Jump to content
danichro

Φυμέ σε μαύρο Golf Iv

Recommended Posts

Ο καθένας έχει την προσωπική του αποψη

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. FOLIATECK 3M LUMMAR... ΟΛΟΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ. ΟΙ ΖΕΛΑΤΙΝΕΣ ΕΙΑΝΙ ΟΛΕΣ ΙΔΙΕΣ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΑΚΡΙΒΑΑΑΑ.... thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. FOLIATECK 3M LUMMAR... ΟΛΟΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ. ΟΙ ΖΕΛΑΤΙΝΕΣ ΕΙΑΝΙ ΟΛΕΣ ΙΔΙΕΣ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΑΚΡΙΒΑΑΑΑ.... thumbsdown.gif

File tribal oi membranes den einai oles oi idies! iparxoun megales diafores metaksi tous! An mporeis pare ena deigma apo oles kai beltes se ena tzami kontra ston ilio kai tha deis tis diafores! Einai terasties!

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf
Tin tetarti kanonisa na valo Foliatec, tha valo oso poio skouri ginetai, kai sto brostino. To amaksi einai mavro!! elpizo na min to metianioso!!

Σε ποιόν έχεις κανονίσει να πας να βάλεις?

Το πιο σκούρο της foliatec είναι πολύ μπροστά!αυτό ήθελα κι εγώ αλλα το παιδί που τα έβαλα επέμενε οτι δεν θα βλέπω,και σαν φίλος φυσικά κάτι παραπάνω ξέρει για μένα....

Κι εκείνου το αυτοκίνητο βέβαια είναι μάυρο κι έχει βάλει το τελευταίο στάδιο και φένεται άψογο....

¶ντε καλοφόρετα

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Stergios Team.....

μην βάλεις το τελευταίο...είναι λιγάκι πακέτο μέχρη να το συνηθύσεις...

εκεί τα έβαλα κι εγώ,αν θυμάσαι εγώ έγραψα και την προσφορά,την οποία πείρα η ίδια!

Μείνε ήσυχος....θα μήνεις ευχαριστημένος..

Link to comment
Share on other sites

Guest mario_k

apoti 3erw yparxoun kai diafanes antiliakes membranes tis opies tis bazoun sto mprostino parmpriz gia na mhn exoume problhma me ta "stroufakia" alla kai me kteo, timh den 8imame na sas pw.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η μεμβράνη κάνει γύρω στα 40€, και απ'ότι μου είπαν κάνει καλή δουλειά.

Πήρα μια προσφορά από ένα μαγαζί 150€ για φυμέ μεμβράνες 3Μ (5θυρο) + 40€ η μπροστινή αντηλιακή μεμβράνη.

Εγώ για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο για το ΚΤΕΟ πάντως, θα περάσω σε κανα μήνα το αυτοκίνητο από εκεί, και θα τις βάλλω την επομένη :D

Link to comment
Share on other sites

3Μ απο εμενα, και απο τιμες γυρω στα 170-180 για τριθυρο. Τσουχτερο, αλλα αν απορροφαει το 99% τοτε χαλαλι, συν την μεγαλυτερη εγγυση απο ολες τις αλλες :)

Link to comment
Share on other sites

3Μ απο εμενα, και απο τιμες γυρω στα 170-180 για τριθυρο. Τσουχτερο, αλλα αν απορροφαει το 99% τοτε χαλαλι, συν την μεγαλυτερη εγγυση απο ολες τις αλλες :)

Link to comment
Share on other sites

prin ligo kairo eixa ena psiloatyxima me tin zwni toy sinodigou mesa sto car kai mou eskise ligo tin memvrani(eipame exei antixaraktiki prostasia alla egw to gamisa...)telika epeidi o pampritzas pou to eixa paei stin arxi den eixe xrono ki itan makria to piga s'ena paidi stin kaisariani pou arxika den ton empisteuomouna...to paidi ekane teleia douleia...evgale olo to tzami enw o allos o pappous mono tin tapetsaria evgale me apotelesma i memvrani na piasei oli thn epifaneia kai oxi mono auto pou fainetai...telika den metraei mono i empeiria twn pampritzadwn opws eixa grapsei...

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοον... Εβαλα φιμέ στο μάυρο μου γκολφάκι την τρίτη απο την Lummar κ είναι πολύ καλα οχι μόνο απο την άποψη της εμφάνισης αλλα κ απο την άποψη ψύξης με το aircondition! παγώνει ΑΜΕΣΟΣ!!

Απλα έβαλα τα πολύ μαυρα (Alu light) κ επειδη έβαλα κ πίσω το βράδυ έ....... είναι κάπως!

Καλύτερα θα ήταν τα Titanium που έβαλα στης μάνας μου το RAV!

