Jump to content
Guest LUBAS

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΔΙΣΚΟ-ΠΛΑΤΟ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ....

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΕΤΡΑΦΤΕΡΟ ΔΙΣΚΟ Κ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΛΑΤΟ..ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΝΕ ΠΑΚΕΤΟ.

ΓΙΑ GOLFIV 2000 1.6

AN ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΜΕΣ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ..ΣΕ ΣΧΕΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ???

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ Κ ΡΩΤΗΣΑ...

Ο ΤΕΤΡΑΦΤΕΡΟΣ ΠΑΕΙ 1000 ++ Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ..

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΕΤ ΔΙΣΚΟ ΠΛΑΤΟ Κ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΤΗΣ ΖΑΚΣ (ΕΤΑΙΡΙΑ

)ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΛΑ ΠΙΟ ΑΝΘΕΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΜΕ...

ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ 150 ΕΥΡΟ...

ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΧΤΥΠΗΣΩ...

Η ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ????

Link to comment
Share on other sites

το καλο με τον τετραφτερο ειναι οτι δε χρειαζετε αντικατασταση ολοκληρος αλλα μονο τα µφτεραµ του και αυτο μετα απο πολλα χιλιομετρα.

γνωμη μου βαλε τον μαμα γιατι ο τετραφτερος ειναι way too much για το αυτ/το σου :)

Link to comment
Share on other sites

Guest LUBAS

το performance tis sacks εχει κοντα στα 700-800 ευρο

οποτε πηρα το κλασσικο με τα 150 ευρο τισ σακς παλι....

δεν νομιζω να αξιζει να δωσω τοσα για το 1.6

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Καλημέρα!

Έχω μια υποψία ότι όπου να 'ναι θα πάω για δίσκο - πλατώ...

Δεν πατινάρει ακόμα (το τσέκαρα με χειρόφρενο και 3η), αλλά ο συμπλέκτης αποσυμπλέκει αρκετά ψηλά...

Έχει αλλάξει κανείς? Πόσο το κόστος για ανταλλακτικά και εργασία? (Είδα 150ευρά της Sacks)

Υπάρχει περίπτωση να χρειάζεται μια απλή ρύθμιση για να κατέβει το συμπλεξάρισμα στο πεντάλ και όχι αλλαγή δίσκου-πλατώ???

Thank you!

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Γρηγόρη το αυτοκίνητό σου δεν έχει ρυθμιζόμενο συμπλέκτη καθώς πολύ απλά δεν έχει ντίζα! Είναι υδραυλικός και ρυθμίζεται αυτόματα με το στυλ οδήγησης του εκάστοτε οδηγού.

Edited by dubbeR_Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Γρηγόρη το αυτοκίνητό σου δεν έχει ρυθμιζόμενο συμπλέκτη καθώς πολύ απλά δεν έχει ντίζα! Είναι υδραυλικός και ρυθμίζεται αυτόματα με το στυλ οδήγησης του εκάστοτε οδηγού.
Ως προς τι ρυθμίζεται; Ως προς το ύψος που συμπλεκτάρει; Μπορείς να εξηγήσεις λίγο παραπάνω;
Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Τελικά πέρασα μια από τον Φλοσίδη χθες και γέλαγαν όλοι μαζί μου! :D

Τί ψυχοπαθή με είπαν, τί πρεζάκια new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Μια χαρά είναι το αμάξι... έφαγα ένα 3ωρο όμως γιατί πλάκωσαν όλοι οι τεχνικοί σύμβουλοι και οι πελάτες τις ερωτήσεις... new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.