Jump to content
zhm

Interior Look για Golf Iv

Recommended Posts

Guest Scorpio

Λοιπόν παίδες...

Τί θα λέγατε για ένα group buy για τα κάτωθι?

Αλουμινένιο ταμπλό R32 type... 39,99€

Κοιτάξτε και το link: ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΤΑΜΠΛΟ

g4teilig.jpg

Πλαφονιέρα με οδηγού συνοδηγού άσπρο φως + blue leds για διακριτικό φωτισμό του ταμπλό (Golf V type)... 54,99€

Κοιτάξτε και το link: ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ ΟΡΟΦΗΣ

w8leuchte_blau.jpg

Έχω ήδη στείλει mail στους τύπους για λεπτομέρειες σχετικά με τα μεταφορικά και τον τροπο πληρωμής και περιμένω απάντηση...

Υπόψιν και τα δύο προϊόντα βρίσκονται στο TOP 10 πωλήσεών τους

Εγώ ψήνομαι τρελά και για τα δύο!!!

Όποιος ενδιαφέρεται ας το πεί.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφα και τα δυο και οχι πολυ ακριβα...ΤΟ αντιθετο μαλιστα..Αν ειχα το 4αρι,I would go for it ! ! !

Η πλαφονιερα φωτιζεται με το κανονικο το κοκκινο στους διακοπτες ετσι...?

Ωραια, ωραια, πολυ ομορφο ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι μεσα.Με κολα μπενουν πανω στο ταμπλο??

Εχω μια σκεψη για το κενο αυτο που αφηνει μπορουμε να βρουμε

χρωμα νικελ κ να το βαψουμε εξαλου κ το r32 απο οτι βλεπω στη φοτο

βαμενα πρεπει να τα εχει..

Γιατι ομως δεν βρησκουμε το κωδικο το χρωματος που εχει το r32

k να τα βαψουμε?? ;)

Link to comment
Share on other sites

H ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ PASSAT W8 THN EBAΛΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΝΑ GOLF IV KAI ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ. ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΕΣ ΤΗΣ ΕΙΑΝΙ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟΙ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΟ ΦΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ Η VW THN ΔΙΝΕΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ LED ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΦΩΤΙΖΟΥΝ ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΟΝΣΟΛΑ ΠΟΛΥ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ.ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ PAZAROPOULO ME ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ 40Ε. ΤΑ P/N EINAI

3B7947105F 2EN

3B0972706

000979131A

ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΝΑ.

Η ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΑΛΛΑ ΕΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ

Link to comment
Share on other sites

H ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ PASSAT W8 THN EBAΛΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΝΑ GOLF IV KAI ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ. ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΕΣ ΤΗΣ ΕΙΑΝΙ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟΙ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΟ ΦΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ Η VW THN ΔΙΝΕΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ LED ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΦΩΤΙΖΟΥΝ ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΟΝΣΟΛΑ ΠΟΛΥ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ.ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ PAZAROPOULO ME ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ 40Ε. ΤΑ P/N EINAI

3B7947105F 2EN

3B0972706

000979131A

ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΝΑ.

Η ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΑΛΛΑ ΕΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ

Ωπ..Ακομη καλυτερα... ;)

Φιλε μου αν μπορεις γραφε με μικρα,ειναι σαν να φωναζεις ;):)

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Εγω ειμαι μεσα.Με κολα μπενουν πανω στο ταμπλο??

Εχω μια σκεψη για το κενο αυτο που αφηνει μπορουμε να βρουμε

χρωμα νικελ κ να το βαψουμε εξαλου κ το r32 απο οτι βλεπω στη φοτο

βαμενα πρεπει να τα εχει..

Γιατι ομως δεν βρησκουμε το κωδικο το χρωματος που εχει το r32

k να τα βαψουμε?? ;)

Αυτά του R32 δεν είναι βαμένα αλλά είναι φιλέτα μετάλλου.

Όταν τα πιάνεις νιώθεις την ψυχρότητα τους.

Τα είχα δει στην Golfara του φίλου μας Μαρίνου που είχαμε βρεθεί στην Λαμία πέρυσι το καλοκαίρι. (Γειά σου ρε Μαρίνο και η γκολφάρα σου!!!)

