Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

πας καθολου ελιζε?

ναι....αρκετα συχνα....δεν ειναι και το στεκι μου αλλα πηγαινω...δουλευω ομως στο quinda, απεναντι απο τα γοριλακια....και συγκεκρινα σημερα οποτε οποτε αν θελεις κερναω καφε....

Edited by Axouri46
Link to comment
Share on other sites

τοτε αν δουλευεις κουιντα σε ξερω εστω κ φατσικα δε παιζει φαση πηγαινω με ενα φιλαρακι εκει καθως σε εκεινη την περιοχη εμενα 20 χρονια

Link to comment
Share on other sites

Όπως κάθε Πέμπτη έτσι και αυτή την Πέμπτη 10/3 θα κάνουμε την καθιερωμένη μας συνάντηση και η οποία θα είναι η τελευταία συνάντηση μέχρι την Πανελλήνια που θα γίνει στο Βόλο !

Ο χώρος συνάντησης είναι ο γνωστός σε όλους : εικόνα 1 !! Θα βρεθούμε 19:30 στο Carrefour-Μακεδονία στο Parking της φωτό και έπειτα θα πάμε για το καφεδάκι-σοκολάτα-μπύρα μας στο cafe Les Amis !

Ζεστάνετε τις μηχανές σας και φύγαμε !!!

Link to comment
Share on other sites

λεω στο επομενο meeting να δωσουμε ραντεβου αλλου για αλλαγη(περιμενω προτασεις!)

εγω παλι για τους γνωστους λογους(δουλεια) ισως αργησω.

ΥΓ Speedy η εισοδος που δειχνεις για το παρκινκ εχει ενα σημα που λεει μονοδρομος αν δε κανω λαθος.

μπορουμε να μπουμε κ απο πισω μπαινοντας δλδ προς τις καφετεριες κ στροφη 90 μοιρων για την εισοδο στο μικρο παρκινκ

βεβαια μικρη σημασια εχει απλα το αναφερω αν δει κανεις το σηματακι να μη μπερδευτει η ξαφνιαστει

με λιγα λογια με 2 τροπους μπορει καποιος να εισελθει στο παρκινκ o speedy ανεφερε τον πιο γρηγορο κ ευκολο

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Μπες στο λες αμις κ φωναξε: το VW CLUB εδω ειναι?

:sorcerer: Μη μασας θα μας βρεις εξαλλου ενα ασπρο golf εχεις με βερνικομενα φαναρια.το εχω δει καπου χαριλαου

Link to comment
Share on other sites

λεω στο επομενο meeting να δωσουμε ραντεβου αλλου για αλλαγη(περιμενω προτασεις!)

εγω παλι για τους γνωστους λογους(δουλεια) ισως αργησω.

ΥΓ Speedy η εισοδος που δειχνεις για το παρκινκ εχει ενα σημα που λεει μονοδρομος αν δε κανω λαθος.

μπορουμε να μπουμε κ απο πισω μπαινοντας δλδ προς τις καφετεριες κ στροφη 90 μοιρων για την εισοδο στο μικρο παρκινκ

βεβαια μικρη σημασια εχει απλα το αναφερω αν δει κανεις το σηματακι να μη μπερδευτει η ξαφνιαστει

με λιγα λογια με 2 τροπους μπορει καποιος να εισελθει στο παρκινκ o speedy ανεφερε τον πιο γρηγορο κ ευκολο

σωστά ! :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

παιδια στο καινουριο εξαμηνο εχω ενα μαθημα στ οποιο δικαιουμαι να κανω μονο 6 απουσιεσ οποτε δν θα μπορω να ερχομαι καθε φορα οπως τ ιδιο θα γινει κ σημερα κ δν θα ερθω..θα παω ομως αργοτερα π2 που μαζευονται καθε πεμπτη :sorcerer: οποτε αμα πετυχω κανεναν τοτε οκ :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχει πανελληνια δεν θα πραγματοποιηθουν οι συναντησεις σε καμια πολη...:D

Link to comment
Share on other sites

Ποτε θα βρεθουμαι εμεις?

ναι οντως.....αν και ελπιζω να γινει οπως θα γινοταν αν δεν ηταν η πανελληνια στις 7/4 δλδ,γτ θα δουλευω αυτην την πεμπτη.....

Link to comment
Share on other sites

Ποτε θα βρεθουμαι εμεις?

το κοβω για τις 7 του μηνα..εσυ εβαλες αεροτομη κ βιαζεσαι?:pardon:

Link to comment
Share on other sites

το κοβω για τις 7 του μηνα..εσυ εβαλες αεροτομη κ βιαζεσαι?:pardon:

Χαχαχαχα οχι αλλα πρεπει εχουμε καιρο να τα πουμε

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχαχχα.....

αν ηταν στο fb αυτο το σχολιο,απλα θα εκανα like....:flowers:

:goodjob:

Link to comment
Share on other sites

γιατι εμεις ετσι παμε για καφε...3 ατομα 3 αυτοκινητα κ ολοι μαζι παμε να παρουμε τον αλλον για να φυγουμε κομβοι...καφες που κανονιστηκε μεσα σε 5 λεπτα...

γουσταρω vw club

img0351i.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

δειτε ποσο μεγαλη ειναι η διαφορα στο φωτα του mourh...σε εμφανιση....καλα δε το συζηταω για το φως στο δρομο....πφφφφφφ.....και εγω θα ηθελα.......λεφταααααααααααα............

Link to comment
Share on other sites

γιατι εμεις ετσι παμε για καφε...3 ατομα 3 αυτοκινητα κ ολοι μαζι παμε να παρουμε τον αλλον για να φυγουμε κομβοι...καφες που κανονιστηκε μεσα σε 5 λεπτα...

γουσταρω vw club

img0351i.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Για δεν είπες τίποτα? το είχα και πλυμένο.

Για να μην ενεργοποιήσουμε τις πλαφονιέρες στα πόδια οδηγού-συνοδηγού και ζηλεύεις ε?

Καλά θα πούμε την πέμπτη....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.