Jump to content
AMITTAS

Golf V Gti Recaro

Recommended Posts

Ειναι κατι παραπανω απο πολλα.Τωρα σιγουρα θα σε προφυλαξει ο αεροσακος απο πλαγια συγκρουση αλλα ποσο?

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους κατ αρχήν.

Μπορεί καποιος να με βοηθήσει λέγοντάς μου αν μπορούμε να βρούμε αυτά τα καθίσματα κάπου? Ελλάδα ή εξωτερικό, για να τα παραγγείλω?

Ευχαριστώ!

791322-interiorrecaro_gti.jpg

Link to comment
Share on other sites

.εκανα μια μικρη ερευνα αλλα δυστηχως δεν τα βρηκα τα συγκεκριμενα καθισματα καπου.

θα σου προτεινα για καλυτερο αποτελεσμα να επικοινωνουσες με τον αντ/πο της recaro στην Ελλαδα,τον ΚΑΦΟΥΝΗ.

κανε ενα τηλεφωνακι ή στειλε κανα e-mail τις φωτος μηνπως γνωριζιυν κατι. :D

Αφοί Καφούνη

τηλ. 210.5232605

fax. 210.5226607

e-mail.info@kafounis.gr

Link to comment
Share on other sites

το ξαναεψαξα λιγο το θεμα(αν θελει καποιος mod μπορει να ενωσει τα 2 ποστ σε 1),και τα καθισματα που θες ειναι αυτα που φοραει το r32 γι'αυτο και το λογοτυπο gti.

αν παντως δεν θες να γραφουν gti να ξερεις οτι αυτα τα καθισματα βγαινουν με το ονομα RECARO Sportster CS.

εναι ακριβως το ιδιο μοντελο με αυτα τις φωτο μονο που αυτα εχουν το logo gti επειδη τα βαζουν στο golf r32.

απο τιμες τα βρηκα σε διαφορα site ελληνικα και ξενα να ξεκινουν απο 999¤( το ενα) και να φτανουν μεχρι τα 1800¤

αναλογα το υφασμα που θες να εχει και αν θες να ειναι με αεροσακο ή χωρις. :D

Link to comment
Share on other sites

gti γραφουν γιατι ειναι εξτρα στο gti mkv

στο r32 εχουν το "r"

http://www.fischermotorsport.de/VW/VW-Golf...TI-6.32701.html

η τιμη βεβαια δεν εχει καμια σχεση με αυτην που ειπες

Link to comment
Share on other sites

gti γραφουν γιατι ειναι εξτρα στο gti mkv

στο r32 εχουν το "r"

http://www.fischermotorsport.de/VW/VW-Golf...TI-6.32701.html

η τιμη βεβαια δεν εχει καμια σχεση με αυτην που ειπες

εγω δεν εχω ουτε gti αλλα ουτε και r32 :blink:

τα καθισματα αυτα με το λογοτυπο gti τα βρηκα σε φωτο στο νετ μεσα σε ενα r32.αρα εφοσον δεν εχω το r και

το ειδα σε φωτο υπεθεσα οτι αυτα φοραει :(

οι τιμες που εβαλα ειναι για το συγκεκριμενο μοντελο(RECARO Sportster CS)και τις βρηκα στο νετ.αρα αφορουν αυτο το μοντελο και οχι τα gti ή r32 μιας και αυτα φορανε καθισματα αλλα που ομως βασιζονται στο μοντελο Sportster CS.

μπραβο που βρηκες ενα site με αυτα τα καθισματα γιατι εγω εψαχνα αλλα ματαια :wacko:

clio 16v πιστευω να βοηθηθηκες αρκετα.... :)

Link to comment
Share on other sites

πανεμορφά τα καθισματα αλλα ειναι πολλα,παρα πολλα τα λεφτα.μμμμμμμμμ για να σκεφτώ.με 1800+1800=3600ευρω αγοράζω φουλ ολοσωμη εξατμιση με καταλύτη,βάζω και αλλα 300 και βάζω και προγραμματακι(+30 αλογα) και ειμαι και μαγκάς, εχω και 140+30+10=180hp(για tsi μιλάω βέβαια).....

Link to comment
Share on other sites

Καθισματα recaro ειχα στο προ-προηγουμενο αμαξι μου ενα lancia delta μοντελο '97 4πορτο, με δερμα alcadara ολο το σαλονι ακομη και η οροφη. Ασε μουρλια μονο, αυτο εχω να πω :(:wacko: . Αφου οταν το πουλησα για να παρω το πολο σκεφτηκα να βγαλω τα μπροστινα :) να τα βαλω, αλλα δυστυχως δεν μπορουσα γιατι δεν ηταν ανακλινωμενα fire.giffire.gif . Οσο αφορα για το tsi που αγορασα το σεπτεμβριο μου ζητησαν τα @#@#@@ μου + 5 μηνες αναμονη. new_grrrr.gifnew_grrrr.gifnew_killpc.gifnew_grrrr.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα καθίσματα είναι πανέμορφα, αλλά μέχρι εκεί. Εγώ που έχω κάτσει και στα 2, μπορώ να πω ότι τα στάνταρ είναι πιο καλά σε ότι αφορά την πλευρική στήριξη. Δεν έκανα βόλτα για να τα δω και στις στροφές, αλλά δεν κούμπωσα όπως κουμπώνω στα δικά μου. Δεν είμαι βέβαια και μέτρο σύγκρισης, μιας και είμαι διπλάσιος από το κάθισμα, αλλά δεν μου έκαναν και την καλύτερη εντύπωση. Είναι και τα 2200+ στην μέση.

Link to comment
Share on other sites

Καθισματα recaro ειχα στο προ-προηγουμενο αμαξι μου ενα lancia delta μοντελο '97 4πορτο, με δερμα alcadara ολο το σαλονι ακομη και η οροφη. Ασε μουρλια μονο, αυτο εχω να πω :thumbsup::thumbsup: . Αφου οταν το πουλησα για να παρω το πολο σκεφτηκα να βγαλω τα μπροστινα ;) να τα βαλω, αλλα δυστυχως δεν μπορουσα γιατι δεν ηταν ανακλινωμενα fire.giffire.gif . Οσο αφορα για το tsi που αγορασα το σεπτεμβριο μου ζητησαν τα @#@#@@ μου + 5 μηνες αναμονη. new_grrrr.gifnew_grrrr.gifnew_killpc.gifnew_grrrr.gif

ετσι ειναι φιλος. το καλο πραγμα αργεί.και όσο αφορά τα λεφτα golf agorazeis.oxi lancia... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.