Jump to content
louz

Tv Tuner για Golf V

Recommended Posts

Καλημερα συναδερφοι

Θα ηΘελα να βαλω TV tuner στο GOLF μου.

Εχω το εργοστασιακο το MFD2.

Μηπως υπαρχει καποιος που να εχει βαλει και να μπορεσει να δωσει καμια συμβουλη.

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στην www.ebay.de και γραψε στην αναζητηση MFD2

Θα σου βγαλει διαφορους ανταπτορες και tv tuner.

Παρε μια ιδεα απο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στην www.ebay.de και γραψε στην αναζητηση MFD2

Θα σου βγαλει διαφορους ανταπτορες και tv tuner.

Παρε μια ιδεα απο εκει.

Ευχαριστω Στεφανε.

Ηταν κατι το οποιο ειχα κανει. Υπαρχουν αρκετα προιοντα και το ξερω απλα ρωτω μηπωσ κανεις εχει κανει κατι αντιστοιχο και ξερει να μου περισσοτερα οπως συνολικο κοστος, αν μπορουμε να προσπελασουμε το προβλημα που σταματα η εικονα μολις αρχισεις το ταξιδι χωρις τη χρηση καποιου ανταπτωρα (ο οποιος κοστιζει οσο το TV tuner και το DVD μαζι), που μπορουν να τοποθετηθουν χωρις να κλεβουν σημαντικο χωρο.

Βασικα μια ερωτηση που εκανα σε καποιο μαγαζι μου εβγαλε ενα κοστος μαζι με την εγκατασταση και ολα οσα χρειαζονται γυρω στα 1400 ευρω και μου φανηκαν υπερβολικα. popeye.gif

Ξερει κανεις αν το εργοστασιακο TV tuner αξιζει περισσοτερο απο καποιο του εμποριου?

Ομως και παλι ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX
Ξερει κανεις αν το εργοστασιακο TV tuner αξιζει περισσοτερο απο καποιο του εμποριου?

Ομως και παλι ευχαριστω.

Και να αξίζει λιγάκι παραπάνω, (δεν το νομιζω) είναι υπερβολική η τιμή διαφοράς ανάμεσά τους.
Link to comment
Share on other sites

Και να αξίζει λιγάκι παραπάνω, (δεν το νομιζω) είναι υπερβολική η τιμή διαφοράς ανάμεσά τους.

Το λιγοτερο που μπορεις να πεις για τη διαφορα τιμης ειναι το υπερβολικη. machinegun.gif

Μηπως εχεις καμια λυση να προτεινεις?

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX

Φυσικά. Επειδή έχω και εγώ οθόνη στο αυτοκίνητο, τα tuners που μπορούν απ'ότι μου λένε οι μαγαζάτορες να ενσωματωθούν σε οποιαδίποτε οθόνη, ξεκινάνε απο 350-400 κατοστάρικα.

Τώρα, εαν η εργοστασιακή οθόνη έχει καμμια σούπρ ιδιαιτερότητα, δεν το ξέρω, δεν ειμαι ειδικός.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά. Επειδή έχω και εγώ οθόνη στο αυτοκίνητο, τα tuners που μπορούν απ'ότι μου λένε οι μαγαζάτορες να ενσωματωθούν σε οποιαδίποτε οθόνη, ξεκινάνε απο 350-400 κατοστάρικα.

Τώρα, εαν η εργοστασιακή οθόνη έχει καμμια σούπρ ιδιαιτερότητα, δεν το ξέρω, δεν ειμαι ειδικός.

Σκεφτομουν για τον Blaupunkt τον IVTV-03. Για το κοστος μου ειπαν 280 Ευρώ.

Και μπορει να παρει και DVD player. Αν εχεις καποιο μαγαζι που ξερεις και μπορεις να προτεινεις στειλε μου ΠΜ.

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX
Σκεφτομουν για τον Blaupunkt τον IVTV-03. Για το κοστος μου ειπαν 280 Ευρώ.

Και μπορει να παρει και DVD player. Αν εχεις καποιο μαγαζι που ξερεις και μπορεις να προτεινεις στειλε μου ΠΜ.

Mπές εδώ που συζητιέται....... http://caraudioforum.gr/forum/index.php?showtopic=2348

και εκτός αυτού του thread, μιλάνε και σε παρεμφερή θέματα για το ζήτημα αυτό. Προτείνουν και καταστήματα. Επίσης εκεί, γράφουν και άτομα που έχουν κατάστημα και κάνουν και προσφορές για τα μέλη του forum. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mπές εδώ που συζητιέται....... http://caraudioforum.gr/forum/index.php?showtopic=2348

και εκτός αυτού του thread, μιλάνε και σε παρεμφερή θέματα για το ζήτημα αυτό. Προτείνουν και καταστήματα. Επίσης εκεί, γράφουν και άτομα που έχουν κατάστημα και κάνουν και προσφορές για τα μέλη του forum. :)

worthy.gifworthy.gif Thakssssssssssssssss

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.