Lummar παιδια ΜΑΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ

Link to comment
Share on other sites

Lummar παιδια ΜΑΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ

Επείδη μέχρι χθές είχα αυτοκίνητο και με Lummar και έχω στο δικό μου 3Μ πιστεύω οτι οι 3Μ είναι αρκετά καλύτερες από πλευράς ποιότητας :D

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη καλά έκανες κι έβαλες το Alu Light...H βάζεις φυμέ η όχι...εκτος αν ήθελες να βάλεις μόνο τις μεμβράνες για αντηλιακή και τα λοιπά προστασία...

Link to comment
Share on other sites

Οποτε ή σε γραφουν συνεχεια ή δε σε γραφουν ε?

Παντως,σε ολα τα αυτοκινητα εχω βαλει Llumar και εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος.Να μου πεις,και οι 3Μ μια χαρα ειναι,αλλα δεν νομιζω να φαινεται τρελη διαφορα,μιας και οι δυο ειναι καλες εταιριες.

Πιο πολυ ρολο πιστευω παιζει η σωστη εγκατασταση.

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΦΙΜΕ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟ GOLF ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ...

ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΟΡΑΤΟΤΗΤΑΣ ΕΛΑΦΡΑ ΜΕΙΩΣΗ ΑΛΛΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΗΛΙΟ

ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΤΟΝΟ ΠΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΚΟΥΡΟ

Link to comment
Share on other sites

Μειωμενη ορατοτητα λογικα θα εχεις δει σε πολυ σκοτεινα σημεια,βραδυ,οταν πχ θελεις να παρκαρεις και δεν πολυβλεπεις απο τους καθρεφτες.Εγω εκει βλεπω το μονο ''-''

Link to comment
Share on other sites

Είναι κάπως την νύχτα παιδια! Εκει που δεν έχει κ φωτα και κάνεις όπισθεν ΠΑΚΕΤΟ! Γιατι αντανακλάει κ το ΄πάνω κόκκινο ΄φως στο πίσω φιμέ τζάμι!!

Link to comment
Share on other sites

Με το cs-20 (1 πριν το κατράμι που δεν βλέπεις τπτ) της 3Μ που έχω στο πίσω τζάμι δεν έχω κανένα πρόβλημα το βράδυ

Link to comment
Share on other sites

Πεταμενα λεφτα ρε τα φιμεεεε ε εε

Υπαρχει λογος δηλαδη να πληρωνεις και να μην βλεπεις ΟΛΟΚΑΘΑΡΑ το βραδυ?

ΕΛΕΟΣ

Έχεις άδικο φίλε μου... Ξέχνα την αισθητική και μόνο που μπάινεις μέσα και δεν κάει τοσο απο τον ήλιο συν οτι πα΄γωνει με το aircondition στο 5λεπτο είναι μεγάλη δουλεια (ειδίκα εγω που 'εχω κ μάυρο)

Κ σου λέω δεν τα πολυ πίστευα μέχρι που έβαλα.. Ε όσο για την νύχτα όλα εχουν μια θυσειά Ε? :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Πεταμενα λεφτα ρε τα φιμεεεε ε εε

Υπαρχει λογος δηλαδη να πληρωνεις και να μην βλεπεις ΟΛΟΚΑΘΑΡΑ το βραδυ?

ΕΛΕΟΣ

Μην τα ισοπεδωνουμε και ολα βρε παιδια!!

Αν υπαρχει προβλημα ορατοτητας,αυτο τιθεται μονο στην περιπτωση που θελεις να δεις με κλειστα τζαμια τους καθρεπτες για να παρκαρεις σε μερος που ειναι απολυτως σκοτεινο.Εκει ουτε και χωρις τζαμια δεν βλεπεις καλα καλα!!

Αλλα ειναι τα καλα απο τα φιμε!! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Πεταμενα λεφτα ρε τα φιμεεεε ε εε

Υπαρχει λογος δηλαδη να πληρωνεις και να μην βλεπεις ΟΛΟΚΑΘΑΡΑ το βραδυ?

ΕΛΕΟΣ

Καλύτερα να έχεις ένα μικρό πρόβλημα ορατότητας το βράδυ όταν παρκάρεις σε απόλυτα σκοτεινό σημείο για 2 λεπτά με 1-2 χλμ/ώρα απο το πίσω τζάμι, ή να μή βλέπεις το πρωί και το απόγευμα στην εθνική με 140 χλμ/ώρα την τύφλα σου απο τις αντανακλάσεις του ήλιου που σε βαράει στο ένα μάτι απο το πλάι ακριβώς στο σημείο που δέν μπορείς να τον κρύψεις με τίποτα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.