Εξού και η φώτο από το car του!!!

post-30-1104930504_thumb.jpg

Πιστεύω ότι είναι καλή η λύση του να τα βάψουμε, αλλά πρέπει να πάει σε φανοποιό για το βέλτιστο αποτέλεσμα. ¶ρα μπορεί και να πάει ακριβότερα...

Νομίζω ο ΜΑΚΝΤΑΚ έχει βάψει αλουμινένια κάποια σημεία στο Passat του!

Link to comment
Share on other sites

ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ ΑΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΦΩΤΙΣΜΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΚΟΠΤΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΜΕ FAX.

Link to comment
Share on other sites

H ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ PASSAT W8 THN EBAΛΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΝΑ GOLF IV KAI ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ. ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΕΣ ΤΗΣ ΕΙΑΝΙ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟΙ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΟ ΦΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ Η VW THN ΔΙΝΕΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ LED ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΦΩΤΙΖΟΥΝ ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΟΝΣΟΛΑ ΠΟΛΥ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ.ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ PAZAROPOULO ME ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ 40Ε. ΤΑ P/N EINAI

3B7947105F 2EN

3B0972706

000979131A

ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΝΑ.

Η ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΑΛΛΑ ΕΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ

Τι ειπες τωρα ρε?

Μου φαινεται θα αρχισω να κατουριεμαι και εγω απο την χαρα μου! tongue.gif

Για polo 9N υπαρχουν?

Link to comment
Share on other sites

Τι μου κανετε τωρα θελω να δωσω το αμαξι μου που θα μου λειψει

κ διαβαζω αυτα τωρα κ το σκευτομαι..

Τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Αυτά του R32 δεν είναι βαμένα αλλά είναι φιλέτα μετάλλου.

Όταν τα πιάνεις νιώθεις την ψυχρότητα τους.

Τα είχα δει στην Golfara του φίλου μας Μαρίνου που είχαμε βρεθεί στην Λαμία πέρυσι το καλοκαίρι. (Γειά σου ρε Μαρίνο και η γκολφάρα σου!!!)

Εξού και η φώτο από το car του!!!

post-30-1104930504_thumb.jpg

Πιστεύω ότι είναι καλή η λύση του να τα βάψουμε, αλλά πρέπει να πάει σε φανοποιό για το βέλτιστο αποτέλεσμα. ¶ρα μπορεί και να πάει ακριβότερα...

Νομίζω ο ΜΑΚΝΤΑΚ έχει βάψει αλουμινένια κάποια σημεία στο Passat του!

GEIA SOU RE FILE MOU GRHGORH ME TO KOUKLI SOU KALES ORES PERASAME STHN LAMIA TI MOU THIMISES TORA NA SAI KALA GRHGORH

Link to comment
Share on other sites

Για φανταστείτε το... Μπλέ όργανα... Μπλέ οθόνη clima ...Μπλέ οθόνη RCD ...Μπλέ φωτισμένο ταμπλό από leds ...Κόκκινες λεπτομέρειες σε όργανα + ταμπλό + clima + RCD και ΚΟΚΚΙΝΟΙ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ!!! ...Βλέπετε το όραμά μου???

ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΨΩΝΗΣΑΑΑΑ ;)

Γρηγορη δεν την ψωνισες καθολου! tongue.gif Αυτο δεν ειναι οραμα αγορι μου! Ειναι οπτασια! Ο παραδεισος ι ιδιος!!!! love.gif;):)

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ ΑΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΦΩΤΙΣΜΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΚΟΠΤΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΜΕ FAX.

Φίλε ΜΙΚΕΜΑΤ μήπως έστειλες το φαξ? Αν δεν σου είναι δύσκολο μπορείς να το στείλεις με mail? Ή να το σκανάρεις και να το σηκώσεις εδώ! :blush:

Τι μου κανετε τωρα θελω να δωσω το αμαξι μου που θα μου λειψει

κ διαβαζω αυτα τωρα κ το σκευτομαι..

Τι να κανω?

Τί να κάνεις?

Απλά... κρατάς το 4άρι και του βάζεις 1,8Τ 180 αλογάτα και είσαι κύριος...

