Jump to content
Geopan

Καλύματα σε Bucket

Recommended Posts

Το θέμα μου έχει ως εξής. ΚΑλοκαίρι έρχεται, με πολύ ζέστη και θέλω να προφυλάξω τα καθίσματα μου από τον ιδρώτα και το αλάτι απο τα μπάνια. Έχω βρει κάτι ωραία καλύματα που αφήνουν και τον αερόσακο ανοιχτό, και μπαινοβγαίνουν πανέυκολα. Τα έχω βρει 50 ευρώ. Φυσικά μόνο μπροστά. Το σκέφτομαι σοβαρά γιατί τα λυπάμαι τα καθίσματα. Έχει βάλει κανείς τίποτα καλό; Αυτά που έχω δει είναι ανθρακί και στα μπράτσα μαύρα. δένουν με το υπόλοιπο εσωτερικό αλλά ψάχνω και για κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Geopan επειδή το έψαξα το θέμα πριν λίγο καιρο. Αν θέλεις κάτι για τα μπάνια πρέπει να βάλεις πλατοκαθίσματα πετσετε. Οτι άλλο και αν βάλειις θα περνάνε τα αλάτια από κάτω. Εγω τα έβαλα στην autoplus € 100,00

Επειδή υπάρχει ήδη ανοιχτό θέμα θα πρότεινα να συγωνευτούνε Εδώ :D

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Geopan επειδή το έψαξα το θέμα πριν λίγο καιρο. Αν θέλεις κάτι για τα μπάνια πρέπει να βάλεις πλατοκαθίσματα πετσετε. Οτι άλλο και αν βάλειις θα περνάνε τα αλάτια από κάτω. Εγω τα έβαλα στην autoplus € 100,00

Οταν λέω για τα μπάνια, δεν εννοώ ότι θα μπαίνω βρεγμένος στο αυτοκίνητο. Περισσότερο για τον ιδρώτα με απασχολεί. 100€ φίλε μου είναι πάρα πολλά. Εμένα με ενδιαφέρει μόνο για τα μπροστινά και θέλω να πιάνει και τα μπράτσα. Θα περάσω μια βόλτα από την autoplus να δω τι παίζει και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Οταν λέω για τα μπάνια, δεν εννοώ ότι θα μπαίνω βρεγμένος στο αυτοκίνητο. Περισσότερο για τον ιδρώτα με απασχολεί. 100¤ φίλε μου είναι πάρα πολλά. Εμένα με ενδιαφέρει μόνο για τα μπροστινά και θέλω να πιάνει και τα μπράτσα. Θα περάσω μια βόλτα από την autoplus να δω τι παίζει και βλέπουμε.

Από τα κλασικά καλύματα περναει ο ιδρώτας στο κάθισμα και αφήνει εκείνες τις άσπρες κυλιδες. Θα σου πρότεινα να δεις για πετσετε πλατοκαθισματα. Οπως και να έχει ενημερωσε μας

Link to comment
Share on other sites

Από τα κλασικά καλύματα περναει ο ιδρώτας στο κάθισμα και αφήνει εκείνες τις άσπρες κυλιδες. Θα σου πρότεινα να δεις για πετσετε πλατοκαθισματα. Οπως και να έχει ενημερωσε μας

Eγινε φιλε. θα ψαξω και θα σας πω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω παρει 2 πετσετουλες μεγαλες με το λογοτυπο της ''μαμας'' και ειναι και ομορφο το αποτελεσμα αλλα και δεν εχω προβλημα με τον ιδρωτα.Και το κυριοτερο ειναι οτι πλενονται οποτε θες χωρις να χαλανε.Κοστος 30ευρω το ζευγαρι η καλη ποιοτητα.(Υπαρχουν και με 10 κατι της πλακας.)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο είναι επίσης να πάρεις πετσετέ κάλυμα λευκό και να πάς σε εκείνα τα μαγαζιά που βάζουνε στάμπες σε μπλούζες, μπορείς να βάλεις την φάτσα του αγαπημένου σου στάρ π.χ. Σταμάτη Γαρδέλη και να φαίνεται σαν να κάθεται συνοδηγός όταν είσαι μόνος στο αυτοκίνητο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.