαρτι πανω απο το αφρολεξ ειναι η ξεραμενη κολλα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.