Jump to content
polistas

My New ΠισωΦαναρα στο 9Ν

Recommended Posts

Λοιπον με 215 ζεστα ευρωπουλακια που μου φυγαν απο τη τσεπη εβαλα αυτα τα ωραιοτατα πισω φαναρια του 9Ν3.Αλλα ειναι της Hella και ειναι μαυρισμενα απο εξω..Σας αρεσαν??? :D

Link to comment
Share on other sites

Αφου τον εψησα λιγο, γιατι μου εκανε και τον δυσκολο, τα εβαλε, και το αμαξι αλλαξε ολοκληρωτικα...Καμι αναγκη για συνδεσμολογιες, καθως η Hellα εχει ετοιμες φισες, και ετσι ταιριαζει ειτε σε 9Ν3 κατευθειαν, ειτε σε 9Ν, με την φισα μετατροπεα που παρεμβαλεται...

Ουτε κοψε, ραψε, τιποτα...Ο,τι πληρωνεις, παιρνεις, ετσι κι εδω...

Μερικες φωτο να γουσταρουμε...

post-78-1159879052_thumb.jpg

post-78-1159879150_thumb.jpg

Με γειες σου ΓΙωργο...

ΥΓ : Του αφαιρεσα προχτες και τον πισω καθαριστηρα και ειναι ακομα πιο καλο πιστευω :D

Link to comment
Share on other sites

:DB):):o:o:o

ΑΙΣΧΟΣ! ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΗΔΙΑ!!!!!

Μα καλα, δεν ντρεπεστε να κανετε τετοια πραγματα και να χανουμε τον υπνο μας? Γιωργαρα καλοριζικα ρε. Ειλικρινα ειναι φοβερα τα φαναρια. Με γειες. hearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gif

Και δεν ειπες τιποτα χθες στο τηλεφωνο ε? :whistling::whistling::whistling:

Θα σου δειξω εγω.........

Link to comment
Share on other sites

E αμα τον αρχισω στο ψηστηρι, δυσκολα ξεψηνεται Νικολα...Χαχαχαχα... tongue.giftongue.gif

Τον περιμεναμε με τον αντιπροσωπο της Hella την αφεντια του...

Μεγειές και από εμένα , αλλα να κάνω μια ερώτηση?

Τον καθαριστήρα γιατι τον έβγαλες ή γιατι στον βγάλανε??

Για τον ιδο λογο που κανεις debadge... Ο πολυς λαος στο πορτπαγκαζ δεν χρειαζεται... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ ρε παιδια για τα καλοριζικα..

130 στο Ebay ε?Τα ειδα και γω αλλα επελεξα να τα παρω απο μαγαζι γιατι αν παιξει κανενα προβλημα(π.χ.νερα οπως τα μπροστινα) να εχω καπου να απευθυνθω..

Ασε που και αυτο το..περιμενε απο το ebay ειναι λιγακι σπαστικουλι..

Νικολα γιατι νομιζεις ηξερα χθες οτι θα τα βαλω?B)

Στο τηλεφωνο αυτο που σου ειπα ηταν σημαντικοτερο αλλα δυστυχως δεεεε γινεται..cry::D

Edited by polistas
Link to comment
Share on other sites

ρε wanna be dubbeR τι original που το αμαξι ειναι φτυστο στοιλαμαξο πλεον tongue.gif

περα απο τη πλακα παντως ωραια τα φαναρια,καλοριζικα..

(τη φετα κατω στον προφυλακτηρα μηπως να την εβαφες?) :D

Link to comment
Share on other sites

Του Doc ειπε...Να προσεχεις τι λες...Γιατι αν το παρω απο την εκθεση ακομα και ετσι εγκαταλειμμενο οπως ειναι, απο πανω σε περναω...Για αυτο μην μιλας πολυ...Κατσε εκει με το λουκ...Αιντε...Λουκι Λουκ.... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
πολυ ωραια μεγεια!!!!κατι ασχετο, στοιλα τα φαναρια σου τα μπροστινα ειναι αυτα που εχει στο e-bay με 119¤???????

Πού τα βρήκες τόσο?

Για δώσε link αν και χλωμό...

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/VW-Polo-9N-...035791876QQrdZ1

Λεει 119€ και εχει και καποια αλλα τα οποια εχουν 129€ που ειναι καινουρια χωρις εξοδα αποστολης βεβαια!απλα πες μου αν ειναι αυτα που εχεις βαλει γιατι θελω να τα παραγγειλω!thanks

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.