GEIA SOU RE FILE MOU GRHGORH  ME TO KOUKLI SOU  KALES ORES PERASAME STHN LAMIA  TI MOU THIMISES TORA  NA SAI KALA GRHGORH

Γειά σου φίλε Μαρίνο!!!

Όντως τρομερά είχαμε περάσει... :thumbsup: ¶ ρε να γύρναγε ο χρόνος πίσω... :blush:

Γρηγορη δεν την ψωνισες καθολου!  tongue.gif Αυτο δεν ειναι οραμα αγορι μου! Ειναι οπτασια! Ο παραδεισος ι ιδιος!!!!  love.gif  :)  :wub:

Αχ Βαχ αχ - ΕΡΩΤΑ ΜΟΥ ΑΓΙΑΤΡΕΥΤΕΕΕΕΕ... love.gifhearts.gif:heart::heart:hearts.giflove.gifhearts.gif:heart::heart:hearts.giflove.gif

Παιδιά τώρα είδα το post του mikemat για την πλαφονιέρα!!

Όλα τα λεφτά. love.gif  love.gif  love.gif

θα την βάλω το συντομότερο δυνατόν!! love.gif  love.gif  love.gif

Παίδιά πάμε για Group Buy... Όλοι έξω από τον Παζαρόπουλο... protest.gif ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΕΣ!!! ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΕΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ ΑΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΦΩΤΙΣΜΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΚΟΠΤΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΜΕ FAX.

Φίλε ΜΙΚΕΜΑΤ,

Ευχαριστώ για το φαξ. Δεν χρειάζεται να το σκανάρεις γιατί υπάρχει στο internet. Μου είπες ότι δεν ισχύει το link αλλά σε εμένα έπαιξε!? :)

Λοιπόν κοιτάχτε όλοι εδώ:

Οδηγίες Εγκατάστασης Πλαφονιέρας.

Επίσης ο τύπος έχει βάλει επιπλέον leds μέσα στην πλαφονιέρα που ανάβουν μπλέ όταν ανάβει τα φώτα (και δεν επιρρεάζει την λειτουργία της απλής λάμπας).

Κοιτάξτε και εδώ:

http://homepage.ntlworld.com/dgace/w8_light_leds.htm

blued3S.jpg

blued4S.jpg

blued2S.jpg

dark_1.jpg

Edited by Scorpio
Link to comment
Share on other sites

Φίλε SCORPIO καλό είναι να γνωρίζουν όλα τα παιδιά οτι πιθανότατα το χρώμα του καλωδιου που δίνει τα +12V απο τον διακόπτη των φωτων να μήν ισχύει (στο δικό μου δεν ίσχυε) και το βρήκα με δοκιμαστικό.Οι υπόλοιπες συνδέσεις τις πλαφονίερας σε εμένα έπαιξαν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ψιλοξενέρωσα με το θέμα, γιατί είχα ξεχάσει το βασικό:

Η πλαφονιέρα μου έχει και τον περιστροφικό διακόπτη της ηλιοροφής.

Οπότε θα πρέπει να βρω την αντίστοιχη από το Passat W8... :huh:

Link to comment
Share on other sites

ε και τι σκας...αν το θες,το παραγγελνεις και σε δυο βδομαδουλες max,ειναι εδω αν ερθει δλδ απο Γερμανια... :baby:

Αλλιως πολυ πιο γρηγορα... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Απλά μπορεί το Passat W8 να έχει διαφορετικούς διακόπτες για την ηλιοροφή και να μην κάνει η αντίστοιχη πλαφονιέρα στο δικό μου... :cry::cry::cry:

Δευτέρα πρωί πάω Παζαρόπουλο...

Ελπίζω να μου κάνει γιατί αλλιώς :cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Γρηγορηηηηηηηηηη μην αναβεις φωτιες ρεεεεεε! Πωπω με βλεπω Δευτερα να τρεχω για πλαφονιερα!

Απλά μπορεί το Passat W8 να έχει διαφορετικούς διακόπτες για την ηλιοροφή και να μην κάνει η αντίστοιχη πλαφονιέρα στο δικό μου... :)  :(  :D 

Δευτέρα πρωί πάω Παζαρόπουλο...

Ελπίζω να μου κάνει γιατί αλλιώς :D  :D  :D

Τί έγινε ρε παιδιά?

Μήπως πήγατε Παζαρόπουλο? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.