Jump to content
silver4

ΠΗΓΗ !ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ?

Recommended Posts

ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΔΙΛΛΗΜΑ:ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΗΓΗ KENWOOD ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ.ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ :wacko: ΕΧΩ 2-3 ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΕΣ PLEASE!ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΡ3 :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει και αλλη μια πρυποθεση..

ποσο χρημα διαθετεις?

επισης το topic μεταφερετε εδω

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=22

Edited by NforN
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΙΤΑ Η ΠΗΓΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΜΑΞΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ. ΠΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΠΟ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟ ΚΑΝΑ 500ΕΥΡΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ.ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΝΑΙ ΜΙΑ ALPINE ΠΟΥ ΕΙΧΕ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ.ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΙΛΑΜΕ.ΕΙΠΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ ΚΑΛΗ ΟΜΩΣ.ΟΤΙ ΒΑΖΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

φιλε εγω εβαλα το alpine που αναφερω στο topic που ανοιξα και ειναι πολυ δυνατο....400 euro απ'τον Δουση....και τα αξιζει τα λεφτα του

το praktiker το εχει 450..

ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ! ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕ 9000 ΤΗΣ ΑLPINE.Ε ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ ΒΑΡΑΓΕ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :wacko::thumbsup::o ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΗΧΟ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ.
Link to comment
Share on other sites

θα σου πρότινα να κοιτάξεις και τις PIONNER

και εγω επειδη εχω δοκιμασει τα παντα απο πηγες θα σου προτινα ανεπιφυλακτα καποια πηγη της PIONEER, οποιαδηποτε. μετα κατι σε ALPINE. παντως οχι KENWOOD γιατι εχω πολυ κακες εμπειριες.

Link to comment
Share on other sites

silver4 άκουσε τον Πάνο ξέρει απο ήχο σε γκολφακια.η δικιά μου η αποψη είναι να πάρεις αυτο που γουστάρεις εσυ, αλλωστε οι περισσοτερες πηγες σε αυτα τα λεφτα είναι καλες.ALPINE k PIONNER K JVC, SONY όλα τα λεφτά.εγω έχω JVC γιατί οικογενειακως αυτο χρησιμοποιουμε.:wacko:οχι δεν μας έκανε καλυτερη τιμη.απλα είναι εύχρηστα, αξιοπιστα κ οικονομικα.τα ALPINE είναι πολύ καλά:)go for it.καλη αγορά

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Εγώ προσωπικά θα σου πρότηνα alpine και μόνο...και πολύ προσιτά σε τιμές πάνω απο όλα και αξιόπιστα

Link to comment
Share on other sites

να σου προτεινω και εγω.λοιπον ειμαι κολλημενος με το pioneer deh-p8600 αν και στο αυτοκινητο μου εχω ενα alpine αρκετα ακριβο και απο τα πολυ μεγαλα μοντελα.το 8600 ειναι πιο ακριβο απο τα 500 ευρα που δινεις. κανει γυρω στα 600 μπορει και λιγοτερα, αλλα ειναι ο νταβατζης της αγορας. ολα τα δυνατα car φορανε αυτο. τωρα το αν ο ηχος του φιλου σου ειναι καλος αυτο ειναι υποκειμενικο, και πιστεψε με αυτα που εχω ακουσει εγω τα εχουν ακουσει λιγοι, και αυτο λογω του οτι εχω μαγαζι με ηχοσυστηματα και καθημερινα σχεδον βλεπω demo cars.

λοιπον αν δεν σου κανει σαν τιμη το 8600 σου προτεινω το mp80 παλι της pioneer αλλα στα 490 ευρω καπου. και αφηνω τελευταιο το ολοκαινουριο pioneer 7700 το οποιο ειναι στα 320 ευρω. ολα διαθετουν τηλεχειρηστηριο

αν θελεις να σου πω συγκεκριμενες τιμες για συγκεκριμενα μοντελα μπορεις να μου στειλεις ενα πμ

Link to comment
Share on other sites

Guest Drago

Επειδη θεωρω πιο ομορφα κανα δυο μοντελα της JVC θα προτεινω να τα δεις ολα και να αποφασισεις μετα.

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Αν θέλεις εφέ πάρε καλήτερα PIONEER,αν τώρα θέλεις απλά ένα σωστό rcd με κάποιες βασικές λειτουργίες,δλδ, να παίζει mp3/wma/cd-rw/cd-r

πάρε το 9828rb ή rr της Alpine στα 330 ευρώ.Μικρή η διαφορά τους(μόνο στο χρώμα)

Για μένα τα PIONEER είναι πολύ εφετζίδικα και δεν τα πάω...πολύ λίγα αυτοκίνητα έχω δεν απο το 1996 να κατεβαίνουν με PIONEER σε διαγωνισμούς.

Edited by Blue-smart-golf
Link to comment
Share on other sites

ντορια για ξαναδες στους τελευταιους διαγωνισμους ποσα αυτοκινητα φορουσαν τα 8600 και 9600 της pioneer. ειπαμε καλη η alpine αλλα οχι και τελεια. στις ρυθμισεις για βαρβατο ηχο το μονο που παραδεχομαι ειναι το 8600. ακομα και το 9600 δεν παιζει τοσο καλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannis

Σε αυτά τα χρήματα PIONNEER MP80..Νομίζω ότι καλύτερο για τα λεφτά του!Καλά και τα ALPINE,στα μεσαία όμως μας τα χαλούσαν πάντα και δύσκολα να τα ρυθμίσεις εκτός και αν παίξεις ενεργά,πράγμα που σου ανεβάζει το κόστος πολύ!

Link to comment
Share on other sites

εγω θα προτεινω κατι εντελως διαφορετικο...αν δεν εχεις προβλημα να παρεις μεταχειρισμενο και το εσωτερικο του αυτοκινητου σου ειναι εντελως σοβαρο δεσ στο ebay για μεταχειρισμενο becker...δεν υπαρχει πιο ποιοτικοτερη μαρκα απο αυτην..την χρισημοποιουν mercedes porsche και ολα τα καλα αμαξια.. και θα ξεχωριζεις κιολας... αυτη ειναι απλα η δικη μου γνωμη.. :blush:

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω οτι όλα τα cd/mp3 players που αναφέρετε είναι μαύρα με κόκκινα/μπλέ leds και οθόνη?

Από οτι εχω δει μόνο κάποια poineer είναιο ακριβώς στα χρώματα των vw.

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω οτι όλα τα cd/mp3 players που αναφέρετε είναι μαύρα με κόκκινα/μπλέ leds και οθόνη?

Από οτι εχω δει μόνο κάποια poineer είναιο ακριβώς στα χρώματα των vw.

απο αυτα που ειπαν πολυ λιγα ειναι μαυρα. τεσπα. εγω ενα θα πω.

μακρια απο SONY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.