Jump to content
Mike

Autosock - Η νέα λύση για τα χιόνια

Recommended Posts

104E η κουβερτα...gr shop

η κουβερτα απ οτι καταλαβα ειναι καλη γι αυτους που εχουν ακριβες ζαντες ή γενικα δεν γουσταρουν γρατσουνιες+χαμηλωμενα.

λεει ειναι φτιαγμενο απο υλικο αλεξιπτωτου(μεταξι δηλ +κατι ακομη?)

καπου διαβασα οτι εχει οριο τα 200 ή 500 km...αληθευει?

k kapoy εκει μεσα λεει αλυσιδες με 20E...τι διαφορετικο εχουν απο τις αλλες με 80e aragae?

Edited by kage
Link to comment
Share on other sites

AutoSock® Το AutoSock® κάνει την οδήγηση στο χιόνι παιχνίδι !! • Εξασφαλίζει την κίνηση του αυτοκινήτου στο χιόνι και στον πάγο • Για κάθε τύπο αυτοκινήτου • Εύκολο στη χρήση του από κάθε οδηγό Το AutoSock® διαθέτει μοναδικά χαρακτηριστικά !! • Το AutoSock® μπορεί να τοποθετηθεί πολύ εύκολα από κάθε οδηγό μέσα σε ελάχιστα δευτερόλεπτα • Το AutoSock® προσαρμόζεται μόνο του λίγα μέτρα μετά την εφαρμογή του στο ελαστικό • Το AutoSock® δεν προκαλεί φθορές στα ελαστικά και στην ανάρτηση του αυτοκινήτου • Το AutoSock® είναι φιλικό προς το περιβάλλον και ανακυκλώσιμο • Το AutoSock® έχει πιστοποιηθεί από τον Γερμανικό Οργανισμό T?V ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ

90 euro και αν παρουμε πανω απο 2 κομματια πεφτει στα 80

για πληροφοριες στειλτε πμ

Link to comment
Share on other sites

Στο e-autoshop έχει πολύ καλές simaka αλυσίδες με 45 ευρώπουλα. Με εγκριση απο tuv και όλα τα συναφή. Εγώ πρωσοπικά αυτές θα αγοράσω αμα είναι και αυτές θα πρότεινα ... Τώρα οι άλλες είναι ...

Εγώ με την κάλτσα που έτρεξα πάνω στο χιόνι εφεύγα ... Οχι με το αμάξι ... εγώ !!! tongue.gif σντοιιιιινκκκκ !

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

90 euro και αν παρουμε πανω απο 2 κομματια πεφτει στα 80

για πληροφοριες στειλτε πμ

Ενδιαφερομαι κ εγω για κατι τετοιο..

αλλα δεν ξερω κατα ποσο λειτουργικες κ πρακτικες ειναι στον παγο....

Αν ξερει καποιος (συγκεκριμενα στον παγο) ας μας πει..

Link to comment
Share on other sites

Εγω πλεον εχω τις RUD Centrax. Απλα κορυφη. Τιποτα αλλο...

Οι αλλες εχουν πολλες προυποθεσεις για να κρατησουν, και να δουλεψουν σωστα, και σε δυσκολες καταστασεις δεν μπορουν να ανταπεξελοθουν...

Οποιος θελει τι και πως, μπορω να αναλυσω...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.