Jump to content
simos

Κ.Τ.Ε.Ο.

Recommended Posts

Εγω μαγκες εχω φιλαρακι στο κτεο και οπως καταλαβατε θα περασω ετσι γιατι αν δεν ειχα θα ειχα προβληματα ετσι τουμπανο οπως ειμαι!

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
Μάγκες με λίγο ψάξιμο το βρήκα όποιος έχει την ίδια απορία με μένα ας μπει σε αυτό

το link,έχει τηλέφωνα και ημερομηνίες..

http://www.4troxoi.gr/index.php?cat_id=198&page_id=3099

Μπράβο βρε Νίκο γιατί μου φαίνεται είναι και εμένα ο καιρός μου όπου να νε.....

Εγω μαγκες εχω φιλαρακι στο κτεο και οπως καταλαβατε θα περασω ετσι γιατι αν δεν ειχα θα ειχα προβληματα ετσι τουμπανο οπως ειμαι!

Βίσματαααα.................!!!!!!!!!!!!!!! new_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα το φιλαρακι και μου ειπε οτι μεχρι να περασω θα εχει βγαλει ο ηλιος κερατα!!!χαχαχα!Κατερινακι τι να κανεις τα εχουμε εμεις οι πλουσιοι αυτα τα κονε χαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα το φιλαρακι και μου ειπε οτι μεχρι να περασω θα εχει βγαλει ο ηλιος κερατα!!!χαχαχα!Κατερινακι τι να κανεις τα εχουμε εμεις οι πλουσιοι αυτα τα κονε χαχαχα!!!

ουστ tongue.gif

εγω πληρωσα μια φορα κληση για ΚΤΕΟ δεν θελω να ξαναπληρωσω.Ξερετε τι παιζει με τις Θεσσαλονικιωτικες πινακιδες εδω?

Link to comment
Share on other sites

εγω πληρωσα μια φορα κληση για ΚΤΕΟ δεν θελω να ξαναπληρωσω.

Κάπου ¤ 185 δεν είναι η κλήση??? Εγω είχα φάει αλλά το πέρασα εκ των υστέρων και πήγα στο δικαστήριο έδειξα το χαρτί και αθωώθηκα

Link to comment
Share on other sites

ουστ tongue.gif

εγω πληρωσα μια φορα κληση για ΚΤΕΟ δεν θελω να ξαναπληρωσω.Ξερετε τι παιζει με τις Θεσσαλονικιωτικες πινακιδες εδω?

Τι εννοεις τι παιζει με τις πινακιδες??Περνας κανονικα ΚΤΕΟ στην Θεσσαλονικη αν δεν κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις τι παιζει με τις πινακιδες??Περνας κανονικα ΚΤΕΟ στην Θεσσαλονικη αν δεν κανω λαθος.

Αν κατάλαβα καλά εννοεί οτι πιθανολογούν οτι είναι απο την Θεσσαλονίκη και τον σταματάνε για να τον γράψουν

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε παιδια ρωταω αν θα πρεπει να περιμενω κι εγω τη σειρα μου συμφωνα με τη ροη του ΚΤΕΟ (αν καταλαβα καλα πανε αλφαβητικα και αναλογα το πρωτο γραμμα στην πινακιδα σου περνας right?),η επειδη το αυτοκινητο ειναι απο Θεσσαλονικη αλλα κυκλοφορει Αθηνα, περναει με ραντεβου ξεχωριστα απο τα υπολοιπα.

Σπυρο εγω ειχα πληρωσει 183.50Ε για παραβιαση των νομων 86 & 81 (ΚΤΕΟ και φιμε).Ειναι 150 το ΚΤΕΟ και τα υπολοιπα τα φιμε

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε παιδια ρωταω αν θα πρεπει να περιμενω κι εγω τη σειρα μου συμφωνα με τη ροη του ΚΤΕΟ (αν καταλαβα καλα πανε αλφαβητικα και αναλογα το πρωτο γραμμα στην πινακιδα σου περνας right?),η επειδη το αυτοκινητο ειναι απο Θεσσαλονικη αλλα κυκλοφορει Αθηνα, περναει με ραντεβου ξεχωριστα απο τα υπολοιπα.

Το ΚΤΕΟ πάει ανάλογα με τον συγκοινωνιακό φορέα που ανήκεις. Εγω έχω Αθηναϊκες πινακίδες αλλά το αυτοκίνητο υπάγεται στην διευθυνση συγκοινωνιών Μεσσηνίας οπότε περνάω ΚΤΕΟ για 1η φορά στα 4 χρόνια και μετά κάθε 2 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
Ρωτησα το φιλαρακι και μου ειπε οτι μεχρι να περασω θα εχει βγαλει ο ηλιος κερατα!!!χαχαχα!Κατερινακι τι να κανεις τα εχουμε εμεις οι πλουσιοι αυτα τα κονε χαχαχα!!!

O HΛΙΟΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΤΕ ΚΕΡΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!

