Jump to content
theos_larissa

Καλύμματα για Golf V

Recommended Posts

θα ήθελα να μου προτείνετε καλύμματα για γκολφ 5 κ χρώμα για ασημι αυτοκινητο που εχω εγώ.τι είδους καλύμματα ταιριάζουν κ αξίζουν τα λεφτά τους (γιατί πολλά έχουν δει τα ματια μου)? :baby::D:):D

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο χρωμα θα ηταν το μαυρο.Κλασικο και διακριτικο.

Μονο κατα την γνωμη μου,ψαξε να βρεις καλλυματα που δεν γραφουν τιποτα απανω.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε το καλύτερο κάλυμμα το βρήκα στην autoplus αλλά δεν το πήρα λόγω τιμής.

Έκανε 72Ε. Πήγαινε δες το.

Είναι το μόνο που ταιριάζει απόλυτα. Μόνο για το golf v sportline με τα μπάκετ.

Και το μόνο που πλένεται στο πλυντήριο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, βάζοντας καλύμματα, πώς θα δουλέψουν οι αερόσακοι των καθισμάτων; Κι εγώ θέλω να βάλω στο IV που έχω, γιατί έχει μαύρα καθίσματα που είναι γεμάτα χνούδια (που ΔΕΝ φεύγουν), και έχουν αρχίσει να γίνονται γκρί.... Στην Καρέντα μου είπαν να μην βάλω καλύμματα γιατί θα υπάρξει πρόβλημα με τα airbags των καθισμάτων.

Link to comment
Share on other sites

το καλυμα δεν ειναι και κανενα φοβερο εμποδιο για τον αεροσακο (εδω διαπερναει σκληρα πλαστικα και ανθεκτικα υφασματα.) αλλα αυτοι θα ξερουν καλυτερα. :) αλλα και παλι τοσα αμαξια εχουν καλυματα, αν υπηρχε προβλημα δε θα το ειχαμε μαθει?

Link to comment
Share on other sites

Και στη Βουλιαγμένης, στο μεγάλο κατάστημα που πουλάει αξεσουάρ αυτοκινήτου, μου είπε ο υπάλληλος που με εξυπηρέτησε οτι τα καλυμματα είναι για αυτοκίνητα ΧΩΡΙΣ αερόσακους καθισμάτων. Τι να πώ, δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Λόγω του οτι το πήρα μτχ. ο πρωκατοχος του είχε βάλει καληματα απο την vw βεβαια είναι λιγο πιο ακριβα απο τα αλλα του εμποριου αλλα τεριαζουν απολυτα!!! εχουν σκισημο στην ακρη για τον πλαινο αεροσακο και πισω είναι διαιρουμενα όπωσ ακριβως τα καθησματα!!!!!

για κοιταχτε για τιμές στα εξτρα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκέφτομαι να βάλω πλατοκαθίσματα (για να ανοίγουν οι αερόσακοι) αλλά έχουν κάποιο μειονέκτημα και τα αποφεύγετε; Νομίζω πως το βιβλιαράκι του Golf-5 αναφέρει μέσα τη χρήση μόνο πλατοκαθισμάτων.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Πηγαίντε απέναντι από το φτιάχτο μόνος σου στην Πρωτοπαπαδάκη στο Γαλάτσι, ο τύπος θα σας πάρει μέτρα και θα σας κάνει γαμώ τα καλύμματα, σε ό,τι ύφασμα θέλετε και με ότι κόλπο θέλετε, είναι πολύ καλός, Car-Pan νομίζω λέγεται.

Link to comment
Share on other sites

re paidia gia na baleis sto piso kathisma kalima pos to bgazeis to kathisma sto Golf V? enoo to komati pou mpenei sto kathisma kai ohi sti plati.

efharisto prokatavolika kai signomi gia ta greeklish.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα έβαλα στην AUTOPLUS εφαρρμόζουν τέλεια και δεν μου πείραξαν καθόλου το κάθισμα. Πως ακριβως τα έβαλαν δεν ξέρω. Το sportline έχεις νομίζω και εσυ ε?

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εαν θελετε καληματα υπαρχει βιοτεχνεια στα κατω πατησια αχαρνων και βικελα μετα το σουπερ μαρκετ επι της βικελα !!! ειναι και ο πρωτος !!!! το παιδι κανει γαμω τις δουλειες και εχει και wvκαι ξερει καλα τηλ 2108311738

Edited by panzaxa
Link to comment
Share on other sites

Εγω τα έβαλα στην AUTOPLUS εφαρρμόζουν τέλεια και δεν μου πείραξαν καθόλου το κάθισμα. Πως ακριβως τα έβαλαν δεν ξέρω. Το sportline έχεις νομίζω και εσυ ε?

oxi to trendline exo. kai eimai sti Rodo pou den yparxoun katastimata san to AUTOPLUS ktl les kai einai kamia vrahonisida

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.