Jump to content
golfin

δεν τελειωνει η βενζινη ?

Recommended Posts

εκανα 750 χιλιομετρα λιγο πολη, περιφερειακο θεσσαλονικης, χαλκιδικη απο βουνα λαγκαδια κλπ

75% εξω 30% μεσα και δεν αναψε λαμπακι ρεζερβας .Οδηγηση με οικονομια ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ GOLF 5 1.6 SPORTLINE με βενζινη bp 100αρα.ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ(ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ) ΚΑΙΡΟΥΣ.

Link to comment
Share on other sites

Σε πρώτη φάση θα πήγαινα σε ένα βενζινάδικο να βάλω 10Ε βενζίνη και καπάκι σε αντιπροσωπία να κάνουν έλεγχο στον εγκέφαλο και στο φλοτεράκι της βενζλινης!!!

Link to comment
Share on other sites

και ομως ειναι αληθεια

το αλλο αυτοκινητο ειναι subaru forester οκτωβριος 2005 2000cc ατμποσφαιρικο 158 hp

και με μεγαλη προσπαθεια με 60lt ρεζερβουαρ φτανει 530 χλμ μεχρι να αναψει ρεζερβα εχω κανει περιπου 1,000,000 χλμ και πιστεψε με ξερω τι σου λεω .ομως οταν λεω οικονομια και θελω να δω το οριο , μιλαμε για 6η και 90 χλμ με 2100 στροφες αρκετες φορες και κατηφορες με νεκρα . Απλα ηθελα να δω το οριο.

Link to comment
Share on other sites

(Κατηφόρα+νεκρά)*Καταλυτικό= Θάνατος είναι οι κάριες....

Θα μαζεύεις καταλύτες συλλογή μετά πάντα με ταχύτητα μέσα! Και ο καταλύτης είναι και ακριβός, όχι ότι γλυτώσεις από βενζίνη να τα δώσεις σε καταλύτες!

Link to comment
Share on other sites

(Κατηφόρα+νεκρά)*Καταλυτικό= Θάνατος είναι οι κάριες....

Θα μαζεύεις καταλύτες συλλογή μετά πάντα με ταχύτητα μέσα! Και ο καταλύτης είναι και ακριβός, όχι ότι γλυτώσεις από βενζίνη να τα δώσεις σε καταλύτες!

Μπορεις να το αναλυσεις λιγο παραπανω αυτο;

Link to comment
Share on other sites

αμα εισαι αυτος που γραφει ferrari σε ενα golfaki μολις σε βλεπω κανω στην ακρη

τελος παντων για να αφησουμε την πλακα το εκανα σε ενα ρεζερβουαρ για να δω το οριο και αυτο ειναι ολο....

Link to comment
Share on other sites

πεστα παληκαρι μου γιατι θα με φανε

παρεμπιμπτοντως το golf 1.6 fsi το πηρα απο αθηνα με 39000 χλμ 1η αδεια 15/12/2003 και το πηρα 18/1/2006 το εχω τωρα 57000 διπορτο 14000 ευρω απο μια κοπελλα

το δινω στην αντιπροσωπεια 15000 ευρω και εντος της εβδομαδας παιρνω το διθυρο με τα 170 αλογα το 1400 .

αντε να δουμε τι θα δουμε

Link to comment
Share on other sites

παντα βγαζω λεφτα .εβγαζα απο τα 17α μου και βγαζω δοξα τω θεω και εχω ξεκινησει απο το μηδεν .αληθεια ποσοι μπορουν να το πουν αυτο?

ειμαι πανω απο 40 κατω απο 50 και κουμανταρω μια επειρηση με 80 ατομα

πουλαω απο τα 17 μου

και το GT to 170 το παιρνω με ..... 10% εκπτωση

μπαινω σε αυτο το site για να δω γενικα για το golf επειδη μου αρεσε σαν αυτοκινητο

εχω δει μερικα παιδια οπως τον mike χρονη κλπ που ειναι σοβαροι προσγειωμενοι κλπ

οι περισσοτεροι ομως ειναι ...............δυστυχως αλλου

με ενα αυτοκινητο δεν λυνεται το προβλημα οσο και να πιστευεις οτι ειναι προεκταση του φαλ....

και οταν δινεις 22000-25000 για ενα αυτοκινητο πρεπει να εχεις λυσει αλλα προβληματα πολλυ πιο σημαντικα απο ενα κουτι που ειναι στο δρομο

θα τα δειτε οταν κανετε οικογενεια

τες πα . τριθυρο ασημι η μαυρο πενταθυρο 1,4 GT 170ps ? αυριο μεσημερι το κλεινω

οριστε ψηφιστε.

Link to comment
Share on other sites

golfin...πεσταααααααα

Έγραψες με το ποστ...

Όσο για την ψηφοφορία... Μαύρο 3θυρο tongue.gif

Αν δεν θες μαυρο τριθυρο τότε θα πρότεινα το ασημί τρίθυρο μιας και το 5αρι δείχνει καλύτερα έτσι...

απο κει κ πέρα εσύ ξέρεις!

Link to comment
Share on other sites

απο εκει που το παιρνω και δεν λεω που ( διοτι 10%) εχει ασημι τριθυρο τεμπελη ηλιοροφη και πενταθυρο μαυρο μεταλλικο τεμπελη .αυτα μονο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως προτείνω 3θυρο ανεξαρτήτος χρώματος γιατί το αμάξι είναι πιο ωραίο 3θυρο παρά 5θυρο στο μάτι..τώρα άν για σένα θεωρούνται απαραίτητες οι άλλες 2 πορτούλες για τους από πίσω τότε το 5θυρο είναι μονόδορομος...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.