Jump to content
Guest super sayian

Meeting @ ΝΑΙ Cafe

Recommended Posts

Guest super sayian

Το καλοκαίρι πλησιάζει απειλητικά γρήγορα και γι αυτό είπαμε να δούμε λίγο θάλασσα και κότερα!

Σας περιμένουμε όλους αυτή την Κυριακή στο ΝΑΙ cafe (δίπλα από το Olympico σχεδον) στο Φάληρο

Γράψτε για συμμετοχή το όνομά σας και τον αριθμό των ατόμων που θα έρθουν μαζί σας για την καλύτερη εξυπηρέτηση όλων.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ:

  1. doumasj
  2. ΨΗΛΟΣ
  3. Thanos_MC + nikos g60
  4. skaraviaios
  5. Metal Drummer
  6. VW Addicted
  7. baios (?)
  8. Bassakos VR6

Edited by doggy
Link to comment
Share on other sites

Μετά από απουσία λόγω διαφόρων προβλημάτων και συγκυριών, ναι μπορώ να δώσω το παρόν με το......κότερο μου........Πράσινο κρουαζερόπλοιο....

μπορεί και να μην είμαι εκεί....θα ειδοποιήσω εγκαίρως....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

AN OLA PANE KALA EIMAI MESA 1OOO TA 100!!!!!!!!!!!!!!!! rocket.gifrocket.gif

Edited by ΨΗΛΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Λειπει ο Μαρτης απο την Σαρακοστη ???? Τι ??? Ιουνιο εχουμε ??? Καλα θα ρθω τοτες..... tongue.giftongue.gif

+1 Νικος g60

Metal Drummer αν ερθεις ριξε + tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

na rwtiso? mpirazi pou 8elo na er8o ala den kserw ama 8a mporesw? kai an mporesw na er8o? 8a pezei kana prwblima?

poles erwtisis kanw eee?

Τι προβλημα να παιζει ? Ελα μια παρεα ειμαστε! :D Συζηταμε λεμε και καμια βλακια να περασει η ωρα tongue.gif

Κ γω στην αρχη δεν ηξερα κανεναν αλλα μετα τα γνωρισα τα παιδια.

Σορρυ για το off topic.... Συμμετοχες pls.

Edited by Thanos_mc
Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να ερθω! :)

Θα 'ρθεις ...... B) Εσενα θελουμε..... ΟΕΟ :lol:

Edited by Thanos_mc
Link to comment
Share on other sites

Ωραια και σημερα αν και δεν ειχαμε μεγαλη προσελευση.....

Ειπαμε τα αστεια μας .... συζητησαμε .... ηπιαμε το καφεδακι μας με θεα το κοτερο μου tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

και οσοι δεν ηρθατε χασατε :D:o:lol:

Οσους ξερω και γνωρισα ηταν :

Bassakos VR6

Metal Drummer

vw addicted

Afterdark

Doumasj

Polo 1.6T

Μιλατε οι αλλοι για δεν τους θυμαμαι ολους...

Link to comment
Share on other sites

και οσοι δεν ηρθατε χασατε :lol::lol::lol:

Τι ακριβως χασαμε????????? :D

Εμεις παλι,αρκετοι μπορω να πω απο τα μελοι μας καναμε συναντηση

σε παραλια τις Χαλκιδας!!! :lol:

Για καφε εντος Αττικης παμε συνεχεια κ πιστευω ειναι αρκετα βαρετα να καθεσε στην αθηνα με τετοιο καιρο!!! :o

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς γι αυτό το λόγο κι εγώ με άλλο μέλος βρέθηκα σε άλλη παραλία για μπάνιο,

έμ τί να κάνω;

Πέρυσι τέτοιο καιρό μαζευόμασταν στον κάλαμο κι εκεί να δείτε τί γινότανε καί απο χαβαλέ καί απο συμμετοχές....

Φέτος τίποτα.... ούτε μία παραλία δέν κανονίστηκε..... thumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς γι αυτό το λόγο κι εγώ με άλλο μέλος βρέθηκα σε άλλη παραλία για μπάνιο,

έμ τί να κάνω;

Πέρυσι τέτοιο καιρό μαζευόμασταν στον κάλαμο κι εκεί να δείτε τί γινότανε καί απο χαβαλέ καί απο συμμετοχές....

Φέτος τίποτα.... ούτε μία παραλία δέν κανονίστηκε..... thumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gif

Πεστα ρε Γιωργο....

Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι τέτοιο καιρό μαζευόμασταν στον κάλαμο κι εκεί να δείτε τί γινότανε καί απο χαβαλέ καί απο συμμετοχές....

Φέτος τίποτα.... ούτε μία παραλία δέν κανονίστηκε..... thumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gif

κολπο ειναι ρε,μην ψαρωνεις!οι mods περιμενουν να τελειωσω την εξεταστικη για να ερθω κι εγω! -_-

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως χασαμε????????? :mellow:

Εμεις παλι,αρκετοι μπορω να πω απο τα μελοι μας καναμε συναντηση

σε παραλια τις Χαλκιδας!!! B)

Για καφε εντος Αττικης παμε συνεχεια κ πιστευω ειναι αρκετα βαρετα να καθεσε στην αθηνα με τετοιο καιρο!!! :(

Δεν το ξεραμε. Τουλαχιστον εγω. Και πιστεψε με ..... μετα απο ολη την εβδομαδα στην Αθηνα κανεις δεν θελει να μενει εκει το Σαβ/κο.

