Jump to content
doumasj

Auto Care

Recommended Posts

Σήμερα που λέτε είπα να πλύνω το αμάξι μου μετά από 2 βδομάδες μιας και είχε και ένα κιλό λάσπη πάνω...αλλά ήμουν τόσο κομμάτια και λέω άστο βαριέμαι....και εκεί που καθόμουνα σκέφτηκα και λέω δεν πάω από τον θοδωρή(πρώην μέλςο μας komanto) να μου το πλύνει μιας και το πλυντήριο του είναι καινούργιο να δώ και τί δουλειά κάνει???Όντως που λέτε πήγα προς τα κει και το αμάξι μπήκε προς πλύσιμο (με πίεση και όχι σε βούρτσα.....)....μετά έβαζε κάτι αφρούς από δω,αφρούς από κει έγινε κουραμπιές το πολάκι μου (όπως είπε και ο ίδιος)....αποτέλεσμα......ΓΥΑΛΙ.....πολύ καλό εξωτερικό αποτέλεσμα και έρχεται και το εσωτερικό τώρα.....Έξω όλα τα πατάκια και σκούπισμα,καθάρισμα,ατμούς από δω από κει,γυάλισμα τα πλαστικά,καθάρισμα το δάπεδο....Δουλειά πολύ καλή και με πολύ μεράκι....και φανταστείτε ότι τον έχωσα μιας και πήγα αργά και θα έκλεινε και παρόλα αυτά με εξυπηρέτησε και έκανε το αμάξι μου με πολύ προσοχή και ενδιαφέρον....Πλήρωσα την τιμή για τα μέλη του hellenic vwclub και δώσαμε ραντεβού για επόμενη φορά που είπε θα χει και πιο πολύ χρόνο....Δηλαδή ρε θοδωρή του λέω την άλλη φορά τί θα κάνουμε???Θα δεις μου κάνει...έλα από το μεσημέρι εσύ και θα σε "πλύνω" μέσα έξω πάνω κάτω......Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα....8 ευρώ δεν είναι και πολλά μέσα έξω και με πολύ περιποίηση....Σκεφτείτε το....

Υπάρχουν σχετικές εκπτώσεις και η διεύθυνση του καταστήματος στις προσφορές......

Σε ευχαριστώ ρε θόδωρα........κομάντο!!!!!!!!!

AUTO CARE

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν helparoume τα μελοι του club ποιον tha helparoume

εγω πηγαινω σχεδον καθε παρασκευη στο Θοδωρη μιας και ειμαστε γειτονακια και τον ειχα και νεο στο στρατο , εξου και τo COMMANDO tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Φοβερή προσφορά….. μόλις την είδα. Το ωράριο λειτουργίας του μαγαζιού, το ξέρουμε?? Μπορούμε να το μάθουμε???

Edited by tolias
Link to comment
Share on other sites

μέχρι της 7:30 τις καθημερινές και μέχρι της 5 το σάββατο αν θυμάμαι καλά....

Link to comment
Share on other sites

Αuto Care

Αρβανιτάκης Θεόδωρος

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ :

Παλαιολόγου 15 Αγ. Ι. Ρέντης.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ :

210-4826688 Κιν 6946309631

Link to comment
Share on other sites

Γίαννη αν δεν σου είναι δύσκολο ξαναγράψε και την διεύθυνση του μαγαζιού

Αν μπορειτε ριχτε μια ματια στις επισημες προσφορες που λεει αναλυτικα τιμες και τα υπολοιπα

Αuto Care

Αρβανιτάκης Θεόδωρος

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ :

Παλαιολόγου 15 Αγ. Ι. Ρέντης.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ :

210-4826688 Κιν 6946309631

Για οσους δεν ξερουν η Παλαιολόγου ειναι ακριβως εκει που ειναι το ταχυδρομειο του Ρεντη .

Για να μην υπαρχει καμια παρεξιγηση επειδη το μαγαζι ειναι συναιτερικο σας δειχνω αναλυτικα την επωνυμια

AUTOCARE

Καϊτσιώτης Βασιλης Αρβανιτάκης Θοδωρης Ο.Ε

Πλυντήριο Αυτο/των και εμπορία Αξεσουάρ

Παλαιολόγου 15 ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗΣ

Α.Φ.Μ 999209730 ΔΟΥ: Μοσχάτου

οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους

Edited by GTa__156
Link to comment
Share on other sites

μέχρι της 7:30 τις καθημερινές και μέχρι της 5 το σάββατο αν θυμάμαι καλά....

Ευχαριστώ doumasj :( . Θα βαρεθεί να με βλέπει εκεί χεχεχε. tongue.gif

Πάμε και του λέμε ότι είμαστε από το club. Έτσι απλά?

Edited by tolias
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ doumasj :) . Θα βαρεθεί να με βλέπει εκεί χεχεχε. tongue.gif

Πάμε και του λέμε ότι είμαστε από το club. Έτσι απλά?

