Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

στο πλαισιο των τακτικων μας συναντησεων σκεφτηκαμε επειδη μεσολαβουν οι διακοπες του Πασχα να πιουμε ενα "ατυπο" καφεδακι αυριο πεμπτη κ ωρα 7 στην κρηνη η σε κανα κοσμος αν δουμε οτι δεν μπορουμε να παρκαρουμε πουθενα.για μαγαζι σκεφτομουνα το Serata που ειναι διπλα απο το dollys(εκει που ηπιαμε τις μπυρες μας).οποτε παιδες οποιος θελει ερχεται κρηνη για καφε για να πουμε κ τις καλες γιορτες απο κοντα

kosmas

titikos

speedy

mourh μεσα

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

:yahoo:

παιδια και εγω μεσα εκτος απροοπτου....αλλα και να μην μπορω εστω και για λιγο θα ερθω...............

εσυ μηπως σημερα εισαι κουιντα?θα περασω απο την παλια μου γειτονια να δω εναν φιλο

Link to comment
Share on other sites

συναντηση στο γνωστο σημειο στα καρφουρ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 6-45 για να παμε 7 κρηνη

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν εχω ερθει ποτε σε καμια συναντηση λεω να ερθω σημερα με την passatara να ακουσουμε λιγο turbo και external...18:45 στα καρφουρ μακεδονια ανατολικα?

αυτη δεν ειναι συναντηση-συναντηση ειναι ενας παρειστικος καφες για να πουμε καλες γιορτες αλλα ευκαιρια να ερθεις κ να γνωρισεις μερικα παιδια.

ναι ανατολικα στα καρφουρ μακεδονια στο P233242342342.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν εχω ερθει ποτε σε καμια συναντηση λεω να ερθω σημερα με την passatara να ακουσουμε λιγο turbo και external...18:45 στα καρφουρ μακεδονια ανατολικα?

αντε μπας και δουμε κανενα αλλο αμαξι εκτος απο golf 5!!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Να χαρω εγω.....!!!!!

Ποτε προλαβες βρε θυριο?

2fast :p

τσαμπα πατε να μου βγαλετε το ονομα?

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ.....α,υπαρχει κ 2η φωτο αν δε κανω λαθος. ε....?????????

Link to comment
Share on other sites

Ωραία νωρίς το είδα :growl:

Δεν πειράζει ελπίζω την επόμενη φορά να το δω έγκαιρα. :roadrage::roadrage:

Εφόσον δεν βλέπεις κόκκινο golf στην φωτό σημαίνει ότι δεν έχασες και τίποτα ! :p:roadrage::growl:

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον δεν βλέπεις κόκκινο golf στην φωτό σημαίνει ότι δεν έχασες και τίποτα ! :roadrage::growl::roadrage:

αχαχαχαχαχαχαχα αρα κοσμα δν χασαμε τπτ ε??παιδια εγω σημερα τ ειδα..ευελπιστω ν ερθω στην επομενη γτ απο τοτε που ξεκινησε αυτο το εξαμηνο δν εχω ερθει σ καμια.. :p

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον δεν βλέπεις κόκκινο golf στην φωτό σημαίνει ότι δεν έχασες και τίποτα ! :devil: :devil: :whistling:

o Κοσμας ειχε παρκαρει απεναντι κανονικα ο φλωρος...!

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ.....α,υπαρχει κ 2η φωτο αν δε κανω λαθος. ε....?????????

αυτη λες?

img0393k.jpg

Uploaded by mourh

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

o Κοσμας ειχε παρκαρει απεναντι κανονικα ο φλωρος...!

αυτη λες?

img0393k.jpg

Uploaded by mourh

ΝΑΙ...ωραια κ αυτη...κ αν εχετε φαντασια στην αντανακλαση στο τζαμι μου θεωριτικα θα φαινεται κ του κοζμα....αχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

γέμισε golf η νέα κρήνη ...... :devil:

σε καμιά συνάντηση μπορεί να ανέβω να σας κάνω παρέα με το polo μου..... :devil:

Link to comment
Share on other sites

γέμισε golf η νέα κρήνη ...... :thumbsup:

σε καμιά συνάντηση μπορεί να ανέβω να σας κάνω παρέα με το polo μου..... :roadrage:

όποτε θες και μπορείς ανέβα ;)

Link to comment
Share on other sites

τωρα με τον speedy να μην εχει ολες τις μερες διαθεσιμες θα γινει μια προσπαθεια μπας κ μπορεσει να παρευρεθει στο εργο...

καταστρωνεται σχεδιο για καλοκαιρινες καταστασεις....stay alert

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.