Ακριβώς γι αυτό το λόγο κι εγώ με άλλο μέλος βρέθηκα σε άλλη παραλία για μπάνιο,

έμ τί να κάνω;

Πέρυσι τέτοιο καιρό μαζευόμασταν στον κάλαμο κι εκεί να δείτε τί γινότανε καί απο χαβαλέ καί απο συμμετοχές....

Φέτος τίποτα.... ούτε μία παραλία δέν κανονίστηκε..... thumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gif

Καλα παιδια ηρεμηστε. Ξερετε πως δεν οργανωνω εγω τα meetings και αν ηξερα οτι παιζει να συναντηθουν μερικα μελη στη θαλασσα με αυτον τον καιρο θα ερχομουν στην θαλασσα. Απλα δεν μιλησε κανεις..... μα κανεις...... Θα μπορουσε καποιος να το προτεινει πιο νωρις και να γινοταν πανικος οπως λετε. Εφοσον ομως δεν υπηρχε σχετικη συναντηση αλλου και εφοσον οσοι μειναν στην Αθηνα δεν ειχαν τπτ αλλο (αφου δεν τους προταθηκε κατι αλλο) μαζευτηκαμε και τα ειπαμε εκει. Αν αυτα τα 10 ατομα που μαζευτηκαμε ερχομασταν παραλια νομιζω πως θα ηταν τελεια και για εσας και για εμας............ αλλα .........

Edited by Thanos_mc
Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοοοοον άκουσα κάτι για Κάλαμο?? B)

¶παντες τρελαμένοι με θάλασσα... δηλώνω το εξής... εχθές όντως απείχα από την συνάντησή μας γιατί ήμουν Κάλαμο για να δω τι θα γίνει φέτος... που κατέλληξα;;; Να κατεβάσουν έναν πιτσιρικά που έπαιζε και να "βαράω" μέχρι τις 9 παρά το βράδυ !!!

Οπότε το επόμενο Σ/Κ θα βρίσκομαι εκεί και θα τινάξουμε τον Κάλαμο στον αέρα :mellow:

Όσοι πιστοί προσέλθετε... και για να μη "spamάρουμε" το τόπικ αυτό που έχει να κάνει με την συνάντηση.

Πάω να ανοίξω άλλο στο τόπικ της "Διασκέδασης".

Τώρα το ότι δε κανονίστηκε κάτι για θάλασσα για αυτό το Σ/Κ ήταν ακριβώς επειδή θέλαμε να έχουμε και μια "τελευταία" εντός Αθηνών προτού αρχίσουμε τις εξορμήσεις στη θάλασσα!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοοοοον άκουσα κάτι για Κάλαμο?? ;)

¶παντες τρελαμένοι με θάλασσα... δηλώνω το εξής... εχθές όντως απείχα από την συνάντησή μας γιατί ήμουν Κάλαμο για να δω τι θα γίνει φέτος... που κατέλληξα;;; Να κατεβάσουν έναν πιτσιρικά που έπαιζε και να "βαράω" μέχρι τις 9 παρά το βράδυ !!!

Οπότε το επόμενο Σ/Κ θα βρίσκομαι εκεί και θα τινάξουμε τον Κάλαμο στον αέρα :D

Όσοι πιστοί προσέλθετε... και για να μη "spamάρουμε" το τόπικ αυτό που έχει να κάνει με την συνάντηση.

Πάω να ανοίξω άλλο στο τόπικ της "Διασκέδασης".

Τώρα το ότι δε κανονίστηκε κάτι για θάλασσα για αυτό το Σ/Κ ήταν ακριβώς επειδή θέλαμε να έχουμε και μια "τελευταία" εντός Αθηνών προτού αρχίσουμε τις εξορμήσεις στη θάλασσα!!! :)

Κωστα δεν πειραζει που δεν ηρθες στο ΝΑΙ απλα θελω να πω στα παιδια οτι δεν ειχαμε αλλου συναντηση. Και ο σκοπος της συναντησης ειναι να μαζευτουμε για την παρεα και οχι για το μερος. Αμα ειναι περνω και γω την παρεα μου και αραζω στην θαλασσα. Αλλα επειδη υπηρχε σχετικη συναντηση κανονισαμε οσοι κανονισαμε να παμε να τα πουμε.

Ωραιος ! Αυτο ειναι το σωστο. Παμε καλαμο.... παμε ολοι μαζι.... και οργανωμενα!!

Αντε να τα σπασουμε !!!!!!!!

Ολα τα λεω φιλικα παντα ετσι..... Αν ειναι να υπαρχουν παρεξηγησεις δεν τα λεω καν. Μια παρεα ειμαστε.

Link to comment
Share on other sites

no worries δεν ειμαι τύπος που παρεξηγώ έτσι εύκολα :D

¶ντε το Σ/Κ όλοι Κάλαμοοοοοοοο :)

Δε χρειάζεται καν να σηκώσουμε τόπικ, "Ανεπίσημη" συνάντηση θα είναι ;)

Link to comment
Share on other sites

πάντως εγώ πήγα εκεί με το κότερο μου......και ήταν ΤΕΛΕΙΑ....Α ρε σκύλα.....Μεγάλες δόξες...

Ωραία ήτανε.....Χαλαρά......Αυτά είναι.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.