Jump to content
George Dimitriadis

George Dimitriadis-Τα Ibiza Χωρανε Εδω?

Recommended Posts

για βραδυ μιλαμε σε μερος που διπλα εχει ποταμι και εχει δροσια.. μην αγχωνεσαι ξερουμε τι κανουμε...

και περιπου στη μεση της ευθειας εχει μαι γεφυρα να υποθεσω? upyours.gif

:(:o

Link to comment
Share on other sites

μπα οχι απο ορεστιαδα ειμαι και εκει ετυχε να περναω ενα βραδυ με τελικες και ηταν κατι πιτσιρικαδες με παπια και χειροκροτουσαν! :(:o

Link to comment
Share on other sites

ναι εξατμιση απο μπροστα μεχρι πισω 60αρα.. η δυναμομετρηση εγινε σε δυναμομετρο εδω αγγλια αρα δεν παιζει θεμα να ειναι πειραγμενο το δυναμομετρο.. απο καμπυλες πως παμε????

Link to comment
Share on other sites

αν μπορεσω να βαλω και το δικο μου το χαρτι απο τη δυναμομετρηση καλα θα ειναι...

εγω με μαμα εισαγωγη,μαμα dp,63αρα εξατμιση απο καταλυτη και πισω εβγαλα 175,8 corrected power,176,9 engine power,

παντως δε μ αρεσε η καμπυλη η τελευταια

Edited by golfakias1983
Link to comment
Share on other sites

η δικια μου η η δικια σου καμπυλη δεν σου αρεσε?? παντως θελει προγραμμα οπωσδηποτε.. ααα και δεν φοραω την μαμα n75.. αλλα δεν θυμαμαι πια φοαρω.. ισως αυτο να φταιει.. αλλα απο την αλλη με αυητ που φοραω τωρα μου κραταει την δυμανη μεχρι ψηλα ενω με την δικια του ξεφουσκωνει ψηλα...

Link to comment
Share on other sites

η δικια μου η η δικια σου καμπυλη δεν σου αρεσε?? παντως θελει προγραμμα οπωσδηποτε.. ααα και δεν φοραω την μαμα n75.. αλλα δεν θυμαμαι πια φοαρω.. ισως αυτο να φταιει.. αλλα απο την αλλη με αυητ που φοραω τωρα μου κραταει την δυμανη μεχρι ψηλα ενω με την δικια του ξεφουσκωνει ψηλα...

η δικια σου καμπυλη...καλα εννοειται οτι θελει προγραμμα!!!φαινεται...κι εμενα θελει ;):huh:

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να κλειδώσω πλέον το τόπικ μιας και είναι ολοκληρωμένη παρουσίαση;

Όπως έχουμε κάνει και σε όλα τα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.