Καλά εσυ φαίνεσαι από χιλιόμετρα οτι είσαι μέλος του VWclub. Δεν χρειάζεται να του πεις τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ doumasj :) . Θα βαρεθεί να με βλέπει εκεί χεχεχε. tongue.gif

Πάμε και του λέμε ότι είμαστε από το club. Έτσι απλά?

me το αυτοκολιτακη που εχεις εσυ στο πισω τζαμι δεν νομιζω οτι πρεπει να του το πεις

αχαχααχαχχαχααχαχχαχααχααχαχαχχα rocket.gifrocket.gifrocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα στον Θοδωρή για μπανακι στο car. Το αποτέλεσμα …. Τέλειο. Το αμάξι δεν είχε καθαριστεί ποτέ με τόση λεπτομέρεια, και τόση προσοχή :D . Πηγαίνετε και θα καταλάβετε τι εννοώ. τελικά Μάλλον θα πρέπει να δίνουμε μεγαλύτερη σημασία στις προσφορές του club

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα πρέπει να δίνουμε μεγαλύτερη σημασία στις προσφορές του club

Έχεις δίκιο Τόλη. Με την 1η ευκαιρία θα το πάω και εγω

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο Τόλη. Με την 1η ευκαιρία θα το πάω και εγω

εσυ μην πας

μου εχει πει οτι αμα πας τηα στο πλθνει κανονικα αλλα τηα στο σκουπισει με 120αρι σμυριδοπανο

χααχαχχαχαχααχχααχ

πλακα κανω ΄) music.gif

Link to comment
Share on other sites

εσυ μην πας

μου εχει πει οτι αμα πας τηα στο πλθνει κανονικα αλλα τηα στο σκουπισει με 120αρι σμυριδοπανο

χααχαχχαχαχααχχααχ

πλακα κανω ΄) music.gif

Συμβιβάζομαι και έτσι tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Χθές πήγα αρχικά να πλήνω μέσα έξω το POLO στον AUTOCARE. Πραγματικά πήγα. Το αποτέλεσμα ήταν καταπληκτικό. Με την συζήτηση αποφάσισα να κάνω και γυάλισμα κέρωμα. Το αυτοκίνητο έλαμψε. Καινούργιο δεν ήταν έτσι. Είχα μείνει άφωνος με το αποτέλεσμα. Δεν έμεινε γρατσουνιά για γρατσουνιά. Ότι και αν σας πω είναι λίγο. Ο Αντώνης τράβηξε φωτογραφίες τις οποίες θα τις ανεβάσουμε. Θα το δείτε απο κοντά στην 1η συνάντηση και θα καταλάβετε.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ για το καταπληκικό αποτέλεσμα. Αυτή η ικανοποίηση δεν πληρώνετα με χρήματα. Θα το δείτε και θα καταλάβετε τι εννοώ. :excl::o:o:thumbsup:

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο για το αποτελεσμα Σπυρακο.

Ελα σιγα σιγα να μαζευομαστε για να κανουμε καλο στα αυτοκινητα μας.

Ποτε τα χερια ενος κομμαντο............δεν ηταν τοσο απαλα! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο για το αποτελεσμα Σπυρακο.

Ελα σιγα σιγα να μαζευομαστε για να κανουμε καλο στα αυτοκινητα μας.

Ποτε τα χερια ενος κομμαντο............δεν ηταν τοσο απαλα! tongue.gif

Το παλικάρι κάνει απίστευτη δουλειά. Θα το διαπιστώσετε αν κάνετε μερικά χιλιόμετρα παραπάνω και πάτε όπως πήγα και εγω. Δεν θα ξαναπλύνετε το αυτοκινητό σας πουθενα αλλού ΠΟΤΕ

Link to comment
Share on other sites

μιας και ειναι αρκετα μεγαλο το μεγεθος οταν τις κατεβασεις σπυρο ανεβασε αν θελεις μια-δυο αντιπροσωπευτικες ωστε να δουμε τι δουλεια που εγινε ;)

Θα το έκανα απλά ήθελα πριν το κανω να έρθω σε συνεννοήση με κάποιον συνονιστή γιατί οι φωτογραφίες είναι πολύ μεγάλες. Εφόσον έχω την αδειά σου θα ανεβάσω 4 φωτογραφίες. 2 πριν το πλύνει και 2 μετά γα να φανεί και η δουλειά του Θοδωρή.

Θα τις ανεβάσω σε 2:30 με 3 ώρες B):blink:

Link to comment
Share on other sites

εφοσον εχεις περιθωριο να τις ανεβασεις δεν υπαρχει προβλημα!κοψε και οσο μπορεις(αν ειναι bmp π.χ σε jpg) B)

Σε ευχαριτώ πολύ και εσένα και τους υπόλοιπους συντονιοστές για την κατανόηση :blink:;)

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.