Jump to content
Afterdark

ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ Moustakeas Bros Team..

Recommended Posts

Εντάξει polotsik μην θες εσύ θα χάσεις. Παιδία την Παρασκευή που θα πάω για πλύσιμο το μωρό μου θα πάω και γλυκό. Για όσους θέλουν meeting point το μαγαζί του Μουστακέα. Και όποιος προλάβει το…..γλυκό είδε.

Link to comment
Share on other sites

Storm φτανει ποια με τα γλυκα. Τεσπα πρωτα θα φας εσυ και μετα εμεις... μουχαχαχαχα...

Το polaki ειχε σκουλαμανδρι αφρικανικο μεσα δυο βδομαδες το ειχα απλυτο μιλαμε.... Οπως βλεπετε αστραψε :lol: .

Link to comment
Share on other sites

να και το BADάμαξο πλυμμένο στην καφετέρια εεέ στο πλυντήριο του Γιαννη ηθελα να πω...... tongue.gif

badgo2.th.jpg

baaaadvq9.th.jpg

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

να και το BADάμαξο πλυμμένο στην καφετέρια εεέ στο πλυντήριο του Γιαννη ηθελα να πω...... tongue.gif

badgo2.th.jpg

baaaadvq9.th.jpg

φιλε θαναση καλα ειπες καφετιερα ειναι.σουβλακια βλεπω καφεδες γλυκα.για το πως πλενει κανενας δεν ειπε

Link to comment
Share on other sites

φιλε θαναση καλα ειπες καφετιερα ειναι.σουβλακια βλεπω καφεδες γλυκα.για το πως πλενει κανενας δεν ειπε

πες τα φιλε μου γιαννη......ολοι το μυαλο στην μασα :lol::lol::lol::blink:

Link to comment
Share on other sites

κανει διακρισεις.αν δεν φορας φουστα και να του κανεις γλυκιες ασε μην πας καθολου :blink:

Link to comment
Share on other sites

κανει διακρισεις.αν δεν φορας φουστα και να του κανεις γλυκιες ασε μην πας καθολου :blink:

upyours.gifupyours.gif δεν φταιει κανενας αλλος....εγω που δεν βαω φωτο σου...... knife.gif

Link to comment
Share on other sites

upyours.gifupyours.gif δεν φταιει κανενας αλλος....εγω που δεν βαω φωτο σου...... knife.gif

οχι ολλα μια χαρα.ωραια σουβλακια ωραιο καφε.συγνωμη τι μαγαζι εχεις? smurf2.jpg

Link to comment
Share on other sites

οχι ολλα μια χαρα.ωραια σουβλακια ωραιο καφε.συγνωμη τι μαγαζι εχεις? smurf2.jpg

καφε μπαρ ρεστοραν δωρεαν πρκαρισμα και πλυσιμο

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

καφε μπαρ ρεστοραν δωρεαν πρκαρισμα και πλυσιμο

και ολα αυτα μονο με 8 ευρω..... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα φερω τη γκολφω λιαν συντομως για λουσιμο γιαννακο......

ως τοτε...ετοιμασε μετριο με γαλα,,,,,,,,,,,με 2-3 παξιμαδακια,,,,,,,,3-4,,,,,,,και κανα κουλουρακι,,,,,,,,,δεν θα λεγα οχι και σε κρουασανακια,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :whistling::o:lol::D

Link to comment
Share on other sites

Θα φερω τη γκολφω λιαν συντομως για λουσιμο γιαννακο......

ως τοτε...ετοιμασε μετριο με γαλα,,,,,,,,,,,με 2-3 παξιμαδακια,,,,,,,,3-4,,,,,,,και κανα κουλουρακι,,,,,,,,,δεν θα λεγα οχι και σε κρουασανακια,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :whistling::o:lol::D

ελα να βγαλουμε και φωτο....

Link to comment
Share on other sites

αγαπητοι συμφορουμιτες θα θελα σε αυτο το τοπικ να ποσταρετε οταν εχετε καποια παρατηρηση

θετικη-αρνητκη για τις υπηρεσιες μας....τα ποστ γυρω απο σουβλακια,καφεδες και κομμωτηρια θα

θεωρηθουν off topic.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μάλλον η καλή μου πρόθεση να φέρω γλυκά δεν άρεσε σε μερικούς(ξύδι Κωστάκη lick.gif ) οκ δεν θα φέρω. Αλλά εγώ ήμουν η πρώτη που είπα ότι ο Μουστακέας κάνει άψογο πλύσιμο(και φτιάχνει και καλό καφέ). Οκ? ¶ντε μην τα πάρω στο κρανίο rocket.gif . Και δεν είπα να φέρω γλυκά γιατί σκέφτομαι τη μάσα. Απλά ο ένας φέρνει καφέ ο άλλος σουβλάκια ο άλλος κουλουράκια ε κάτι διαφορετικό πρέπει να φέρω και εγώ. Αλλά ΔΕΝ ΘΑ ΦΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ.

Edited by Storm
Link to comment
Share on other sites

βρε τι προκαλεσα παλι ο ατιμος!!!!!!!γιαννη ελπιζω να το ξεπερασεις καποια στιγμη...

Link to comment
Share on other sites

βρε τι προκαλεσα παλι ο ατιμος!!!!!!!γιαννη ελπιζω να το ξεπερασεις καποια στιγμη...

:):lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα επισκευτικα κ γω τον γιαννη,,,,αψογο πλυσιμο,,,προσεκτικος,,,,και μην ξεχναμε την τιμη,,,,,,,8 ευρουλακια

ετιμη η γκολφω για την νυχτερινη εξορμηση πεμπτης.........

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα θαναση.....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα επισκευτικα κ γω τον γιαννη,,,,αψογο πλυσιμο,,,προσεκτικος,,,,και μην ξεχναμε την τιμη,,,,,,,8 ευρουλακια

ετιμη η γκολφω για την νυχτερινη εξορμηση πεμπτης.........

μην μας το χαλας τωρα ειπαμε 8 ο καφες 10 τα σουβλακια και δωρεαν το πλυσιμο και η παρεα που θα βρεις εκει tongue.gif:D:lol::lol::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μην μας το χαλας τωρα ειπαμε 8 ο καφες 10 τα σουβλακια και δωρεαν το πλυσιμο και η παρεα που θα βρεις εκει tongue.gif:D:lol::lol::rolleyes:

Νικο παρακαλω οχι off topic!!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα με τον πουπσι

θελουμε φωτο.... tongue.giftongue.giftongue.gif

post-5981-1197051528_thumb.jpg

post-5981-1197051541_thumb.jpg

post-5981-1197051550_thumb.jpg

post-5981-1197051558_thumb.jpg

post-5981-1197051567_thumb.jpg

post-5981-1197051574_thumb.jpg

post-5981-1197051582_thumb.jpg

post-5981-1197051595_thumb.jpg

post-5981-1197051604_thumb.jpg

post-5981-1197051637_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε B)tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif το καταλαβα και εγω και το διορθωσα ....χαχαχαχα τωρα δεν ειναι ιδιες!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.