Jump to content
Peryrho

Φώτα Angel Eyes για 9Ν

Recommended Posts

ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ANGEL EYE BLACK ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΦΟΝΤΟ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΑΤΑ. ΤΑ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ  ΠΑΙΔΙΑ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ANGEL EYE BLACK ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΦΟΝΤΟ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΑΤΑ. ΤΑ ΒΑΖΩ  ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

:thumbsup:;) τι λες ρε φιλε ???που βρηκες μαυρα?για πες ελα ακομα???

Link to comment
Share on other sites

20 φεβρουαριου καταφτανει η πρωτη παρτιδα συμφωνα με εγκυρες πηγες και τα εχω παραγγειλει ηδη απο τωρα. το πρωτο κομματι που θα κυκλοφορησει θα ειναι 20/2 πανω στην polara μου.

Link to comment
Share on other sites

αν κατάλαβα καλά στέλνουν μόνο στη γερμανία. κάνω λάθος;

Οχι στελνουν και εκτος Γερμανιας απλα εχει αλλη χρεωση στα μεταφορικα ειναι +20 €...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι σας βρήκα και πάλι λύση (καλά δεν παίζομαι) και έχει κόστος μόνο 35¤.

Υπάρχουν προς πώληση εδώ ! ! !

Υπεροχο! ......Γενικως παντως με τα δαχτυλιδια τα πας καλα.......... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

20 φεβρουαριου καταφτανει η πρωτη παρτιδα συμφωνα με εγκυρες πηγες  και τα εχω παραγγειλει ηδη απο τωρα. το πρωτο κομματι που θα κυκλοφορησει θα ειναι 20/2 πανω στην polara μου.

Μετα την Polara sou εφοσον μπαινεις και δηλωνεις για τα φωτα δεν μας λες και μας απο που μπας και τα βαλουμε και μεις ρε σειρα?

Link to comment
Share on other sites

Guest SARIS

λοιπον παλικαρια ακουστε την ταλεπωρια που ειχα με την FK. Οπως ειχα πει ειχα παραγγειλει τα angel eye BLACK. Ηταν να μου ερθουν 15 φεβρουαρίου. Μετα μου λενε σε 15 μερες. Παω μετα απο 15 μέρες και μου λενε δεν ηρθαν ακομα. παω μετα απο αλλες 15 μέρες και τιποτα ακόμα. Μου λενε σε μια εβδομαδα. μου λενε ηρθαν. θα τα κανουμε καταγραφη τι παραλαβαμε και θα στα στειλουμε. μετα με περνουν τηλ και μου λενε δεν ειναι μεσα στην παραγγελια γιατι τα ξεχασαν οι γερμανοι να τα βάλουν. Λενε θα τα στείλουν με courier. τελος παντων εκανε η courier 15 μέρες και ερχονται εχθές και τι είδα και μου πεσανε τα μαλλια. Αντί να μου στείλουν τα μάυρα μου στείλαν του χρωμίου. τους περνω τηλ τους το λέω και μου λένε επειδή σε ταλαιπωρήσαμε τόσο πολύ και παλι η δουλεια σου δεν έγινε πάρε αυτά και μόλις έρθουν τα μαύρα θα σου δώσουμε τα μάυρα και θα τους δώσω πίσω τα χρωμίου. Πιστεύω τέτοια γκαντεμια ουτε ο καραγκιόζης δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Λοιπόν Δημήτρη μην τα περιμένεις τσάμπα. Δεν θα σου έρθουν ποτέ!!! Δεν βγαίνουν τα μαύρα, τα ψάχνουν όλοι στην Ευρώπη και δεν τα βρίσκουν γιατί πολύ απλά δεν παράγονται!!! Γύρνα τα πίσω!!!

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Mητσαρα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι δεν τα τοποθετεις, τα αφηνεις αθικτα στην συσκευασια τους και περιμενεις να εξακριβωσεις αν οντως ισχυει αυτο που λεει ο Κωστας παραπανω, Αλλιως τους τα πας πισω και τους τα φερνεις στο κεφαλι.

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

γιατι δε στελνεις ενα email στην εταιρεια στη γερμανια να εξακριβωσεις τι γινειται κ αν οντως παραγονται τα εν λογω φωτα?

Link to comment
Share on other sites

Guest SARIS

για να δείτε παλικάρια τί παίχθηκε με τα φαναρια πηγαίνετε να δείτε το θέμα που άνοιξα στα γενικά θέματα για να το δούν όλοι

το θέμα έχει τίτλο UNI ελαστικά Ε.Π.Ε.

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Νομίζω ότι σας βρήκα και πάλι λύση (καλά δεν παίζομαι) και έχει κόστος μόνο 35¤.

1.jpg

Υπάρχουν προς πώληση εδώ ! ! !

Κώστα τέλεια είναι!!! :heart:

Έχει και για Golf 4... 1.JPG

Όμως πώς τοποθετούνται????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.