Jump to content
Thanos_mc

Αεροτομη του Polo Gti 6N2

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα ηθελα να σας ρωτησω αν γνωριζεται ποσο παει η αεροτομη του polo gti για το 6Ν2 μου μιας και δεν εχει!!! Θα βοηθησει στην αεροδυναμικη του αυτοκινητου στην εθνικη ??????

Και με τα led που εχει πανω το αμαξι για τα φρενα ??? τι γινεται ? βγαινουν και μπαινουν πανω στην αεροτομη ... Αυτα !!

Ελπιζω να μην σας κουρασα (μουσια ...) new_lol.gif

Ευχαριστω !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

Λοιπόν η αεροτομή του gti πάει 220 ευρώπουλα άβαφτη αλλά επειδή δίνει άλλο κωδικό για την πόρτα του πόρτ-μπαγκάζ ενδέχεται να χρειάζεται και αυτή αλλαγή οπότε έχεις και +300 ευρώ την πόρτα- άβαφτη και αυτή, τιμές αντιπροσωπείας πάντα :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η αεροτομή του gti πάει 220 ευρώπουλα άβαφτη αλλά επειδή δίνει άλλο κωδικό για την πόρτα του πόρτ-μπαγκάζ ενδέχεται να χρειάζεται και αυτή αλλαγή οπότε έχεις και +300 ευρώ την πόρτα- άβαφτη και αυτή, τιμές αντιπροσωπείας πάντα :cry:

:cry::cry::cry::rolleyes::rolleyes::rolleyes::cry::cry::cry:

Κατερινακι με μαχαιρωσες knife.gif

220+300= 520 new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif

βαλε και λιγα ακομα για να βαφτει ...... ααγγγγγγγγκκκκκκκκκκκκκκ

Ιμιτασιον ???????? αστειακι ..... ή βαζουμε ή δε βαζουμε :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Απ'οτι βλεπω το φτιαξιματακι θα παει αργα αργα αλλα παντα σταθερα .....

Εξαλλου φοιτητης ειμαι :blush:

Ευχαριστω Κατερινα !!!!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

Ειναι ακριβό δεν λεω αλλά αν είναι να κάνεις κάτι κάντο σωστά παρά γρήγορα..... :cry:

Αν τελικά το αποφασίσεις πες το μου τουλάχιστον να δω αν θα μπορέσω να στα πάρω απο Φιλοσίδη με την έκπτωση που έχω εγω εκεί..... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ακριβό δεν λεω αλλά αν είναι να κάνεις κάτι κάντο σωστά παρά γρήγορα..... :cry:

Αν τελικά το αποφασίσεις πες το μου τουλάχιστον να δω αν θα μπορέσω να στα πάρω απο Φιλοσίδη με την έκπτωση που έχω εγω εκεί..... :cry:

Σ'ευχαριστω για ολα, το εκτιμω πολυ !!!! !!!!! Οποτε το παρω αποφαση (Λιαν συντομως) θα σου στειλω !!!!

ΘΑΝΟΣ !!! :cry::cry::cry::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

παιδια περισσοτερες πληροφοριες για την αεροτομουλα κανενας? Που μπορει καποιος να φτιαξει ρεπλικα που λετε? μονο 100ε? ψηνομαι αγρια....:blink:

Link to comment
Share on other sites

Μαστρογιανάκης , βαμμένη αεροτομή look -GTI 6N2 =150 euro στην Ανδρέα Παπανδρέου , Ιλιον,

aerotomien7.jpg]Η ιστοσελίδα μου

1424249zy7.jpg]Η ιστοσελίδα μου

Δεν είναι κούκλα, πες τε μου :D ΑΠΛΑ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ και after sales service :D όποτε χρειάστηκα βενζινόκολλα και σιλικόνη μου την προσφέρανα απλόχερα.

Edited by giannispolo
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να μου δώσει κάπιος τους κωδικούς απο πόρτα και αεροτομή που δίνει η vw αν είναι εύκολο?

τι αμάξι έχεις φίλε any-tunes.com? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μαγκες!! Λοιπον αυριο θα παω να κοιταξω για την αεροτομουλα σε μεταχειρισμενα. Ηθελα να σας ρωτησω αν η αεροτομη απο το gti μπαινει σκετη ή αν θα χρειαστω και πορτα. Γιατι εχει τωρα εχω τα led του stop. Αυτα θα καλυφθουνε ?????? Ή θα αφησει κανα κενο απο κατω και θα ψαχνομαστε ???

Θανος !

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτη μου αρεσει. Βασικα ειναι σαν του gti. Θα κοιταξω. Απλα ελεγα μηπως την επερνα εγω και την πηγαινα για βαψιμο στον Δημο. Αλλα θα το κοιταξω.

Thx !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.