:thumbsup::Dfire.gifknife.gifnew_killpc.gifnew_killother.gif

Link to comment
Share on other sites

Το ΚΤΕΟ πάει ανάλογα με τον συγκοινωνιακό φορέα που ανήκεις. Εγω έχω Αθηναϊκες πινακίδες αλλά το αυτοκίνητο υπάγεται στην διευθυνση συγκοινωνιών Μεσσηνίας οπότε περνάω ΚΤΕΟ για 1η φορά στα 4 χρόνια και μετά κάθε 2 χρόνια.

Χμμμμμ.....Με βλεπω για ταξιδακι προς τα βορεια....

We'll see

Link to comment
Share on other sites

O HΛΙΟΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΤΕ ΚΕΡΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!

:D:Dfire.gifknife.gifnew_killpc.gifnew_killother.gif

Nαι το ξερω οτι δεν βγαζει αλλα εννοουσε οτι αργω να περασω ακομα!
Link to comment
Share on other sites

Guest evans

Παιδιά συνιστώ ανεπιφύλαχτα τα ΙΔ.ΚΤΕΟ.Πήγα το σάββατο,με προγραμματισμένο ραντεβού,δεν είχε και πολλά άλλα,τελείωσα και πιο γρήγορα,ούτε ταλαιπωρία ούτε τίποτα.

Οι άνθρωποι κοιτάνε την ουσία και όχι πως θα τα πάρουν.

Ούτε κουβέντα μου έκαναν για τα φιμέ,ούτε για την εξάτμιση από θέμα θορύβου.

44 ευρώ, ψακάστε,σκουπίστε,τελείωσατε.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το σπάς το αμάξι ρέ

- Γιατί έχει αθηναϊκές πινακίδες !

χαχαχαχα

Το ΚΤΕΟ πάει ανάλογα με τον συγκοινωνιακό φορέα που ανήκεις. Εγω έχω Αθηναϊκες πινακίδες αλλά το αυτοκίνητο υπάγεται στην διευθυνση συγκοινωνιών Μεσσηνίας οπότε περνάω ΚΤΕΟ για 1η φορά στα 4 χρόνια και μετά κάθε 2 χρόνια.

Δεν μας λές όμως και σε ποιό πήγες !

Παιδιά συνιστώ ανεπιφύλαχτα τα ΙΔ.ΚΤΕΟ.Πήγα το σάββατο,με προγραμματισμένο ραντεβού,δεν είχε και πολλά άλλα,τελείωσα και πιο γρήγορα,ούτε ταλαιπωρία ούτε τίποτα.

Οι άνθρωποι κοιτάνε την ουσία και όχι πως θα τα πάρουν.

Ούτε κουβέντα μου έκαναν για τα φιμέ,ούτε για την εξάτμιση από θέμα θορύβου.

44 ευρώ, ψακάστε,σκουπίστε,τελείωσατε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας λές όμως και σε ποιό πήγες !

Δεν το πήγα μιας και δεν έχω συμπληρώσει ακόμα 4 χρόνια. Θα το πάω στην Καλαμάτα είτε στο Ιδιωτικό είτε στο Δημόσιο. Σε όποιο και να το πάω έχω γνωστό

Link to comment
Share on other sites

mages ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΦΑΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΚΟΨΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΦΙΜΕ Κ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΑΛ@Κ@.....KTEO MΑΝΔΡΑΣ

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΞΥΛΩΣΕΤΑ Κ ΕΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!!!!!!!!!!

ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝ Κ [BAD BOY]ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΑΚΡΗ Κ ΜΕ50e Κ ΚΑΘΑΡΙΖΩ!!!

ΒΕΝΤΟΥΖΑ!!!!!!!!! ΑΡΕ ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΙΖΕΣ ΣΟΥ

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

mages ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΦΑΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΚΟΨΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΦΙΜΕ Κ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΑΛ@Κ@.....KTEO MΑΝΔΡΑΣ

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΞΥΛΩΣΕΤΑ Κ ΕΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!!!!!!!!!!

ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝ Κ [BAD BOY]ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΑΚΡΗ Κ ΜΕ50e Κ ΚΑΘΑΡΙΖΩ!!!

ΒΕΝΤΟΥΖΑ!!!!!!!!! ΑΡΕ ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΙΖΕΣ ΣΟΥ

το παρακράτος όμως που το βρίζεις, εσύ το συντηρείς. Ας μην έβαζες φιμέ ή τουλάχιστον όχι τόσο σκούρο.

Link to comment
Share on other sites

το παρακράτος όμως που το βρίζεις, εσύ το συντηρείς. Ας μην έβαζες φιμέ ή τουλάχιστον όχι τόσο σκούρο.

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ, ΟΤΙ ΣΤΑΔΙΟ Κ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΦΙΜΕ ΣΕ ΕΚΟΒΕ.

ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΣΤΑΡΛΕΤ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΜΕ ΤΟΝ ΕΚΟΨΕ,ΣΗΜΕΡΑ Κ

ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.Κ ΟΣΟΙ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΜΕ ΦΙΜΕ.

ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ 50 ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.

Ο ΑΛΛΟΣ ΟΥΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ Δ ΕΚΑΝΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΠΟΥ ΝΑ; Τ ΕΛΕΓΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΑΔΩΜΑ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.