Jump to content
Peryrho

Φώτα Angel Eyes για 9Ν

Recommended Posts

Μόνο μεταχειρισμένα, και πολύ σπάνια. Τέλος πάντων, το γερμανικό ebay είναι 'the nuts' για VW ανταλλακτικά, καινούρια και μεταχειρισμένα.

Το πρόβλημα στην Ελλάδα είναι ότι δεν υπάρχει 'main distributors' για τίποτα, όλα είναι 'imported'.

pelaths2resize3nk.th.jpg pelaths3tzampataleftaaaaaaaaaa.th.jpg

Δεν με κατάλαβες:

FK Angel Eyes 201€ με μεταφορικά

8000Κ xenon kit 250€

Σύνολο 450€!

Όλα από ebay

Μπράβο ρε! Sorry, έχεις δίκιο, δεν κατάλαβα καλά. Προσπαθώ!! :D

Μιλάω μια χαρά, αλλά έχω ακόμα δυσκολίες να διαβάζω και να γράφω. :D

Edited by PoLaKiaS
Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Μόνο μεταχειρισμένα, και πολύ σπάνια. Τέλος πάντων, το γερμανικό ebay είναι 'the nuts' για VW ανταλλακτικά, καινούρια και μεταχειρισμένα.

Το πρόβλημα στην Ελλάδα είναι ότι δεν υπάρχει 'main distributors' για τίποτα, όλα είναι 'imported'.

Θα σε διαψεύσω. Εισαγωγέας υπάρχει όπως και resellers. Έχουν κοντά στα 400 € στον Μπίθα

Πάρτε και μια φωτό με τα μούτρα μου την ώρα που τα περνάω. Τρελό τσιμπ*ύκι...

pelatis1resize4tk.th.jpg

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα Κώστα :) Μόλις χθες μου πέρασε κι εμένα ο ηλεκτρολόγος τα φώτα ομίχλης και το νέο διακόπτη φώτων που πήρα (μεταχειρισμένα) απο το βρετανικό eBay. Σιγά μην τα 'παιρνα από την αντιπροσωπεία να θέλω τα διπλά και βάλε λεφτά tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Ευχαριστώ παιδιά για τα καλά σας λόγια. Δεν είναι και τίποτα δύσκολο. Το κόλπο είναι να έχεις χώρο, χρόνο και μεράκι. Χώρο και μεράκι έχω, ε χρόνο τον δημιουργώ. Αυτή η φωτογραφία πρέπει να είναι τραβηγμένη μετά τη 1 το βράδυ ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Κώστα είμαστε οι ιδανικοί γείτονες για τους συμπολίτες μας lick.gif

Εσύ γκαπ γκουπ βραδυάτικα, εγώ πλύσιμο 3 τα ξημερώματα...! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Να πω επισης, πως τοποθετησαμε με τον Χρονη τα φαναρια για 9Ν στον κολλητο μου τον Χαφιε...Εχει καποια προβληματακια τα οποια να αναφερω...

1. Νερα στο ενα εξ αυτων,

2. Το δεξι φαναρια εχει μεγιστο υψος δεσμης, το οποιο ειναι σαφως χαμηλοτερο απο το αριστερο

3. Στο ενα φαναρι ο ενας γλομπος ειναι λιγο πιο μεσα απο τον αλλον...

Το 1ο, καλα να παθει αφου δεν με ακουγε να βαλει σιλικονη πριν, οποτε εκατσε σαν καλο παιδι, ελυσε ολο τον προφυλακτηρα και διορθωθηκε καπως το προβλημα και δεν παιρνει οσο επαιρνε. Still, το μκρο μερος του ενος φαναριου παλι τσιμπαει λιγο.

Το 2ο δεν το εχουμε λυσει...Αν και δεν του χρειαζεται, απλα να εχει κατι να γκρινιαζει....

Το 3ο δεν τολμαω να βαλω χερι...

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Για το 2 και 3 ίσως να φταίει κάποιο σπασμένο ρυθμιστικό ύψους το οποίο είναι και σοβαρότατο πρόβλημα. Εγώ πχ το είχα όπως και ένας φίλος από Τουρκία πριν καμιά εβδομάδα.

Είναι καλό μανίκι για να φτιαχτεί.

Πάντως η FK από ποιότητα είναι για τα μπάζα!

Edited by dubbeR_Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Πφφ....say that one more time...

Kοιτα, το μοτερακι δουλευει, και ανεβοκατεβαζει...απλα, οταν το ρυθμιζα απο μεσα, και τα σηκωσα και τα δυο, σε καποια φαση το ενα σταματησε να ανεβαινει αλλο, ενω το αριστερο συνεχιζε...Εκει που ειναι τωρα, ειναι μια χαρα...αλλα δεν σηκωνεται αλλο...δλδ μαλλον θεμα τυχης ειναι....Το μοτερακι ηταν απο τα ΟΕΜ...Οποτε ας μην βρισω την FK και για αυτο...

Παντως αν δεν εβαζε σιλικονη, πλατσα πλατσα πλουτσα, με εχεις κανει λουτσα....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.